Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Bursa

SZ Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

SZ Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

SZ Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

SZ Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

SZ Organizasyon Hakkında

En renkli ve eğlenceli Osmangazi kına gecesi organizasyonları bizden soruluyor! SZ Organizasyon bünyemizde geniş ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz ve dekorasyonuyla tüm misafirlerinizin beğenisini kazanacağınız bir kına gecesine ne dersiniz? Ya da size arkadaşlarınızla çok hoş bir mekanda unutulmaz bir bekarlığa veda organizasyonu düzenleyebiliriz. İşimizi severek ve titizlikle yapıyor, size bir ömür gülümseyerek hatırlayacağınız geceler yaşatıyoruz.

Deneyim
Eğlence ve davet sektörüne yıllarını vermiş, tecrübeli bir ekibimiz var. Davetlerimizin kapsamına göre ekibimiz genişletebiliriz. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinde görevli organizasyon sorumlularımız ilk andan itibaren sizinle yakından ilgilenecektir. Aklınızda nasıl bir kına konsepti olduğunu, dekorasyonda ne gibi detaylara önem verdiğinizi öğreniyor ve sizi yakından tanıyoruz. Böylece davetinizin son dakikasına kadar size destek olup gecenizi adım adım takip etmiş oluyoruz.

Hizmetler
Yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftlerimize hem zaman hem de bütçe açısından destek olan Bursa kına organizasyon şirketlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Siz düğün hazırlıklarınız için koştururken biz de kına organizasyonunuza dair pek çok kalemi üstleniyor ve size zaman kazandırıyoruz. Ayrıca pek çok hizmeti tek bir çatı altında sunuyor olmamız bütçenizi de yormuyor. Gelin, size biraz da kapsamlı hizmetlerimizden bahsedelim.

Gelin hanım için bindallı ve kaftan modelleri hazırladık. Dilerseniz gece boyunca birkaç kez farklı kostümlerle eğlenceye devam edebilirsiniz. Kına süslemelerimiz ve kına takımımız büyük bir uyum içinde hazırlanıyor. Gösterişli kına tahtı alternatiflerinden farklı renklerde ve konseptlerdeki süslemelere kadar her şeye siz karar veriyorsunuz. Geceyi daha eğlenceli bir hale getirmek için kına müziği ve davul şov gibi etkinliklerimiz de oluyor.

Dekorasyon / Süsleme
Kına gecelerimizde kırmızının, morun ve parlak tüm renklerin en güzel halini görebilirsiniz. SZ Organizasyon’da çok geniş bir aksesuar yelpazesine sahibiz. Hint, Osmanlı veya Roman gibi son dönemde çiftlerin en çok beğendiği kına temalarını da hazırlayabiliriz. Farklı süslemeler istediğinizde dışarıdan aksesuar kiralamanızda yardımcı olabiliriz. Bekarlığa veda eğlencelerimizde de en son trendleri dekorasyon detaylarımızda ve benzersiz konseptlerimizde görebilirsiniz.

Size yer masaları ve puflarla çok şık bir ambiyans yaratabiliriz. Bekarlığa veda eğlencelerimizin vazgeçilmez rengi elbette pembe oluyor. Masadaki dekoratif mumluklardan ve canlı çiçeklerden ahşap suplalara kadar her şeyin hayallerinizin bile ötesinde olacağından şüpheniz olmasın! Tüm organizasyonlarımızda doğal materyallerin, çiçeklerin ve göz alıcı renklerin büyüsünden faydalanıyoruz. Özel ışıklandırma tasarımlarımız ve küçük dokunuşlarımızla kutlamalarınız muhteşem bir atmosfere bürünüyor.

Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinde bizi tercih eden çiftler asla pişman olmuyor. SZ Organizasyon kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizde A’dan Z’ye her şeyle ilgileniyoruz. Zarif bir bekarlığa veda kutlaması ya da şenlikli bir kına gecesi düşlüyorsanız, sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bursa kına organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formu doldurup bize göndermenizi rica ediyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Osmangazi/Bursa

  • Haritadaki Konumu

    SZ Organizasyon Yol Haritası

SZ Organizasyon Yorumları (1)

Cennet & Enes

Düğün Tarihi: 03.09.2022

Arka plan olmak üzere ilgi ve alaka da on numara bir organizasyon ekibi tüm organizasyonlarımda sizinle çalışmak nasip olur inşallah

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.