Bey Garden
5,0
(83 Yorum)
9. yıl
Beylikdüzü
10 saatte cevap verir

Deniz kenarındaButik düğüne uygunRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıCanlı müzik

50 - 500 Kişi
120.000
80.000 TL
İncele
Villa Palace
5,0
(1 Yorum)
Beylikdüzü
5 saatte cevap verir

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıAçık nikah alanıMenü tadımıDünya mutfağıSahne ışık sistemiAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 400 Kişi
80.000
60.000 TL
İncele
Moon Marin Davet
5,0
(12 Yorum)
Beylikdüzü
3 saatte cevap verir

Deniz manzaralıSade süslemelerKır düğünü ışıklarıGelin yolu süslemesiAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikGeniş otopark

100 - 700 Kişi
650
550 TL
İncele
Deniz Bahçe Jardin De Mer
5,0
(20 Yorum)
4. yıl
Beylikdüzü
11 saatte cevap verir

Boğaz manzaralıDeniz kenarındaButik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıKarşılama kokteyli

200 - 1500 Kişi
25.000
20.000 TL
İncele
Ata Garden
4,9
(272 Yorum)
9. yıl
Beylikdüzü
2 saatte cevap verir

Deniz manzaralıSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminÖzel nikah alanıBüyük gelin odasıGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 1000 Kişi
360
300 TL
İncele
Grand Gala De Luxe
5,0
(2 Yorum)
2. yıl
Beylikdüzü
13 saatte cevap verir

Havuz başındaDeniz kenarındaButik düğüne uygunSade süslemelerÇim zeminAçık nikah alanıCanlı müzik / DJGeniş otopark

300 - 1000 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Loca Wedding House
5,0
(4 Yorum)
5. yıl
Beylikdüzü
3 saatte cevap verir

Deniz kenarındaButik düğüne uygunRustik süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıCanlı müzik / DJBüyük gelin odası

100 - 1000 Kişi
60.000
45.000 TL
İncele
Saklı Deniz
4,6
(86 Yorum)
7. yıl
Beylikdüzü
2 saatte cevap verir

Deniz manzaralıFarklı konseptlerÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJGeniş otopark

50 - 1000 Kişi
850
650 TL
İncele
Beylikbahçe Düğün Davet
4,9
(55 Yorum)
5. yıl
Beylikdüzü

Denizden girişDeniz kenarındaButik düğüne uygunFarklı konseptlerAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik

50 - 650 Kişi
50.000
42.000 TL
İncele
Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi
5,0
(15 Yorum)
7. yıl
Beylikdüzü
18 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıCam salonYüksek tavanGelin yolu süslemesiMenü tadımıGeniş dans pistiDJSahne ışık sistemi

300 - 600 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Beylikdüzü
The Shaula
100 - 450 Kişi
750 - 1.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanları

Bir ömür boyu evet diyeceğiniz o özel geceyi Beylikdüzü kır düğünü salonlarında mı geçirmek istiyorsanız araştırmaya bir an önce başlamanızı öneriyoruz.. Beylikdüzü, İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biridir ve pek çok kır düğünü mekanına sahiptir. Küçük ve samimi davetlerden büyük ve görkemli kutlamalara kadar her türlü düğüne ev sahipliği yapabilmektedir.

Beylikdüzü’nde bulunan kır düğünü mekanları aynı zamanda çok ulaşılabilir konumlarda bulunurlar. Kavaklı, Beykent ve Sahil bölgelerine hem toplu taşıma araçları hem de özel arabalar ile alana ulaşma imkanı vardır. Havuz başı, deniz kenarı ve açılır kapanır tavanlı başta olmak üzere pek çok farklı özelliğe sahip mekan, İstanbul Beylikdüzü’nde çiftlere düğün organizasyon şansı sunmaktadırlar.

Beylikdüzü’nde Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Sizin bütçeniz ne ise ona uygun bir kır düğünü alanına Beylikdüzü ilçesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü Beylikdüzü’nde bulunan kır düğünü mekanları oldukça bütçe dostu paketler sunmaktadırlar. Fiyatlandırma sistemi ise katılım gösterecek kişi başı fiyat üstünden belirlenmektedir. Yani sizin davetli sayınız arttıkça Beylikdüzü’nde kır düğünü salonlarının fiyatları da buna göre şekillenecektir.

Beylikdüzü’nde düğün fiyatlarını davetli sayısı yanı sıra konum da etkileyecektir. Hatırlatalım ki şehir merkezindeki ya da çevre mahallerdeki düğün alanlarının fiyatı kendi içinde değişiklik gösterebilir. Fiyatları etkileyen diğer bir faktör ise ekstra taleplerdir. Beylikdüzü’ndeki kır düğünü alanlarında havai fişek gösteri, lazer ışık şovu, dans ekipleri ve trio grupları; ekstra hizmetlerin içerisindedir.

Beylikdüzü’nde bütçe dostu paketler sunuluyor. Yine de firmalarla erken rezervasyon döneminde iletişime geçerek cebinizi daha da rahatlatabilirsiniz. Mekanlar size özel uygun maliyetli paketler hazırlayabilir. Cep yakmadığı gibi çok geniş hizmetlere de sahip düğün paketleri sayesinde, yüksek ücretler ödemeden İstanbul’un merkezi ilçelerinden Beylikdüzü’nde sonsuza kadar evet diyebilirsiniz!

