Las Vegas Cafe & Bar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Las Vegas Cafe & Bar
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Las Vegas Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Las Vegas Cafe & Bar Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Las Vegas Cafe & Bar Sık Sorulan Sorular

Las Vegas Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Las Vegas Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Las Vegas Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Las Vegas Cafe & Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Las Vegas Cafe & Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Las Vegas Cafe & Bar Hakkında

Bekarlığa veda geceleri, çiftlerimizin önem verdiği ve en güzel şekilde gerçekleştirmek istediği günlerden biridir. Sevdikleriyle birlikte eğlenmek, unutulmaz bir gün yaşamak için güzel ir organizasyon düzenlemek isterler. Organizasyonunuzun iyi hatırlanması için birçok detayın eksiksiz olması gerekir. Bunu güler yüzlü personeli, kaliteli hizmeti ve merkezi konumuyla gerçekten sizlerle buluşturan bir mekânla tanıştırmak istiyoruz. Las Vegas Cafe Bar, Antalya’nın en kalabalık ilçelerinden biri olan Alanya’da konuklarımızı ağırlıyor.

Alanya’nın merkezinde, çarşıda bulunan işletmemiz, konuklarımıza birçok yerden rahat gelebilme şansı sunuyor. Merkez dolmuşlarıyla kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için de uygun bir yere park edebiliyor ve kısa bir yürüme mesafesiyle işletmemize ulaşabiliyorsunuz.

Mekânımız açık ve kapalı alan olarak hizmet vermekte. Dışarıda da bulunan masalarımızı tercih edebileceğiniz gibi, eğlencenin merkezinde olmak isterseniz iç mekânımızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bir de balkonumuz bulunuyor. Balkonumuzda bulunan büyük bir arabanın balkonumuzda olduğunu görünce sakın şaşırmayın.

İç mekânımızda geniş bir alanımız bulunuyor. Bu alanımızda bistrolar olduğu gibi masa ve sandalyeler de bulunuyor. Tercih edeceğiniz oturma düzenine göre istediğiniz yeri ayarlayabilmekteyiz. Salonumuzda büyük bir de bar bulunuyor. Bar önünde bar taburelerimizin de bulunduğunu belirtelim.

Sınırsız eğlencenin merkezinde olacağınız işletmemizde müzik, eğlenceli aktiviteler ve özel süslemeler ile farklı bir ortam sunmaktayız. Sıradan barlardan uzak bir hizmet veren işletmemizde keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Organizasyonunuzu planladığınız tarihten en az 2-3 hafta önceden bizimle iletişime geçerseniz, gelecek kişi sayısını ve işletmemizde istediğiniz şeyleri sizden öğreniyor ve buna göre bir hazırlık süreci geçiriyoruz. Daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız ve hayalinizdeki gecenin yaşanmasını sağlayacağız. Yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak olacak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çarşı Mahallesi İzzet Azakoğlu Caddesi, 22 Alanya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Las Vegas Cafe & Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.