Grand Rose Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Grand Rose Düğün Sarayı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Grand Rose Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Grand Rose Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Grand Rose Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Grand Rose Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Grand Rose Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Grand Rose Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Grand Rose Düğün Sarayı Hakkında

Selçuklu’da Grand Rose Düğün Sarayı olarak özel gün organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Güvenilir ve güler yüzlü bir ekiple birlikte “o davet” için çalışıyoruz. Memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız sebebiyle salonumuzu tamamen bu prensip altında dekore ettik.

Salonlarımızdan bahsedecek olursak, toplam da 4 adet alana sahibiz. İlk bahsedeceğimiz Kuğulu Bahçe. Açık olan bu alanımız bahçemiz içerisinde diğerlerine göre daha sade bir konseptle kuruldu. Bir diğeri Salon Garden. Yarı açık yarı kapalı olan bu salonumuz, yaklaşık 400 kişiye birden hizmet verebilecek büyüklükte. Çiçeklerle mavinin ve beyazın uyumu görüyorsunuz. Salon Brown ise altın rengi ve beyazın buluştuğu bir salon. Geniş pisti ve kolonsuz salonu ile birlikte görüş açısından her yerden görülebilir ve rahatça dans edilebilir. Son olarak ise Salon Matine’den bahsedelim. Daha kına organizasyonları için kullandığımız bu salonda her ayrıntıyı düşündük. Kına ekibinden davul şova renkli bel kemerinden kına ekibine kadar birçok detaya salonumuzda yer verdik. Son derece canlı renklerin yer aldığı ve düğün öncesi eğlencenin canına okuduğunuz kına geceniz için harika bir seçim!

10000 metre karelik bir alanda, içerisinde çocuklu misafirlerinizin hizmetinde bir çocuk bakım odası bulunuyor. Ayrıca düğünün temposundan sıkılan çocuklar içinde çocuk oyun parkımız var. 4000 kişilik oturma düzenin ve 10000 kişilik yemek düzeni ile birlikte Konya’nın en büyük düğün ve organizasyon salonlarından birisiyiz. Sadece düğün organizasyonları değil şimdiye dek kokteyl, toplantı, mezuniyet kutlamaları gibi sayısız mutlu ve başarılı ana tanıklık ettik. Olumlu geri dönüşler sayesinde de kendimizi hep yeni ve canlı tuttuk.

Konya kına düğün salonları sektörüne yeni bir anlayış ve renk getirerek kına organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için büyük bir mutlulukla bekliyoruz. Hem fiyatlarımız hem de hizmet içeriğimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Yolu Üzeri Beyhekim (Yazır) Mah. Ulusal Sk. No:117

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Grand Rose Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.