Sultan Sarayı Kına Kafe

E-posta Gönder

Sultan Sarayı Kına Kafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Sultan Sarayı Kına Kafe Sıkça Sorulan Sorular

 • Sultan Sarayı Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sultan Sarayı Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Sultan Sarayı Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sultan Sarayı Kına Kafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sultan Sarayı Kına Kafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sultan Sarayı Kına Kafe Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesi için sizi Sanayi Mahallesi Sultan Sarayı Kına Kafe’ye bekliyoruz. Davetinizi düzenleyeceğimiz salonumuz yaklaşık 300 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Ferah ve aydınlık olan atmosferine bir de dekorasyonumuz ile katkıda bulunarak ortamı daha da güzel bir hale getiriyoruz. Kına gecelerinin ihtişamını yansıtması için altın sarısı detaylar kullanmaktan kaçınmıyoruz. Oturma düzenimizi ise yuvarlak masalar ve beyaz napolyon sandalyeler ile oluşturuyoruz.

Gelin ve damat köşemiz salonumuzun en güzel yerinde tüm konukların rahatlıkla görebileceği bir şekle ve konuma sahip Bir kürsü olarak yerden yüksekte tuttuğumuz bu alana kına geceleri için cibinlikli ve nedime tabureli harika bir kına tahtı seti kuruyoruz. Gelinlerimiz önce burada tek başlarına güzellikleri ile göz kamaştırırken sonrasında ise damat geldiğinde bir çift olarak mutluluklarını sevdiklerine sergileyebiliyorlar.

Kınaya dair aklınıza gelebilecek her detaya ve geleneğe son derece hâkimiz ve bizden talep edebileceğiniz tüm özellikleri barındırıyoruz. Nedimeler, kaftan modelleri, dans şovları, kına müzikleri, aksesuarları ve daha nicesi.

Gecesini yemekli olarak düzenleyip misafirlerine harika bir ziyafet sunmak isteyen çiftlerimize hem sunumu hem de lezzetli ile doyuran menülerimizi sunuyoruz. Kırmızı et veya beyaz et ana yemek seçenekleri ile harikulade sofralar hazırlayabiliyoruz. Menü seçimini damak zevkleri ve bütçelerine göre gelin ve damatlarımıza bırakıyoruz.

En uzmanlaştığımız ve kimliğimizi oluşturan organizasyon elbette ki kına geceleri ancak hizmetlerimiz bununla sınırlı değil. Bunun haricinde muhafazakâr düğünler, sünnet mevlitleri, konsept doğum günü kutlamaları, mezuniyet baloları, nişan ve söz merasimleri ile kadınlar matinesi de düzenliyoruz. Her birinde de en az kına geceleri kadar özenli bir şekilde hareket ediyor ve profesyonelliğimizi gösteriyoruz.

Sanayi Mahallesi Sultan Sarayı Kına Kafe Sultan Selim Caddesi Kağıthane/İstanbul’da sizi bekliyor. İletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sanayi Mahallesi, Kağıthane / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sultan Sarayı Kına Kafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.