Laviva Garden Kır Alanı
5,0
(39 Yorum)
7. yıl
Başakşehir
3 saatte cevap verir

Havuz başındaFarklı konseptlerÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 625 Kişi
1.500
1.000 TL
İncele

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 900 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Kuzey Garden
5,0
(4 Yorum)
3. yıl
Başakşehir

Havuz başındaButik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıFotoğraf çekim alanıGeniş dans pistiAlkol servisi yokKolay ulaşım

150 - 600 Kişi
45.000
39.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Başakşehir Gül Mahal

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başakşehir Kır Düğünü Mekanları

İstanbul’un en popüler kır düğünü mekanlarının pek çoğu Başakşehir’de yer almaktadır. Başakşehir düğün mekanları, şahsi araçlarıyla gelecek konuklar için de toplu taşıma araçlarını kullanacak olanlar için de kolay konumlarda bulunmaktadır. Butik kutlamalardan görkemli organizasyonlara, her türlü kapasiteyi kaldırabilecek düğün alanları Başakşehir’de vardır. Davetli sayınıza uyabilecek mekanları filtreleyerek incelemeye başlayabilirsiniz.

Mekanlar çok çeşitli manzaraları da sunabilir. Örneğin Boğaz manzaralı kır düğünü alanları, sıklıkla tercih edilmektedir. Başakşehir’de aynı zamanda yeşil manzaralar sunabilen, doğayla iç içe kır düğünü mekanları da bulunmaktadır. Bu mekanların ek kapalı alanları sayesinde de yılın her dönemi organizasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Başakşehir’de bulunan bu mekanlarda kına, nişan ve çeşitli kutlamalarınızı organize edebilirsiniz.

Hizmetleri ile Başakşehir’de Kır Düğünü Mekanları

Başakşehir’de çiftler için çok çeşitli hizmetler sunulmaktadır. Bunların başında servis personelleri ve profesyonel düğün ekiplerinin hizmetleri gelmektedir. Servis personelleri düğün geceniz boyunca size ve konuklarınıza ikramların servisini sağlayacaklardır. Güler yüzlü ve dinamik olan bu ekipler sayesinde keyifli ve konforlu bir düğün geçirebilirsiniz. Alanda çalışacak olan düğün ekipleri, sorun çözücü tavırları ile yanınızda olacaktır.

Alanda bulunup size hizmet sunacak olan ekip üyelerinin başında ise organizasyon sorumlusu vardır. Organizasyon sorumlusu sayesinde düğününüzü adım adım planlayabileceksiniz. Düğün anında oluşabilecek sorunların anında çözülebilmesi için organizasyon sorumluları aktif olacaklardır. Bunun yanı sıra, alanda karşılama hostesleri de bulunabilir. Düğün alanı girişinde bulunan hostesler, konuklarınıza masalarına kadar eşlik edebilir.

Başka bir hizmet ise süslemelerdir. Düğün alanı en sevdiğiniz renkler ve canlı çiçekler ile süslenebilir. Amerikan servis, jardinyer, sandalye süsleri, gelin yolu çiçekleri ve merasim alanları da uyum içinde bulunacaktır. Ayrıca aklınızda özel konsepter var ise, buna uygun aksesuarların temini sağlanabilir. Başakşehir kır düğünü mekanlarında süslemeler, alanında uzman organizasyon sorumluları tarafından yapılacaktır.

Başakşehir’deki Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Bütçe dostu kır düğünü mekanlarına İstanbul Başakşehir’de ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki bütçe ne ise buna uygun bir mekan tercih edebilirsiniz. Başakşehir’in çeşitli mahallelerine göre de fiyatlandırma değişebilmektedir. Ayrıca, sunulan manzaralar da Başakşehir düğün mekanlarının fiyatlarına etki eder. Mesela Boğaz manzaralı kır düğünü alanları, diğer alternatiflere göre daha çok bütçe gerektirebilir.

Fiyatlandırma sistemi ise kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Sizin davetli sayınız ne ise, ödemeniz gereken fiyat da buna göre şekilleniyor olacaktır. Katılım sağlayacak davetli sayısına karar verdiğiniz zaman, ödemeniz gereken ücret belli olur. Düğün paketine ek olarak ekstra talepleriniz olursa, bunlar da fiyata eklenebilir. Ekstra hizmetler arasında havai fişek şovu, canlı müzik ve trio ekipleri bulunabilir.

Başakşehir kır düğün yerlerinin çeşitli indirimlerinden yararlanarak ekonominizi koruyabilirsiniz. Örneğin erken rezervasyon fırsatlarının sunulduğu dönemleri tercih ederek , daha uygun fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte yüksek kapasiteli mekanlar, kişi başı fiyatlarına çeşitli indirimler uygulayabiliyor.

Neden Başakşehir Kır Düğün Mekanları?

Başakşehir’de bulunan kır düğünü yerlerinin çok sayıda avantajı vardır. Bu avantajların arasında dikkat çekenlerden biri, hava koşullarına karşı aldıkları önlemlerdir. Beklenmedik olumsuz hava koşullarına karşı, açılır-kapanır tavan önlemine sahip pek çok mekan bulunmaktadır. Ayrıca aksi bir duruma karşı ek alanlar bulunduran mekanlar da Başakşehir’de hizmet verir.

Kır düğünü alanlarının Başakşehir’de sunduğu bir diğer artı ise ulaşım kolaylığıdır. İstanbul en büyük ilçelerinden biri olan Başakşehir’e her yerden ulaşabilirsiniz. Marmaray, metrobüs ve otobüsler ile Anadolu Yakası’ndan da rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Başakşehir’e yakın bir noktada bulunuyorsanız çevrede bulunan metro ve dolmuş duraklarından ulaşım sağlayabilirsiniz. Şahsi araç ile mekana giriş yapılacaksa da birçok mekan vale hizmeti sunar.

Başakşehir Kır Düğün Yerlerinde Yemekli Düğünler

En keyifli yemekli düğünleri İstanbul Başakşehir’de yapabilirsiniz. İster dünya mutfağındaki elementleri talep edin, isterseniz geleneksel Türk mutfağından ögeler isteyin; uzman şefler tarafından hazırlanmış menülere ulaşabilirsiniz. Başakşehir’deki düğünlerinizde menülere arzu ettiğiniz eklemeleri de yapabilirsiniz. Alkollü ya da alkolsüz meşrubat ikramı seçimini de düğünden önce mekan ile konuşarak yapabilirsiniz.

Küçük yaştaki çocuk konuklarınız için çocuk menüleri de usta mutfaklar sayesinde oluşturulabilir. Davetlilerinizin olabilecek özel istekleri ve sahip oldukları şahsi diyetlere göre ek menüler de talep edebilirsiniz. Dilerseniz tören öncesinde hazırlık odasına yemek servisi isteğinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde çeşitli ikramlar ve meşrubatlar da talebiniz dahilinde odalara getirtilebilir.

Başakşehir Kır Düğünü Mekanları Manzaraları

Çok çeşitli manzaralara Başakşehir’deki kır düğünü mekanlarında kutlama yaparken tanık olabilirsiniz. En güzel Boğaz manzaraları, İstanbul’un gece silüetine ve yemyeşil doğa manzaralarına Başakşehir’de aynı anda ulaşabilirsiniz. Mekanları aklınızdaki manzara seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz. Firmaların sayfalarındaki bilgilendirme formlarını doldurarak ücretsiz fiyat da alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları