Bera Hotel Konya

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bera Hotel Konya - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bera Hotel Konya Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Bera Hotel Konya Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bera Hotel Konya Sıkça Sorulan Sorular

Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bera Hotel Konya kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Bera Hotel Konya kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Bera Hotel Konya Hakkında

Bera Hotel Konya olarak 1999’dan beri otel olarak hizmet verdiğimiz sektörde, yakınlarınızla birlikte eğlencenin doruklarına ulaşacağınız bir gece için kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinize eşlik ediyoruz. Konya kına gecesi mekanları arasında en güzel etkinlikler için çalışıyor, işletmemizin kapılarını siz ve davetlileriniz için aralıyoruz. Geniş alanımızda dilediğiniz kadar konuğunuzu ağırlayabilir, başrolü olduğunuz bu gecede yemek servisimizden eğlencesine bütün isteklerinize kavuşabilirsiniz.

Davet Alanları

Hayallerinizdeki o muhteşem etkinliğe dilediğiniz kadar konuğu davet edebilmeniz için birbirinden güzel davet salonlarımızla hizmet veriyoruz.

● Kubbeli Salon: Tiyatro düzeniyle 600, yuvarlak düzeniyle 400, sınıf masa düzeniyle 300 kişilik kapasitelere sahip. 560 metrekare genişliği ve 4 metre yüksekliği ile güneş ışığı alan ferah bir mekan.
● Safir Salon: 80 metrekare ve 40 kişilik kapasitesi ile daha sade ve samimi etkinlikler için ideal.
● Yakut Salon: 40 kişilik kapasitesi ile Safir Salon gibi samimiyet dolu etkinlikler için uygun.
● Zümrüt Salon: 6 kişilik olmakla birlikte daha çok iş toplantılarınız için ideal.

Dekorasyon

Değerli çiftimiz, etkinliklerini en modern davet alanlarında gerçekleştirsin diye Konya kına mekanları arasında yer alan salonumuzu en güzel şekilde dekore etmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken estetikten ve güncelden uzak durmuyor, etkinliğinizin konseptine göre en şık dekorasyonları oluşturuyoruz. Beyaz masa örtülü davet masalarımıza kırmızı örtüler seriyor, beyaz kıyafetli sandalyeler ile çevreliyoruz. Etkinliğiniz için son derece şık bir kına tahtımız da bulunuyor.

Hizmetler

İşletmemiz, çiftlerimizin hayallerini süsleyen etkinlikler için hiçbir şeyden ödün vermeden, yüksek kalitede bir hizmetle çalışıyor. Bindallı ya da kaftan ayarlıyor, davul show ve gelin hamamı seçenekleriyle davetlilerinize eğlenceli anlar yaşatıyoruz. Kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi, kına takımı gibi malzemelerin yanında kına ekibi, kına töreni, kına müziği, semazen ve Hint kınası gibi hizmetleriyle etkinliğinizin hakkını verecek şekilde çalışıyor.

Yiyecek / İçecek

Sadabad Restoran’ımızda, usta aşçılarımızın maharetli ellerinden çıkan bütün lezzetlerin tadına varın diye zengin menü seçeneklerimizle çalışıyoruz. Dilerseniz açık büfe seçeneğimizden de faydalanabilir, istediğiniz düzende yemek servisinizi gerçekleştirebilirsiniz. Menülerimiz, gerek lezzet, gerek görsellik açısından bütün çiftlerimiz ve davetlilerine hitap ederken, her bir detayı ele alan ekibimiz sayesinde en hızlı şekilde masalarınıza servis edilecek.

Konya otel kına arayışlarınıza kesin bir çözüm önerisi sunuyor, en güzel etkinlikleri birlikte gerçekleştiriyoruz. Şehir merkezinde bulunan otelimize, Konya Havalimanı’na yakın olması sayesinde rahatça ulaşabiliyor, etkinliğinize bir an önce başlayabiliyorsunuz. Her şeyin içinize sinmesi için bütün ayrıntıları ele alarak çalışıyor, fiyatlarımızı en uygun şekilde ayarlıyoruz. Hakkımızdaki bütün detaylara hakim olmak için bizimle iletişime geçebilir veya Ücretsiz Teklif Al formumuzdan yararlanabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Satış & Pazarlama

İletişim

  • Adres:

    Nişantaş Mah. Doktor M. Hulusi Baybal Caddesi No:9

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bera Hotel Konya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.