Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Wyndham Ankara

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Wyndham Ankara Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL

Wyndham Ankara Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Wyndham Ankara Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Wyndham Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Wyndham Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Wyndham Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Wyndham Ankara kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Wyndham Ankara kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Wyndham Ankara kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Wyndham Ankara Hakkında

Kına gecesi günümüzde düğünlerden önce gelin için özel olarak hazırlanan bir eğlence olarak adlandırılıyor. Bu eğlencede gelinin yakın arkadaşları, ailesi, kısacası tüm sevdikleri olur ve hep birlikte unutulmaz bir gece geçirir. Peki, bu unutulmaz geceyi özel bir otelde gerçekleştirmeyi hiç düşündünüz mü? Wyndham Ankara’da kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz saatler yaşayacak, düğün öncesi yaşadığınız tüm stresi burada kusursuz bir organizasyon ile atacaksınız.

Wyndham olarak en iyi olmanın yeterli olmadığını, en iyi kalmanın çok daha önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden de hizmet kalitemizi hep daha yukarıya çekmeyi ve kendimizi sürekli geliştirmeyi esas alıyoruz. Sağladığımız her hizmette konuklarımızı ayrıcalıklı hissettirmek ve “İyi ki” lerinin sebebi olmak istiyoruz. Bu yüzden de yenilikçi bir anlayışla çalışıyor, Wyndham farkını her detayda fark ettirmeyi hedefliyoruz. Kına gecenizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek ve farklı fikirlere de yer vermek isterseniz bir organizasyon firmasıyla anlaşabilir, daha profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Kına gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz üç farklı mekan seçeneğini size sunuyoruz. Birecik Balo Salonu adını verdiğimiz 500 metrekare büyüklüğündeki salonumuzda 750 kişilik bir organizasyona imza atabiliyorsunuz. Wyndham Ankara Cosy Restaurant ismini verdiğimiz restoranımızda ise 500 misafiri rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Cosy Plus Garden’da ise en mutlu gününüze tanıklık ediyor olmanın sorumluluğu ve bilinciyle hareket ediyoruz. Kendimizi sürekli yeniliyor, geliştiriyor ve dönüştürüyoruz. Düğünlerinizin daha keyifli hale dönüştüğü, kına organizasyonlarınızın coşku içerisinde geçtiği bir yer alan yaratmaya çalışıyoruz. Yaptığımız yeniliklerle adeta bu alanda “Şehrin arka bahçesine” dönüşen Cosy Plus Garden’ı oluşturduk. Burada kaliteyi sonuna kadar hissedeceğiniz yeni bir ortam sunduğumuza emin olabilirsiniz. Her şeyden önce sizin sağlığına özen göstererek gereken önlemleri aldığımız, sonrasında ise siz değerli konuklarımızın konforu için bütün imkanları kullandığımız yepyeni bir mekan yaratmayı başardık. Yeni haliyle büyülü bir ortama dönüşen Cosy Plus Garden içerisinde hayal edebileceğiniz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Wyndham Ankara olarak şehrin en iyi toplantı oteli ödülünü almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özenle tasarlanan, modern ve şık bir mimariye sahip toplantı odalarımızda Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir sistem kurduk. 360 derece Video Mapping sistemini kurduk. Bu sayede bir sunum ya da bir görseli izlemekle kalmıyor, adeta yaşıyorsunuz. Aynı zamanda dikkatlerin dağılmaması ve verimliliğin düşmemesi için sürekli temiz hava veren bir altyapı oluşturduk. İşte konuklarımıza sunduğumuz bu olanaklar ile Türkiye’nin önde gelen otelleri arasında yer alıyor, güveninize layık olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğer siz de 5 yıldızlı bir otel kalitesini organizasyonlarınızda hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Satış Müdürü

 • Satış Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Söğütözü Mahallesi Yaşam Caddesi, 4. Sokak No:4

 • Haritadaki Konumu

  Wyndham Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.