SZ Organizasyon

Mesaj Gönder

0224 322 20 79

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
%25 i̇ndirim

Son gün 30/04/2023

Nisan Sonun Kadar Yapacağınız Anlaşmalara Özel %25 İndirim Fırsatı!

Yeni yıla bizimle birlikte girebilirsiniz, Detaylar için iletişime... devamı 

SZ Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

SZ Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

SZ Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

SZ Organizasyon Hakkında

En renkli ve eğlenceli Osmangazi kına gecesi organizasyonları bizden soruluyor! SZ Organizasyon bünyemizde geniş ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz ve dekorasyonuyla tüm misafirlerinizin beğenisini kazanacağınız bir kına gecesine ne dersiniz? Ya da size arkadaşlarınızla çok hoş bir mekanda unutulmaz bir bekarlığa veda organizasyonu düzenleyebiliriz. İşimizi severek ve titizlikle yapıyor, size bir ömür gülümseyerek hatırlayacağınız geceler yaşatıyoruz.

Deneyim
Eğlence ve davet sektörüne yıllarını vermiş, tecrübeli bir ekibimiz var. Davetlerimizin kapsamına göre ekibimiz genişletebiliriz. Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinde görevli organizasyon sorumlularımız ilk andan itibaren sizinle yakından ilgilenecektir. Aklınızda nasıl bir kına konsepti olduğunu, dekorasyonda ne gibi detaylara önem verdiğinizi öğreniyor ve sizi yakından tanıyoruz. Böylece davetinizin son dakikasına kadar size destek olup gecenizi adım adım takip etmiş oluyoruz.

Hizmetler
Yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftlerimize hem zaman hem de bütçe açısından destek olan Bursa kına organizasyon şirketlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Siz düğün hazırlıklarınız için koştururken biz de kına organizasyonunuza dair pek çok kalemi üstleniyor ve size zaman kazandırıyoruz. Ayrıca pek çok hizmeti tek bir çatı altında sunuyor olmamız bütçenizi de yormuyor. Gelin, size biraz da kapsamlı hizmetlerimizden bahsedelim.

Gelin hanım için bindallı ve kaftan modelleri hazırladık. Dilerseniz gece boyunca birkaç kez farklı kostümlerle eğlenceye devam edebilirsiniz. Kına süslemelerimiz ve kına takımımız büyük bir uyum içinde hazırlanıyor. Gösterişli kına tahtı alternatiflerinden farklı renklerde ve konseptlerdeki süslemelere kadar her şeye siz karar veriyorsunuz. Geceyi daha eğlenceli bir hale getirmek için kına müziği ve davul şov gibi etkinliklerimiz de oluyor.

Dekorasyon / Süsleme
Kına gecelerimizde kırmızının, morun ve parlak tüm renklerin en güzel halini görebilirsiniz. SZ Organizasyon’da çok geniş bir aksesuar yelpazesine sahibiz. Hint, Osmanlı veya Roman gibi son dönemde çiftlerin en çok beğendiği kına temalarını da hazırlayabiliriz. Farklı süslemeler istediğinizde dışarıdan aksesuar kiralamanızda yardımcı olabiliriz. Bekarlığa veda eğlencelerimizde de en son trendleri dekorasyon detaylarımızda ve benzersiz konseptlerimizde görebilirsiniz.

Size yer masaları ve puflarla çok şık bir ambiyans yaratabiliriz. Bekarlığa veda eğlencelerimizin vazgeçilmez rengi elbette pembe oluyor. Masadaki dekoratif mumluklardan ve canlı çiçeklerden ahşap suplalara kadar her şeyin hayallerinizin bile ötesinde olacağından şüpheniz olmasın! Tüm organizasyonlarımızda doğal materyallerin, çiçeklerin ve göz alıcı renklerin büyüsünden faydalanıyoruz. Özel ışıklandırma tasarımlarımız ve küçük dokunuşlarımızla kutlamalarınız muhteşem bir atmosfere bürünüyor.

Kına ve bekarlığa veda eğlencelerinde bizi tercih eden çiftler asla pişman olmuyor. SZ Organizasyon kına ve bekarlığa veda eğlencelerimizde A’dan Z’ye her şeyle ilgileniyoruz. Zarif bir bekarlığa veda kutlaması ya da şenlikli bir kına gecesi düşlüyorsanız, sayfanın altındaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bursa kına organizasyon fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formu doldurup bize göndermenizi rica ediyoruz.

İletişim

 • Telefon: 0224 322 20 79
 • Adres:

  Osmangazi/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  SZ Organizasyon Yol Haritası

SZ Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Cennet & Enes

Düğün Tarihi: 03.09.2022


Arka plan olmak üzere ilgi ve alaka da on numara bir organizasyon ekibi tüm organizasyonlarımda sizinle çalışmak nasip olur inşallah

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.