Rimex Düğün Salonu

E-posta Gönder

Rimex Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Rimex Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Rimex Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Rimex Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Rimex Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Rimex Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Rimex Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Rimex Düğün Salonu Hakkında

İşletmemiz Rimex Düğün Salonu kına organizasyonlarınızın yanı sıra nişan, düğün, toplantılar ve diğer birçok özel günlere ev sahipliği yapıyor. Salonumuz İstanbul Tuzla kına mekanları arasında prestijli hizmet anlayışı ile hızla diğer firmalar arasından sıyırılıyor. Bugüne dek birçok kına ve düğün gecesine ev sahipliği yaptığımız salonumuzda size en iyi hizmeti sunarak sevdikleriniz ile birlikte güzel bir gece geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Kına salonumuzda 350 kişi kapasitemiz ile hizmet veriyoruz. Salon tipi klimalarımız ve havalandırma sistemimiz ile birlikte jeneratörümüz de bulunuyor. Klimalarımız sayesinde her hava şartında rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Kışın soğuğu, yazın ise sıcağı hissetmeden keyifli ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Havalandırma sistemimiz ile salon içerisinde her daim temiz hava hâkim sürüyor. Jeneratör sistemimiz ile de herhangi bir elektrik kesintisine karşı önlemimizi almış oluyor, eğlencenize hiç ara vermeden devam etmenizi sağlıyoruz.

Mekânımızda yer alan yuvarlak ve de kare masalarımızdan istediğiniz model ile salonumuzu düğününüz için hazır hale getirebiliyoruz. Sandalye modellerimiz ise tiffany modelinde. Masa örtülerimizde beyaz rengi kullanıyoruz. Sandalye süslemelerimizde ise isterseniz beyaz giydirme kumaş, isterseniz de altın rengi tül kullanıyoruz. Tabi sizi sadece bu renk kumaşlar sınırlandırmadığımızı, talep ettiğiniz takdirde istediğiniz renk kumaşları da hemen sizin için getirtebiliyoruz.

Bu özel günde sizi fotoğrafçı arama derdinden de kurtarıyoruz. Ekibimiz bünyesinde yer alan fotoğrafçımız her türlü kına görsellerinizi çekecek ve kına gecenizi en başından sonuna kadar kayıt altına alacak. Ayrıca video ve fotoğraf çekimlerinde drone çekimi hizmetimizden de yararlanabileceksiniz.

Salonumuzda kına gecenizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Zengin menü seçeneklerimiz arasından istediğiniz menüyü seçebilirsiniz.

Kına gecenizin her detayı ile ayrı ayrın ilgilenecek ekibimiz ile tanışmak ister, salonumuzu yakından görmek isterseniz formu doldurun ve ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • Volkan Akıncı
  Satış Ve Pazarlama Müdürü

  -DÜĞÜN
  -NIKAH MERASİMLERİ
  -KINA GECESİ
  -SÖZ ORGANİZASYON...
  devamı 

İletişim

 • Adres:

  İçmeler Mahallesi, Gediz Sokak, No: 1 / 2 ( Bim Yanı ) Üst İçmeler, Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rimex Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.