Salon Afrodit

E-posta Gönder

Salon Afrodit Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Salon Afrodit Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Afrodit kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Afrodit kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Salon Afrodit kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Salon Afrodit kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Afrodit kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Salon Afrodit Hakkında

Özel konseptlerimizle İstanbul’un gözde mekânlarından biriyiz. Kına gecelerinize ev sahipliği yaptığımız Salon Afrodit Çağlayan’da bulunuyor. Üstelik hizmet verdiğimiz organizasyonlar kınayla da kısıtlı değil. Düğün, nişan kına gibi pek çok davet düzenliyoruz. Zaman içerisinde çiftlerimizden aldığımız övgüler ve yoğun talep dolasıyla; 2 ayrı salonda hizmet verdiğimizi söylemekten mutluluk duyarız. Mekânlarımızın isimlerinin biri Salon Anatolia bir diğeri ise Salon Afrodit. Her iki salonumuzda da aynı hizmet kalitesi sizi bekliyor. Salonlarımızın tek farkı konseptleridir.

Afrodit’te daha şık dekorlara yer verdik. Her ikisi de kapalı olan salonlarımızdan istediğinizi seçmeniz mümkün. Olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen mekânlarımızda; yaz, kış fark etmeksizin organizasyonlar düzenliyoruz. Aynı zamanda klimamız, 4 mevsim iklimlendirme sistemimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz. Böylelikle her iki sezonda da konuk sayınız fazla olsa da ferah bir ortam sunuyoruz sizlere.

Yüksek tavanlı Salon Afrodite girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi özel hissedeceksiniz. Çünkü salonumuzu özenle dekore ettik. Yuvarlak 8 kişilik masalar, ergonomik sandalyelere yer verdik. Masalarımızda şamdanlar canlı çiçekler... Mis gibi kokan salonumuzun atmosferi kına geceleri için oldukça elverişli. Kırmızı ve altın tonları mekânımızın ağırlıklı renkleri. Özellikle kına geceleri için oldukça tercih edilen renkler… Son dönemlerde oldukça popüler olan Osmanlı konsepti kına gecesine uyumluyuz. Fakat dilerseniz farklı konseptlere göre düzenlemeler de yapabiliyoruz.

Kına gecesinde sunduğumuz hizmetler ise çeşitlilik gösteriyor. Hem hizmetlerimiz hem de ikramlarımız…

Salonumuzun baş köşesine kına tören alanımızı kurarak başlıyoruz çalışmalarımıza. Gelinimiz için bindallı/kaftan, kına merasiminde aramıza katılan damadımız için fes ve yelek... Üstelik bunlarla da sınırlı değil sunduklarımız. Bu özel gecede ihtiyaç duyulan; el mumları, yaş kına, misafirlere dağıtılacak kınalar, kadın DJ, fotoğrafçı ve çok daha fazlası!

Kusursuz bir kına gecesi hazırlamak için Salon Afrodit olarak buradayız! Siz de yıllarca unutulmayacak bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız; formumuzu doldurun ve ekibimizle iletişime geçin. Aklınıza takılan sorulara yanıt vermek için formun diğer ucunda sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mahallesi, Park Sok. No:31, 34403 Kağıthane/Istanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Salon Afrodit Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.