Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar İzmir

Kontinental Bindallı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kontinental Bindallı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kontinental Bindallı Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Kontinental Bindallı Hakkında

Düğünden önce kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarımız için tasarladığımız kaftan modellerimizle hizmetinizdeyiz! Bu değerli gecede şüphesiz ki en önemli detay, giyeceğiniz kaftan. Bunun farkında olan ekibimizle üstlendiğimiz sorumluluğun da farkında olarak size yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hayallerinizdeki gibi bir görüntü için benzersiz modellerle karşınıza çıkıyoruz.

Kontinental Bindallı olarak, tarzınıza ışık tutmak istiyoruz. Bu yüzden bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen yüz yüze görüşebileceğimiz bir güne randevu oluşturuyoruz. Seçim aşamasında mekan ve konsept seçiminiz önemli bir ölçüt. Diğer önemli nokta ise boy ve kilonuz. Vücut hatlarınızı da dikkate alarak bütün modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Terzilerimiz ve modacılarımız tarafından her yıl yenilenen kaftan modellerimizi beraber inceliyoruz. ‘’İşte tam da istediğim gibi bir kaftan!’’ diyene kadar model seçim aşamamız devam ediyor. Kaftan modellerimiz, saten ve kadife kumaşlardan oluşan el emeği tasarımlar. İşlemeleri ve geleneksel duruşlarıyla zarif bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak kaftanlarımızdan mevsim şartlarına göre dilediğinizi seçebilirsiniz: yazları saten kışları kadife…

İzmir kaftan kiralama olanağımızdan faydalanmadan önce işleme, model ve kumaş seçimiyle kaftanlarımızın aslında farklı anlamlar taşıdığını da bilmelisiniz. Mesela; Osmanlı konseptini temsil eden kaftan modelimiz kırmızı rengi temsil ediyor ve bu kaftan modelinde bolca işlemeler yer alıyor. Osmanlı konsepti dışında mor, turkuaz, kırmızı, yeşil, Hürrem kaftanlarımız da bulunuyor. Dilediğinizi seçin ve kına gecenizde göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olun!

Tamamen içinize sinen bir kaftanı bulmanız için size yardımcı olmayı ve tatlı telaşınızda heyecanınıza ortak olmayı çok istiyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Fevzipasa Bulvari Yenihan No:49/3 Çankaya Izmir

Kontinental Bindallı Yorumları (1)

Buket & Ali

Düğün Tarihi: 22.08.2015

Sadece istediğimizi belirttik fazlasıyla ve zamanında teslim aldık. Uçuk fiyatlar ve abartılı vaatler olmadan tam da istediğimiz elimizdeydi.bizim istediğimiz de buydu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.