Kağıthane Gül Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kağıthane Gül Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

Kağıthane Gül Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kağıthane Gül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kağıthane Gül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Kağıthane Gül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kağıthane Gül Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kağıthane Gül Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Kağıthane Gül Düğün Salonu Hakkında

Geçmişten günümüze kadar süregelmiş, kültürümüzde önemli bir yeri bulunan kına gecesi organizasyonlarınızı düzenlemek için çok heyecanlıyız! Organizasyonlarınızı bizimle beraber kutlayacak, kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gül Düğün Salonu olarak İstanbul Kağıthane’de faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar birçok gelin adayının hayallerinizi gerçekleştirdik, mutlu günlerinize mutluluk ekledik. Kına hazırlıklarınızı yaparken birçok detay var. Bu detayların arasında boğulmadan, omuzlarınızdaki yükü azaltarak size yardımcı oluyoruz.

Nasıl bir kına gecesi hayal ediyorsunuz?

Geleneksel ya da modern kına gecesi konseptleri arasından hangisini seçmek istersiniz?

Dilerseniz profesyonel ekibimizle beraber danışmanlık hizmeti verebilir, size en uygun konsepti bulmanızda yardımcı olabiliriz.

Geniş pistimizin kenarında konumlanan kına tahtımız kırmızı renklere sahip. Farklı konseptlerde kına gecesi düzenlemek isterseniz tabii ki tüllerin renklerini değiştireceğiz. Prenses temasında gerçekleşecek organizasyonlarınız için pembe renge hazırlık verirken Hint temasında gökkuşağı renklerin hâkim olduğu bir düğün salonuna sahip olabileceksiniz.

Özel kına masası oluşturuyoruz. Kına masanızda mumluklar, kına tepsisi, kuru-yaş kına seçenekleri, gelin kesesi, dağıtılacak kına keseleri bulunuyor. Daha birçok hizmet sağlayabiliyoruz. Yeter ki organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek isteklerinizi dile getirmeniz!

Karşılama panosundan çikolata ve şeker ikramlarına, hatıralıklardan ve fotoğraf çekilme kartlarına kadar birçok hizmet salonumuzda sizi bekliyor. Davetlilerinizi ikramlarla karşılıyoruz. Lokum ve kolonya ikramının yanı sıra Osmanlı konsepti tercih eden gelin adayları için şerbet ikramımız bulunuyor.

Gelin hanım ve damat beye özel altın varaklı kahve bardaklarında Türk kahvesi ikramımız bulunuyoruz. Geleneklerimize bağlı kalsak da özel kına gecesi ritüelleri de gerçekleştiriyoruz. Gelin-damat düellosu diye adlandırılan geleneksel bir orta oyunu oynayabilirken günümüzde popüler olan gelin-damat ayakkabı oyunu için gerekli ortamı sağlayabiliriz.

Sağladığımız hizmetleri öğrendiniz. İşte Gül Düğün Salonu İstanbul aradığım mekân diyorsanız; hemen ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayın, hayallerinizdeki kına gecesini beraber gerçekleştirelim.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Çağlayan Mah. Levent Sok. No:6/2 Levent İş Hanı (Park Sok. Sonu) Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kağıthane Gül Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.