Royal Davet

1

E-posta Gönder

0212 963 2523

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kampanyalar ve Paketler

Royal Davet

Aralık Ve Ocak Ayına Özel; Full Paket Kına Organizasyonu %12 İndirimle 6.500 TL

Tüm detayları göster

Son gün 31/01/2022


Hakkında

Kolay ulaşılabilir lokasyonuyla Royal Davet Büyükçekmece’de konuklarını ağırlıyor.

Kapalı alanda 600, açık alanda ise 150 konuk ağırlayabildiğimiz geniş salonumuzun oldukça şık bir tasarımı mevcut.

1994 senesinden beri özel davetlerinize ev sahipliği yapan firmamız; düğünden nişana, kınadan bekarlığa vedaya kadar tüm davetlerinizde yanınızda. En doğru hizmeti sunmak için sizinle. Kendini hizmet sektörüne adamış olan firmamız aynı zamanda; turizm, eğitim, cafe, eğlence, inşaat sektörlerinde de öncü firmalar arasında.

Kendi plazamız içerisinde bulunan Royal Düğün Davet Salonu’nda yenilikçi bir yaklaşımlar farklı konseptte organizasyonlar düzenliyoruz.

Kına davetleri ise en eğlenceli geçen davetlerimizden oluyor daima. Kız kıza düğün stresini attığınız bu özel günde kâh eğlenceli kâh hüzünlü dakikalar yaşanıyor.

Kına organizasyonlarının her aşamasında yanınızda olan profesyonel ekibimiz; misafirlerin karşılanması, ikramların sunulması, gelin tahtı, masa-sandalye süslemesi, çeyiz sunumu gibi pek çok aşamada destek oluyor. Aynı zamanda başka sektörlerde de uzman olmamızın avantajını davetinizin her aşamasında hissetmeniz mümkün. Dekordan eğlenceye, ikramlardan organizasyon yönetimine kadar tüm süreçleri alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla yürütüyoruz.

Eğlence demişken bu aşamada sunduğumuz hizmetler de davetinizi oldukça keyifli kılıyor… Kadın DJ’imiz tarafından hazırlanan eğlenceli kına müzikleri, kına gecesi oyunları, profesyonel kadın dans gruplarımız tarafından hazırlanan dans gösterileri davetinize renk katıyor.

Aynı zamanda organizasyon kadın kameraman ekibimizce kayıt altına alınıyor. Yıllar sonra dahi gülümseyerek izleyebileceğiniz kına videonuzu hazırlıyoruz. Fotoğraf noktasında da profesyonel kadın fotoğrafçımız şüphesiz ki eğlenceli karelerinizi yakalayacaktır.

Anı defterinden konuşma balonlarına, gelin bindallısından nedime bilekliklerine kadar tüm aksesuarları ve hizmetlerimizi bir paket halinde gelin adayımıza sunuyoruz. Ekstra olarak telaşa girmesinin önüne geçiyoruz. Gelin adayımıza yalnızca konuklarını çağırmak ve eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Gelin kına gecenize profesyonel bir dokunuşta bulunalım ve size unutulmaz bir davet yaşatalım. Bunun için; formumuzu doldurarak ekibimizle irtibata geçebilir, Royal Davet Salonu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yaşar KARACA

Esma Yiğit

 • Telefon: 0212 963 2523
 • Adres: Ekinoba Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Royal Plaza Kat:2 Büyükçekmece/İstanbul

Royal Davet Yol Haritası

Royal Davet Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


C&H

Ceylan & Hüseyin

Düğün Tarihi: 05.10.2019

Çok güzel bir yer. Salon gerçekten şık ve kaliteli.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Royal Davet Sıkça Sorulan Sorular

 • Royal Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Royal Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Royal Davet kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Royal Davet kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Royal Davet kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!