Deniz Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

 • Meram, Konya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Deniz Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  10.000-20.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  20.000-30.000 TL

Deniz Kır Düğün Bahçesi Kapasite

 • Kapasite

  1.000-2.000

Deniz Kır Düğün Bahçesi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Deniz Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Deniz Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Deniz Kır Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Semazen

Deniz Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Muhteşem program ve organizasyonlarınız için Deniz Kır Düğün Bahçesi Konya içerisinde sizi ağırlamaya hazırız. En özel günlerinizi bizimle kutlamak isterseniz biz çok memnun olur ve size seve seve yardımcı oluruz. Sizin hayallerinizi gerçekleştirmek adına gereken tüm desteği eksiksiz olarak sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte size hizmet vermeye her zaman hazırız.

Konya kına gecesi mekanları arasında sağladığımız ayrıcalıklı hizmetlerle öne çıkıyoruz. Standart hizmetlerimiz içerisinde kişi başı kutu meyve suyu ikramı, tekli yaş pasta sunumu, iki adet kuru pasta, tek dilim baklava, her masaya su ve karışık kuruyemiş servisi bulunuyor. Tabii ki görsel anlamda da eğlencenizi renklendiriyoruz. Bunun için otomatik volkan gösterisi yapıyor, meşale şovu hazırlıyoruz. Kırmızı halı seriyoruz. Böylelikle hem sizi hem de konuklarınızı kırmızı halı üzerinde yürütüyoruz.

Eğlencenizde servisin kusursuz olması için garson hizmeti sunuyoruz. Orkestra ekibi konusunda da elbette destek sağlıyoruz. Müzik bir kına gecesinin olmazsa olmaz detaylarından biri. Otopark ve vale konusunda da size yardımcı oluyoruz. Şahsi araçları güvenle bize emanet edebilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı değil. Mekanımız içerisinde de görsel anlamda oldukça dikkat çekici aksesuar kullanımlarına sahibiz. Beş kollu şamdanlar, top güllü fil ayaklı vazolar, kadife masa örtüleri, özel tasarım aile masaları, aynalı supla, kalpli masa, kına tahtı, tiffany sandalye, banket masalar, fotoğraf çekim köşeleri ve yeşil zeminimizle çok hoş bir atmosferde sizi ağırlıyoruz

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için kamera çekimleri yapıyoruz. Drone, omuz kamerası ve iki fotoğrafçıyla size eşlik ediyoruz. Çocuk oyun alanımızla minik misafirlerinizi de eğlendiriyoruz. Palyaço hizmeti sunuyoruz. Mini bir kantimiz bulunuyor. Dilerse konuklarınız buradan ücretli çay hizmeti alabilir.

Siz de Meram kına salonları içerisinde bir tercih yapacaksanız mutlaka bizimle tanıştıktan sonra kararınızı vermelisiniz. Deniz Kır Düğün Bahçesi Meram/Konya’ya ulaşmak için sayfada bulunan salon bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak butona basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Nurettin Pala
  Firma Sahibi

  Müzik öğretmeniyim yıllarca en güzel ve muhteşem programlar yapabilmek için... devamı 

İletişim

 • Adres:

  Antalya çevre yolu karahöyük mahallesi BEST PETROL içi, No:234 Meram/KONYA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Deniz Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.