Beylikdüzü’ndeki Kır Düğünü Mekanları Hizmetleri

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarında bulunan çok sayıda hizmet arasında öncelikle düğün pastası ve seremonisi bulunmaktadır. Eşiniz ile beraber düğün pastası kesimi seremonisi yapmanız için maket pasta tasarlanabilecektir. Pasta kesimi sırasında yer volkanı, konfeti ve müzik eşliği mekanlarda olabilir. Siz pasta keserken mekan fotoğrafçıları sizin en güzel karelerinizi de yakalayabilir.

Düğününüzde size sunulacak hizmetler arasında süslemeler de bulunmaktadır. Çim zemine sahip Beylikdüzü kır düğünü mekanlarında kır düğünü ışıkları sayesinde bohem süslemeli düğünler yapabilirsiniz. Sade süslemeler isterseniz buna uygun pek çok şık mekan da bulunmaktadır. Rustik dekorasyon alternatifleri sunan kır düğünü alanları da İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde çok sayıda bulunmaktadırlar.

Mekanlarda çiftlerin yararlanabileceği hizmetlerin başka bir örneği de sahne ve ışık sistemidir. Düğün akşamında konuşma yapmak isterseniz sahneye çıkarak mikrofonları kullanabilirsiniz. Eğer ki canlı müzik gibi bir talebiniz varsa da sahne sistemi oldukça önemli olacaktır. Işık sistemi sayesinde de mekan içi aydınlatmaları şık ancak göz yormayacak bir şekilde düzenletebilirsiniz.

Beylikdüzü Kır Düğünü Mekanlarında Dikkat Edilecekler

Beylikdüzü’nde kır düğünü planlıyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli faktörler vardır. Bunların başında yeterli önlemlere sahip olunup olunmadığını kontrol etmek gelir. Deniz kenarı düğünlerde beklenmedik rüzgarlara karşı mekanlar ek kapalı alanlar sunarlar ise bu sizin için oldukça faydalı olabilir. Örneğin Gürpınar kır düğünü mekanlarının pek çoğu üstü kapalı nikah seremonisi alanları sunabilmektedir.

Başka bir dikkat edilmesi gereken nokta ise ihtiyaç duyulabilecek ek alanların olup olmadığıdır. Bebek bakım odası, mescit ve ulaşılabilir lavaboların mekan içerisinde olduğuna dikkat etmek ideal bir karar olacaktır. Bu alanlara ihtiyaç duyulacağından eminseniz, hijyenik ve havadar olduklarına emin olmanız gerektiğinin altını çizebiliriz. Her misafirin ihtiyaçlarını giderebilecek imkanların varlığından emin olmalısınız.

Ekibin profesyonelliği de önemli noktalardan biridir. Size gece boyu hizmet edecek servis personellerinin alanında kalifiye olduklarına dikkat etmeniz doğru olabilir. Bu sayede gece boyu konuklarınıza hak ettikleri gibi güzel bir servis sunabilme şansınız olacaktır. Servis personellerinin yanı sıra organizasyon sorumlusunun da alanında uzman olduğuna özel olarak dikkat edebilirsiniz.

Beylikdüzü Kır Düğünü Yerlerinde Yemekli Davet Organizasyonları

Lezzeti ve kaliteyi bir arada bulabileceğiniz yemekli düğünleri Beylikdüzü ilçesinde yapabilirsiniz. Beylikdüzü’nde kır düğünü mekanlarında yapacağınız yemekli düğünlerinizde uzman şeflerin hazırladığı menüleri ikram edebilirsiniz. Dünya mutfakları ve yöresel lezzetler arasından kendi zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Bu menülerde hoşunuza gitmeyen elementleri çıkartabilirsiniz. İkram olarak başlangıç tabakları ekletebilirsiniz ve de atıştırmalıkları düzenleyebilirsiniz.

Uzman şeflerin hazırlamış olduğu menüleri, Beylikdüzü kır düğün mekanlarının mutfağındaki profesyonel mutfak ekipleri hazırlayacaklardır. Sizin davetli sayınız ne olursa olsun, tüm yemekler sıcak bir şekilde sunulacaktır. Yemeklerin servisini ise alanda bulunan servis personelleri yapacaklardır. Yemeklerin dağıtım zamanını ise Beylikdüzü kır düğünü mekanlarında çalışan profesyonel organizasyon sorumluları takip edeceklerdir.

Alkollü ya da alkolsüz meşrubat tercihinize göre sunulacaktır. Alkollü meşrubat ikramı isterseniz, ruhsata sahip olan yemekli düğün mekanlarını tercih etmeye dikkat edebilirsiniz. Özel talepleriniz olursa, bunu düğün öncesinde organizasyon sorumlusuna bildirmeniz yeterli olacaktır. Düğün pastası haricinde tatlı ikramı da isterseniz, uzman pastacılar ve tatlıcılar sizin için hazırlık yapabilirler!

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları