Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Grand Derince Kına Davet

Grand Derince Kına Davet

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Balkon / Teras alanı var.
  • Sade tarzda süslemeler kullanıyor.
  • Açılır-kapanır tavanı var.
  • Geniş camlı ve gün ışığı alıyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Kına ekibi var.
  • Gelin kaftanı veriyor.
  • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Grand Derince Kına Davet Hakkında

Grand Derince Kına Davet’in mükemmel şıklıktaki davet alanlarında, yılların organizasyon tecrübesine sahip ekibimizle kusursuz kutlamalar gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle kutlamanızın her aşamasının sizin isteklerine göre özenle planlıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında toplayan, A’dan Z’ye her detayı düşündüğümüz kaliteli hizmetlerimizle de omuzlarınızdan büyük bir yük alıyoruz. Derince kına gecesi mekanları arayışınıza tecrübemiz, kalitemiz ve yüksek müşteri memnuniyetimizle son veriyoruz.

Davet Alanları

Coşkulu kutlamalarınıza açık ve kapalı davet alanlarımızla ev sahipliği yapıyoruz. Kapalı davet alanımızda 500 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Yarı açık terasımızda ise 350 kişiye kadar misafirimizi konforlu bir şekilde ağırlıyoruz. Davet alanlarımızda yer alan geniş dans pistimiz sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz bir alan sunuyor. Kapalı salonumuzda yer alan 4 klimamız, son sistem havalandırmamız ve rahatlıkla açılan camlarımızla havadar ve ferah bir ortam oluşturuyoruz.

Dekorasyon

Dekorasyonumuzla zarif bir şıklık yakaladığımız davet alanlarımızı özenle hazırlıyoruz. Oturma düzenimiz için 6 kişilik yuvarlak ve kare masalar kullanıyoruz. Masalarımız için antrasit ve pembe renklerden istediğiniz örtüyü kullanıyoruz. Masalarımızı çok kollu şık şamdanlarımız, suplalarımız ve çiçek aranjmanlarımızla süslüyoruz. Davetiniz öncesi mekanımıza gelerek hazırladığımız örnek masayı görebilir ve değiştirmek istediğiniz noktaları yeniden ayarlayabiliriz.

Hizmetler

Tam kapsamlı hizmetlerimizle kusursuz bir kutlama gerçekleştiriyor, Kocaeli kına mekanlarının aranan ismi oluyoruz.

● Ses, ışık ve sahne sistemleri düzenlemesi
● Müzisyen ve profesyonel orkestra
● Animasyon ve slayt gösterileri
● Gelin odası
● Fotoğraf ve video çekimi
● Mehter takımı
● Çocuk oyun alanı
● Çocuklar için palyaço hizmeti
● Bebek bakım odası
● Mescit
● Bay-bayan ayrı tuvalet
● Yemek servisi
● Otopark

Yiyecek / İçecek

Kutlamanızı neşe olduğu kadar lezzet de getiren enfes ikramlarımızın mis kokusuyla donatıyoruz. Birlikte çalıştığımız profesyonel catering firması tarafından hazırlanan yemeklerimiz gecenizi bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Menülerimizi, kırmızı et, beyaz et veya ordövr menü şeklinde hazırlıyoruz. Menülerimizin içeriğini ve sunumlarını çiftimizin isteğine göre oluşturuyoruz. En taze ürünlerle hijyenik koşullar altında hazırlanan yemeklerimizi gönül rahatlığıyla masalarınıza getiriyoruz.

Grand Derince Kına Davet’te “Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim!” sloganıyla çalışıyor, eksiksiz ve benzersiz davetlerinizin Kocaeli kına salonları arasında tek adresi oluyoruz. Çiftlerimizin gülen yüzleri en büyük motivasyonumuz oluyor, yüksek müşteri memnuniyetiyle çalışıyoruz. Eğer siz de unutulmaz bir kutlama için Grand Derince Kına Davet’i seçmek isterseniz, sayfadaki iletişim bilgilerimizden ekibimize ulaşabilir veya iletişim formunu doldurarak bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Grand Derince Kına Davet Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Derince Kına Davet Sıkça Sorulan Sorular

Grand Derince Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Derince Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Grand Derince Kına Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.