Emirtimes Hotel Tuzla

E-posta Gönder

 • Tuzla, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Emirtimes Hotel Tuzla Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  400-500

 • Aksesuar Kiralama

Emirtimes Hotel Tuzla Sıkça Sorulan Sorular

 • Emirtimes Hotel Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emirtimes Hotel Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Emirtimes Hotel Tuzla kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Emirtimes Hotel Tuzla kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emirtimes Hotel Tuzla kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Emirtimes Hotel Tuzla Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizin profesyonel bir ekip aracılığıyla titiz bir şekilde planlanmasını istiyorsanız sizi Emirtimes Hotel Tuzla’ya davet ediyoruz.

2002 yılından bu yana Emirtimes Hotel Grup olarak İstanbul’da faaliyet gösteriyor, bünyemizde farklı lokasyonlarda bulunan otellerimizle misafirlerimizin konforlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Konakla hizmetimizden farklı olarak özel gün ve kutlamalarında Tuzla’da bulunan şubemizin bala salonunu çiftlere tahsis ve çiftleri ediyor ve eğlenceli bir organizasyon fırsatıyla buluşturuyoruz.

Nasıl bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz?

Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek bizim için çok önemli. Son dönemlerde konsept bir şekilde kutlanan kına ve bekârlığa veda partilerinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebilmeniz içşin anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından dekor, aksesuar ve süsleme temine diyor, hayallerinizi kısıtlamadan davet alanımızı istediğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Osmanlı, Hint ve modern konseptlerden istediğinizi belirleyebilirsiniz. Davet ve organizasyon konusunda tecrübeli ekibimizle birlikte size tavsiyeler veriyor, özenerek bu özel gününüze hazırlanıyoruz.

Modern ve şık tasarlanmış balo salonumuzdan bahsedecek olursak; yüksek tavan ve geniş olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Duvar işlemelerinde gold rengini kullanmayı tercih ettik. Kolonlara ambiyansla uyumlu renkte aynalar yerleştirerek salona derinlik katarak ve ferah bir ambiyans kazandırdık. Masa ve sandalye giydirmelerinde de genellikle beyaz ve gold rengi kombinasyonunu kullanıyor, salonla bütün bir görünme kavuşturuyoruz.

Eğlenceli bir organizasyon geçirebilmeniz için profesyonel ve geniş repertuvara sahip, müzisyen, orkestra ve müzik gruplarıyla anlaşabiliyoruz. Kına gecenizi farklı bir şekilde kutlamak istiyorsanız kına ekibinin sergileyeceği koreografilerle keyifli ve alışılmışın dışında bir organizasyon da planlayabiliyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin birleşiminden oluşan menüler hazırlıyor, lezzeti kadar sunumuna da önem vererek sıcak servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız Emirtimes Hotel Tuzla İletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Ve Pazarlama Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Orhanlı Mahallesi, Demokrasi Cd. NO:36, 34956 Tuzla/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emirtimes Hotel Tuzla Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.