Bahçelievler Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Bahçelievler’de kır düğünü yapmak isteyen çiftler için Bahçelievler’in en güzel açık hava düğün mekanlarını senin için listeledik. Hemen fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler

Olimpik Düğün Tesisleri

35 Seneyi aşkın tecrübemizle, siz değerli çiftlerimizin unutulmaz davetlerine ev sahipliği yapıyoruz. Tesisimizin essiz güzelliği, kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz eşliğinde burada.

33 yorum

Kapasite

Min. Yemekli

%40 indirim 50 33 6
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul, Avrupa Yakası, Bahçelievler ilçesinde kır düğünü yapmak istiyorsan burada senin için listelediğimiz mekanları mutlaka değerlendirmelisin. Bu yüzden alanında uzman bir firma ile çalışmak hem kusursuz bir davet gerçekleştirmeni hem de bir uyum yakalamanı sağlayacaktır. Düğün mekanı seçimi sadece organizasyon ve konsept olarak değil, bütçe açısından da önemli. Mekanın düğün harcamaları denince en büyük masraf kalemlerinden biri olduğunu da unutmamak gerekli. Bu yüzden firmaları tek tek incelemeni ve sunulan bilgileri değerlendirmeni tavsiye ediyoruz. Çift yorumları ve mekanların fotoğrafları da fikir almana yardımcı olacaktır. İndirim ve avantajlardan yararlanmak için fiyat teklifi alarak düğününü planlamaya devam edebilirsin.