Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Balıkçım Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkçım Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Balıkçım Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Balıkçım Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Balıkçım Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Balıkçım Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balıkçım Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Balıkçım Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Balıkçım Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balıkçım Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Balıkçım Meyhanesi Hakkında

Profesyonel bir hizmetle üstün kaliteyle çalışan Balıkçım Meyhanesi Ankara’da! Değerli misafirlerimize Klasik Türk mutfağından oluşan seçme lezzetler paylaşıyoruz. Senelerdir bilinen ve benimsenen samimi ortamımızla tatlarımızı birleştirdiğimiz bir hizmetle karşınızdayız.


Samimi bir ortam içerisinde Ankara’nın benzersiz lezzetlerini usulümüze uygun bir araya getirdik. Sadece bize özel mezeler, sokağın en lezzetli yemekleri ile eşsiz bir muhabbetin ortasına düşüyorsunuz. Yapmanız gereken ise gelip bu eğlenceye katılmak!


Meyhane muhabbetinin aslını yaşayacağınız mekanımızda, asla bölünmeyeceğinin garantisini verdiğimiz sohbetinizi ve eğlencenizi gelin Balıkçım da yaşayın! Rahatınızı çok önemsiyoruz. Güzel bir ortamda yemeklerimizi yemenizi istiyoruz. Ve tabii ki eğlence kısmı da var. Bekarlığa veda partiniz için meyhane usulü bir eğlence sunuyoruz. Bu ruhu en iyi yansıtacak şekilde hizmet veriyoruz.


Kimi zaman dertleri, sevinçleri kimi zamanda yalnızca günün yorgunluğunu atacağınız bir yer olarak karşınıza çıkıyoruz. Müşteri değil dost ağırlıyoruz biz. Bu sebeple samimiyetli muhabbetlere ev sahipliği yapıyor, aile sıcaklığını yansıtıyoruz. İşimiz yuvamız haline geldikçe daha da ısındık. Hep ailemizi düşünerek hareket ettik yenilendik. Küçük ama samimi bir ortam yaratmaya çalıştık. Gelen dostlarımızın da bundan keyif almasını istedik.


Yemek bizim için bir sanat haline geldi. Bu yüzden en yetenekli yemek sanatçılarıyla çalışıyoruz. Kalamardan hamsiye kadar her damak tadına uygun tatlar sunuyoruz. Bu sebeple nikah sonrası yemek kutlamanız için olması gereken menüyü yaratıyoruz.


Rahatlığın içinde eğlenceyi bulduğunuz, başınızın arkasında gümbür gümbür çalan davullar, kulağınızın dibinde klarnet duymayacağınız bir yer burası. Eğer böyle bir atmosferin içinde kutlama yapmak istiyorsanız Balıkçım Büyükçekmece iletişim için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Bu sayede lezzetli, samimi ve eğlenceli bir bekarlığa veda partisine ilk adımları atıyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Fatih Mahallesi, Gazi Mustafa Cad No:14

 • Haritadaki Konumu

  Balıkçım Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.