Bonita Kına Düğün Davet

E-posta Gönder

Bonita Kına Düğün Davet
  • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Bonita Kına Düğün Davet Hakkında

Bonita Kına Düğün Davet’te kına geceleri çok daha eğlenceli! Kına geceniz ve bekarlığa veda partilerinizi güzelleştirecek, benzersiz anılar haline getirecek paketlerimizle karşınızdayız. Sevdiklerinizle birlikte doyasıya dans edeceğiniz, güzel müzikler dinleyeceğiniz ve asla unutmayacağınız bir gün geçirmeniz için çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa kına salonları içerisinde paket içeriklerimizle öne çıkıyor, memnuniyetinizi en ön plana koyuyoruz.

Davet Alanları

İşletmemizde 1 adet kapalı davet alanı ile hizmet vermekteyiz. Bonita Kına Düğün Davet alanımız, 500 kişilik bir hizmet kapasitesine sahip. Kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinize ev sahipliği yapacağınız salonumuz aynı zamanda yüksek tavanlı mimarisiyle de öne çıkıyor. Böylece kapalı alanımızda oldukça ferah bir ambiyans yakalıyor, konforlu bir alanda eğlenmenizi sağlıyoruz.

Dekorasyon

Çiftlerimizi birlikte çalıştığımız organizasyon firmalarına yönlendirerek hayalinizdeki konsepti mekanımızda gerçeğe dönüştürmenizi sağlıyoruz. Özellikle kırmızının tonlarından faydalanıyor, dilerseniz geleneksel dilerseniz daha modern bir görüntü oluşturuyoruz. Yuvarlak masalarımıza konsepte uygun renkte örtüler seriyor, napolyon model sandalyelerimizi de çevrelerine diziyoruz. Masalarımızın üzerlerine renk paletine uyacak şekilde çiçek detayları ekliyoruz. Altın rengi suplalar ve takımlarla o büyülü son dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Hizmetler

Profesyonel DJ performansı hizmetimizle bu güzel gününüze neşe katıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimizin cızırtısız ve kesintisiz olduğundan emin oluyoruz. Geniş dans pistimizi güzelce aydınlatıyoruz. Salonumuzu bekarlığa veda parti konseptinize uygun olacak şekilde süslüyoruz. Gece boyunca gülümsemeniz solmasın diye bütün ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Kına gecesi paketleriyle öne çıkan Gaziosmanpaşa kına yerlerinden bir tanesiyiz.

Üstelik organizasyon dahil paketimizi tercih ederseniz hizmet yelpazemiz epeyce genişliyor. 3 nedimeli, son derece eğlenceli bir organizasyon düzenliyoruz. Gelin adayımıza renk tercihine göre gösterişli bir bindallı tahsis ediyor, geleneksel bir kına gecesi ortamı oluşturabiliyoruz. After partileriniz için uygun bir ortam sağlıyoruz. Yüzlerinizdeki gülümsemeyi her daim hatırlamanız için HD video kaydı hizmeti de sunuyoruz.

Siz de İstanbul kına mekanları arayışındaysanız Bonita Kına Düğün Davet, kutlamanızın telaşesini bir nebze de olsun üzerinizden alıyor. Kapsamlı hizmetimiz sayesinde bize güvenebilir, arkanıza yaslanarak dostlarınızla güzel bir günün altına imza atabilirsiniz. Bizi tercih etmek için tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmak. Detayları bize sorun, aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.