Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Meylebi Meyhane

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Meylebi Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Meylebi Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Meylebi Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Meylebi Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Meylebi Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Meylebi Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Meylebi Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Meylebi Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Meylebi Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Meylebi Meyhane Hakkında

Meylebi Meyhane’ye hoş geldiniz! Burası, Büyükçekmece’de yepyeni ve şık bir yeni nesil meyhane. Alanında uzman bir ekip, kaliteden ödün vermeyen kusursuz işletmecilik anlayışı, enfes tatlar ve eğlence… Size vaat ettiklerimiz bunlar ve çok daha fazlası. Zaten kına veya bekârlığa veda için bizi tercih etmenizin nedeni de bu değil mi?

Haydi, hemen hazırlıklara başlayalım! Nasıl bir eğlence tercih edersiniz? İsteklerinizi organizasyon sorumlumuza anlatın ve gerisini bize bırakın, çünkü tüm ekibimiz büyük bir hassasiyet ve özveriyle çalışıyor. Dikdörtgen masalar sevdikleriniz ve aileniz için düzenleniyor, yemekli düzende kurduğumuz uzun sofralara şık dokunuşlar da yapıyoruz. Renkli runnerlar, şık servis takımları, kadehler ve birkaç minik aksesuar ile süslemeleri tamamlıyoruz. Bu düzende meyhanemizde 200 ila 260 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Dilerseniz, anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarıyla masa kartları, konuklarınıza bekârlığa veda aksesuarları ve eğlenceli dekorlar da tasarlatabilirsiniz. Konseptimiz ve yeni nesil eğlence anlayışımız bunun için son derece uygun.

DJ, ritim performanslar ve oryantal eşliğinde bir gece sizce nasıl? Davet menülerini unutmadık, elbette! Meylebi Meyhane Büyükçekmece mutfağında enfes tatlar hazırlıyoruz. Ana yemek tercihinize uygun lezzetlerle uzun bir yemek listesi oluşturuyoruz. Gurme lezzetlerle, damağınıza layık sunumlar yapıyoruz. Birbirinden özel mezeler, salatalar, ara sıcaklar, ana yemek ve tatlı sunumlarıyla konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Harika konseptiyle dikkat çeken restoranımızda, keyifli bir akşam yemeği ve kesintisiz eğlenceyle unutulmaz ânlar yaşayacaksınız. Bu gece kimse yerinde durmayacak. Bekârlığa veda partiniz ise uzun yıllar çok konuşulacak!

En güzel parti, yemekli davet ve eğlencelerin adresi Meylebi Meyhane fiyatlarını öğrenmek isterseniz, bu sayfa üzerindeki formu doldurabilirsiniz. Fiyat teklifi, rezervasyon ve fiyat teklifleri için acele etseniz iyi olur, masalar dolmadan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Atatürk, Gürpınar Cd., 34500 Büyükçekmece/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.