Kehribar Korusu

3

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Buca, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Tagi Event
29 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event
12 10

Balçova

Marjinal Event

100-200
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
36

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

Bir kına gecesi töreni için düşündüğünüzden daha fazlasını bulabileceğiniz adeta düşlerinizin biçilmiş kaftanı olan Kehribar Korusu’na sizi de bekliyoruz.

Kına geceniz bir film ise size gişede rekor kırdıracak yerin Kehribar Korusu Düğün Salonu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Doğayla iç içe ağaçların altında bir atmosfere sahibiz. Şık ve etkileyici dekorumuzla mekânımıza ilk girdiğiniz ândan itibaren kalbinizi çalıyoruz. Açık alanımıza ek olarak kapalı mekân alternatifimizle de yılın tüm mevsimlerinin şartlarına uyum sağlıyoruz. Her şeyi sizin organize ettiğiniz bizim ise sadece uyguladığımız ya da profesyonel ekibimizle bizim ayarlamalarda bulunduğumuz sizin ise keyifle eğlendiğiniz bir kına gecesi düzenleyebiliyoruz. Değişik model masa ve sandalyelerimizi mekânımız içerisine estetik bir görünüm sağlayacak şekilde yerleştiriyoruz. Kına tahtını kubbe ile destekliyoruz. Kına salıncağı, puflar, fotoğraf çekim köşeleri, dilek ağacı gibi farklı dekorasyonlarımızla ortamın atmosferini renklendiriyoruz. Harika fotoğraflarınız olması için profesyonel fotoğraf ve video çekimi yapan bir ekibimizi size tahsis ediyoruz. Dansın ritmine kendinizi kaptırmanız ve unutulmaz keyifli bir gece geçirmeniz için DJ performansı hizmetini sunduğumuzu da mutlaka belirtmek isteriz. En az sizin kadar davetlilerinizi düşünüyor ve mekânımızın içerisinde onlara kolaylık sağlayacak pek çok unsuru bulunduruyoruz. Çocuk parkı, bebek bakım odaları ve mescit olanaklarını sunuyoruz. Otopark hizmetimizle şahsi aracıyla gelecek olan konuklarınızın park yeri arama problemini ortadan kaldırıyoruz.

Bekârlığa veda, gündüz nikâh töreni, kokteyl, baby shower, kadınlar matinesi ve grup eğlenceleri gibi organizasyonlar için memnuniyetle kapılarımızı açıyoruz. Sizi de Kehribar Korusu İzmir’e bekliyoruz. Etkinlik alanımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerinin neler olduğunu öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişim sağlamanın bir başka yolu ise sayfanın üstünde yer alan formun doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Naciye Hamitoğlu

Fedai Hamitoğlu

 • Adres: 29 Ekim mah. Atatürk Cad. No:148 Kaynaklar

Kehribar Korusu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Kehribar Korusu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kehribar Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kehribar Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kehribar Korusu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

 • Kehribar Korusu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kehribar Korusu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!