Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Düşler Atölyesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Düşler Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Düşler Atölyesi Hakkında

2014 yılında kurduğumuz ve hâlâ aynı heyecanla faaliyet göstermeye devam ettiğimiz firmamız Düşler Atölyesi Modaevi’ne hoş geldiniz. Eğer hayatınızın en güzel döneminde en özel günleriniz için bir hazırlık sürecindeyseniz şimdiden tebrik ederiz. Biz Düşler Atölyesi olarak hayalleri gerçekleştirmek ve çiftlere hizmet vermek için kurulduk ve çok şanslıyız ki bu amacımızı gerçekleştirebiliyoruz. Çok eski bir firma olmasak da uzun yıllardır moda sektöründe olduğumuz için elde ettiğimiz bilgi birikimleri ve kazandığımız tecrübeler ile deneyimlerimizi işimize aktarıyoruz. Sanıyoruz bundandır ki kısa sürede sevildik ve rüştümüzü ispat edip geniş bir hedef kitlesine ulaştık.

Her zevke ve beğeniye hitap eden, geçmişin motiflerini kaybetmeden günümüzün trenlerini de kullanarak üretimlerimizi yapıyoruz. Atlamayalım ki bunu başarmamızı işini severek ve profesyonelce yapan ekibimize borçluyuz. Aramızda uzun yıllardır bu mesleği icra eden modacılar, terziler ve tasarımcılar var. Her biri el emeği göz nuru olan ürünlerimizi aynı özenle ve oldukça kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Diktiğimiz kostümlerin herkesin hayatında sadece bir kez giyme şansına sahip olabileceğini iyi bildiğimizden ve bir zamanlar aynı heyecanı kendimiz de yaşadığımızdan ötürü gelinlerimizi anlıyoruz. Tasarımlarımızın ve modellerimizin hak ettiği değeri verebilmek için hiçbir masraf ve çabadan kaçınmıyoruz. Tüm dikimlerimizde kullandığımız kumaş, aksesuar ve dantelleri en kalitelileri arasından özenle seçiyoruz.

Şimdi sıra bu güzellikleri tarif etmeye. Düşler Atölyesi olarak moda sektörünün en güzel alanlarından bir tanesi olan özel gün kostümleri üretiyoruz. Özellikle de uzmanlaştığımız kısım kına gecesi kostümleri. Yöresel, geleneksel veya modern çizgide; göçmen şalvarı da denilen Boşnak ve Arnavut kınalıkları, bindallılar, Hint temalı kostümler ve aklınıza gelebilecek her türden kına gecesi kıyafetini bizde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Hepsi ve daha fazlası için Düşler Atölyesi İzmir’de sizi bekliyor. Bilgi almak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Ziyapaşa Cad. No: 85/A Çamdibi Bornova/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.