Küçükköy Hamam 365

E-posta Gönder

  • Gaziosmanpaşa, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Küçükköy Hamam 365
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Küçükköy Hamam 365 Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Küçükköy Hamam 365 Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Küçükköy Hamam 365 Sıkça Sorulan Sorular

Küçükköy Hamam 365 kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Küçükköy Hamam 365 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Küçükköy Hamam 365 kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Küçükköy Hamam 365 kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Küçükköy Hamam 365 kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Küçükköy Hamam 365 Hakkında

Geleneksel hamam kültürüne getirdiğimiz modern tarz ile Küçükköy Hamam 365 Gaziosmanpaşa/İstanbul’da sizinle buluşuyoruz! Düğün gününüzden önce arkadaşlarınız ile şöyle güzelce eğlenmek ve hazırlık sürecinin stresini atmak isteyen gelin adaylarımıza harika bir önerimiz var: hoş bir ritüel ile gerçekleştirecekleri gelin hamamı! Kökü epey eskiye dayanan bu tarihi ritüeli eğer siz de tercih etmek isterseniz, İstanbul’un en ünlü hamamları arasında yer alan işletmemizi seçebilirsiniz.

Haftanın her günü 06.30 ve 23.30 saatleri arasında faaliyet gösteriyor, kadınlara ve erkeklere ayrı 2 hamamda hizmet veriyoruz. Bu özelliğimiz ile gelin hamamının yanı sıra damat hamamı ve sünnet hamamı için de hizmet verebiliyoruz.

Peki size hangi hizmetleri sunuyoruz?

Öncelik ile bir hamamın en önemli unsurlarının temizlik ve hijyen olduğuna inanıyoruz. Bu sebep ile size ilk önce kusursuz bir hijyen ile hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. İşletmemizin ve kullanımınıza sunduğumuz her alanın düzenli olarak temizliğini yaptırıyor ve bunu asla aksatmıyoruz.

Burada geçirdiğiniz zamanın sizin için özel ve keyif verici olması için var gücümüz ile uğraşıyoruz. Düğün stresinizi atmanız ve rahatlamanız için havuz, sauna, buhar odası, jakuzi, kese ve masaj gibi özel hizmetlerimizin yanı sıra vitamin barımız ile de güzel bir soluklanma molası sunuyoruz. Ayrıca gelin adayımızın ve arkadaşlarının daha da rahatlaması için aramoterapik yağ masajlarımızı da mutlaka tavsiye ediyoruz. Tüm misafirlerimizin kullanımı için özel mimari ile tasarlanan hamamızda soyunma odalarımız ve dolapları

Temizlikte olduğu kadar Gaziosmanpaşa Küçükköy Hamam 365 fiyatları ile de oldukça iddialı. Her bütçeye hitap ederek tüm gelin adaylarının hizmetlerimizden faydalanmasını sağlıyoruz.

Keyifli bir gelin hamamı ritüeli için birçok hizmeti bir arada bulabileceğiniz hamamımıza sizleri de bekliyoruz! Küçükköy Hamam 365 İletişime geçmek için sayfa üzerindeki formu doldurmanız yeterli. Formu doldurmanız halinde size en kısa süre içerisinde dönüş sağlıyor ve hizmet detaylarımızla fiyatlarımız üzerine bilgi veriyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:10 Aykutoğlu Flats AVM Kat:-2 Küçükköy Gaziosmanpaşa / İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.