Semiha Kibar Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Semiha Kibar Uygulama Oteli Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Semiha Kibar Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

 • Semiha Kibar Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Semiha Kibar Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Semiha Kibar Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Semiha Kibar Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Semiha Kibar Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Semiha Kibar Uygulama Oteli Hakkında

Otelimiz uygulama oteli olup, Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet veriyor. Geleceğin turizm mimari gençlerimiz ve değerli öğretmenleri tarafından işletilen Pendik Semiha Kibar Uygulama Oteli’miz, kına gecesi organizasyonlarınız için hizmetimize devam ediyoruz.

Kına geceleriniz için 2 farklı alanımız bulunuyor. Birinci alanımız olan restoranımızda 250 kişiye hizmet verebilirken, toplantı salonumuzda 150 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek için bütün ekip çalışıyoruz.

Organizasyonlarınızın yanı sıra 22 odamız ile konaklama imkânı da sağlıyoruz. Organizasyon bitiminde eğer konaklama hizmetimizden yararlanmak isterseniz odalarımızın hepsi ihtiyaçlarınızı göre hazırlanıyor. Otelimizde bulunan öğrencilerimiz bu doğrultuda uygulamalı olarak hem öğreniyor hem çalışma fırsatı yakalıyorlar. Asım Kibar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Gelin, kına gecesi organizasyonunuzu da beraber planlayalım.

Kına gecesi organizasyonunuz için dilediğiniz salonumuzu seçtikten sonra masa düzenlenmesine karar verebiliriz. Karşılama elemanlarımızın yardımıyla davetlilerinizi masalarına ulaşabilecekler. Servis ve hizmet elemanlarımız kına gecesi için hazırladığımız ikramların servislerini yapıyorlar.

Temizlikten sorumlu personellerimiz ise gece boyunca hizmete devam ediyorlar, hijyeni sağlıyorlar. Bütün hijyen belgelerine sahip olan otelimizde oldukça rahat bir organizasyon geçireceksiniz.
Organizasyonunuz için mekanımızın dekorasyonunda değişiklik yapmak isterseniz tabii ki dilediğiniz renklerle mekanımızı renklendirebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek düğün mekanımızın dekorasyonunu değiştirebilir, istediğiniz konseptte düzenleme yapabilirsiniz. Organizasyon firması aracılığı ile kına tahtı, kına süslemeleri, kına malzemelerini temin edebilirsiniz. Talep ederseniz biz de sizin için çözüm ortaklarımız aracılığı ile gerçekleştirebiliriz.

Uygulama otelimizde sizde genç nesillere fırsat vermek, onların hizmetinde güzel bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Eksiksiz olarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, biz de en kısa zamanda sizinle iletişime geçelim...

Dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek, Semiha Kibar Uygulama Oteli fiyatlarını öğrenmeniz için bir tık uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür Yardımcısı

İletişim

 • Adres:

  Aydıntepe Mahallesi, Edebali Cd. No:3, 34903 Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Semiha Kibar Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.