Orhanlı Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Orhanlı Kültür Merkezi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  400-500

Orhanlı Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Orhanlı Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Orhanlı Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Orhanlı Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Orhanlı Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Orhanlı Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Orhanlı Kültür Merkezi Hakkında

2013 senesinde Tuzla Belediyesine bağlı olarak işlettiğimiz Orhanlı Kültür Merkezi Düğün Salonunu tamamen yeniledik.

Modern bir dekorla baştan yarattığımız kültür merkezimizde kimi zaman sanatsal organizasyonlar kimi zaman da özel davetler düzenliyoruz. Bunlar için oldukça elverişli olan tesisimizde kaliteli hizmete uygun fiyatlara ulaşabiliyorsunuz. Halka hizmet amacıyla faaliyet gösteren tesisimizde halkımızı düşünerek hareket ediyoruz. İsteklerine en uygun olacak organizasyonu makul fiyatlara sunuyoruz. Masraflı geçen bu süreçte düğün sahiplerini maddi açıdan yormadan eğlenmelerini sağlıyoruz.

Gerek uygun fiyat politikamız gerek hizmet kalitemiz gerek de dekorumuz ve teknolojik alt yapımızla bulunduğumuz bölgenin iddialı mekânları arasında yer alıyoruz.

Halkımızın mutlu günlerine yakından şahitlik ediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Haftada yaklaşık 2000 kişiyi ağırladığımız tesisimizde mutluluğunuz odak alarak çalışıyoruz.

Kendi branşlarında deneyimli olan personellerimizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Mekân düzenleme, ikram hazırlama, servis, fotoğraf, video ve müzik hizmeti özel davetlerde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerdendir. Tüm bu alanlarda yetkin personellerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu da hizmet kalitesini dolayısıyla da organizasyonun eğlence seviyesini doğrudan etkiliyor. Orhanlı Kültür Merkezinde doyasıya eğleneceğiniz saatlerin sizi beklediğine eminiz! Hem sizi hem de misafirlerinizi...

Girdiğiniz ilk andan itibaren içinizi güven duygusu kaplayacak olan tesisimizin dekorunda bahsedecek olursak: ilk gözünüze çarpan muhakkak ki beyaz tonunun asaleti olacaktır. Konfor ve dekorasyon standartlarını göz önünde bulundurarak tasarladığımız mekânımız; ses ve ışık sistemleriyle de oldukça dikkat çekiyor.

Özenle hazırladığımız ve içerisinde kaliteli hizmet sunduğumuz tesisimizde kına geceleriniz için çözüm ortaklarımızla bir araya geliyoruz. Davet alanımızda kına gecesine özel düzenlemeler yapıyor, bu mutlu günde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz.

Neler yapabileceğimizi merak mı ediyorsunuz?

Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve Orhanlı Kültür Merkezi Tuzla adresimizde kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında konuşmaya başlayalım…

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Orhanlı Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.