Mercan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mercan Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mercan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Mercan Düğün Sarayı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mercan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Mercan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mercan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Mercan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Mercan Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mercan Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Mercan Düğün Sarayı Hakkında

Kına gecenizi neredeyse bir düğün kadar büyük bi organizasyon gibi kutlamak isteyen çiftlerimizi Mercan Düğün Sarayı’na bekliyoruz. Geniş kapasitemiz ve uygun altyapıya sahip salonumuz ile konforlu ve rahat bir organizasyon sizi bekliyor!

Mercan Düğün Sarayı olarak 1993 yılında Gaziosmanpaşa’da faaliyet göstermeye başladık. 25 yılı aşkın süredir düğün sektöründe aktif olarak faaliyet göstermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu süre boyunca kendimizi sürekli geliştirdik. Geçmişten gelen tecrübemizi, yenilikçi yapımız ile birleştirdik. Bu sayede de günümüzde hala Gaziosmanpaşa’nın en çok tercih edilen salonlarından biri olduk.

Kına geceleriniz için sağlayacağımız hizmetleri bir paket halinde sunuyoruz. Hem bu paketlerimizi uygun fiyatlarla sunuyor hem de bu sayede istemediğiniz hiçbir hizmeti almamanızı sağlıyoruz. Kına geceniz için gerekli tüm aksesuarları sağlıyor, salonumuzu istediğiniz konsepte uygun şekilde süslüyoruz.

Nasıl bir kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz? Eğer aklınızda herhangi bir fikir ya da plan yoksa, kaygılanmanıza gerek yok. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlerle! Talebiniz doğrultusunda gelin adaylarımıza önerilerde bulunuyor, pratik çözümler üretiyorlar. Aynı zamanda en yeni trendleri takip ediyor, modayı yakından takip ediyorlar. Son yıllarda en çok tercih edilen Osmanlı konsepti, prenses konsepti, Hint konsepti ve geleneksel kına konseptini tüm detayları düşünülerek salonumuzda uygulayabiliyorlar.

Bu gecelerin özellikle eğlenceli geçmesi gerektiğini düşünüyoruz. En sevdiklerinizle birlikte olacağınız kına gecenizi ömrünüz boyunca unutamamanızı sağlayacağız. Eğlenceli bir kına gecesi için en önemli ayrıntı ise müziktir. İstediğiniz müzik hizmetini gerçekleştiriyor, en sevdiğiniz şarkılarla gece boyunca keyifli ânlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Dediğimiz gibi, bu geceyi unutamayacaksınız. Bunu da, en doğal ve en güzel hallerinizi ölümsüzleştirerek gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir fotoğrafçılık hizmetinden yararlanabiliyor, mutluluğunuzu kaydedebiliyorsunuz. Hem fotoğraf hem de video çekimi ile hiçbir ânı kaçırmamanızı sağlayacağız.

Mercan Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Sağladığı tüm imkânları öğrenmek ve hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Salihpaşa Cad. Huzur Sok. No: 3 / A Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mercan Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.