Güzel Masal Havuzbaşı Düğün Tesisleri
5,0
(8 Yorum)
3. yıl
Bahçelievler
4 saatte cevap verir

Havuz başındaModern ve sadeAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik / DJAlkol servisi yokKolay ulaşım

100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Olimpik Düğün Tesisleri
4,8
(42 Yorum)
10. yıl
Bahçelievler
5 saatte cevap verir

Farklı konseptlerMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

100 - 900 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Bahçelievler Casabba

350 - 500 Kişi
250 - 500 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Bakırköy Fly Garden

200 - 1000 Kişi
175.000
160.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Bahçelievler Kır Düğünü Mekanları

İstanbul'un Bahçelievler ilçesi, doğal güzellikleri ve yeşil alanlarıyla dikkat çeken bir bölgedir. Bu nedenle çiftler genellikle burada düğünlerini gerçekleştirmek için tercihlerini, kır düğünü mekanlarından yana kullanmaktadır. Bahçelievler’de kır düğünü mekanları, geniş açık alanları, yeşillikleri ve doğal atmosferleriyle öne çıkar. Çiftler, genellikle ağaçların altında veya şık çadırların kurulduğu geniş alanlarda düğünlerini gerçekleştirme imkanına sahiptirler.

Ayrıca, bu mekanlar genellikle konukların rahat edebileceği oturma düzenlemelerine ve düğün organizasyonlarının gereksinimlerini karşılayacak donanıma sahiptir. Bahçelievler'deki kır düğünü mekanları, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğayla iç içe, romantik bir atmosferde unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamak isteyen çiftler için ideal bir seçenektir. Bahçelievler kır düğün mekanları sadece doğal güzellikleriyle değil, sundukları hizmetlerle de dikkat çeker.

Profesyonel organizasyon ekipleri, çiftlerin düğünlerini istedikleri gibi özelleştirmelerine ve hayallerindeki gibi bir tören ve kutlama düzenlemelerine yardımcı olurlar. Ayrıca genellikle bu mekanlar lezzetli yemekler sunan ve çiftlerle konukların zevkine hitap eden hizmetleriyle de donatılmıştır. Sevdiklerinizin şahitliğinde hem siz hem de onlar için unutulmaz bir kutlamayı Bahçelievler kır düğünü yerleri seçenekleriyle organize edebilirsiniz.

Bahçelievler Kır Düğünü Mekanlarının Sundukları Hizmetler

Bahçelievler'deki kır düğünü mekanları, çiftlerin özel günleri için geniş yelpazede hizmetler sunarlar. Mekanlar düğün planlama ve koordinasyon hizmetleri sağlayarak çiftlere organizasyon sürecinde yardımcı olurlar. Çiftlerin isteklerine ve hayallerine uygun olarak mekanın dekorasyonu, çiçek aranjmanları, aydınlatma, süslemeler ve diğer detaylar özenle düzenlenir. Otopark ve vale hizmetleri, sizin ve misafirlerinizin kullanımı için uygunluk sağlar.

Ayrıca genellikle bu mekanlar damak zevkinize özel bir düğün menüsü oluşturulmasına olanak tanıyan deneyimli mutfak ekiplerine sahiptir. Lezzetli ve özenle hazırlanmış yiyecek ve içecek seçenekleri, konukları memnun etmek ve unutulmaz bir lezzet deneyimi sunmak amacıyla hazırlanır. Bunun yanı sıra düğün gününde ses ve ışık sistemleri gibi teknik ihtiyaçları karşılayacak ekipmanlar da mevcuttur.

Törenin gerçekleşeceği etkinlik alanında gelin ve damat odası bulunur. Bu odada törene az bir süre kala rahatça hazırlanabilir dilediğiniz zaman sevdiklerinizle istirahat edebilirsiniz. Maytaplar, havai fişekler ve görsel şovların bulunmasını isterseniz paketlerde bu hizmet için yer açmanız da ihtimaller dahilinde. Ya da bir dans gösterisiyle töreni üst seviyeye taşımak isterseniz uygun ortam sağlanabilir.

Bahçelievler’de Kır Düğünü Düzenleyecek Çiftlere Tavsiyeler

Bahçelievler Kır Düğünü Yerleri Fiyatları Nasıl?

Düğünlerin fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunur. Bu faktörler sizin eşsiz istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenir ve sonrasında maliyet belirlenir. Kır düğünü mekanları pek çok çift tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yaz ayları, hafta sonları ve özel günler talep yoğunluğu görülebilir. Eğer düğünü hafta içi ya da sezon dışı yapmak isterseniz fiyatta büyük indirimler sağlayabilirsiniz.

Bir diğer faktörse düğüne davet edeceğiniz misafirlerin sayısıdır. Misafir sayınızı belirtmeden önce fiyat için tahminde bulunmak zor olabilir. Çünkü çoğu mekan kişi başı ücretlendirme tarifesi uygular. Kişi başı ücreti misafir sayınızla çarparak toplam maliyete yakın bir tutar öğrenebilirsiniz. Organizasyon detayları ne olursa olsun butik ve samimi düğün yapmak bütçe dostu bir tercih olabilir.

Menü içerikleri düğün fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli unsurdur. Genellikle daha çeşitli yemek seçenekleri sunan menülerin fiyatı daha yüksek olabilir. Ancak mütevazı ve ekonomik menüler de mevcuttur ve çiftlerin bütçelerine uygun seçenekler bulmalarına olanak tanır. Kurabiyeler ve kuruyemişten oluşan kokteyl menüleri sıklıkla tercih edilir. Ayrıca alkollü içecekler yerine soft meşrubatlar da ekonomik tercihlerdir.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları