Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar İzmir

Kaftancı Bilge Moda Evi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına aksesuarlarını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına aksesuar firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaftancı Bilge Moda Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kaftancı Bilge Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kaftancı Bilge Moda Evi Hakkında

İzmir’de hizmet veren Kaftan Bilge Modaevi olarak uzun yıllardır kına eğlenceleri yapan gelin adaylarımız için kaftan ve aksesuar hizmeti sağlıyoruz.

Kına gecesi dendiğinde herkesin aklına kına tahtları, kırmızı renkler, kınalar, kaftanlar ve bindallılar geliyor. Bilge Modaevi olarak profesyonel anlamda gelinlerimize destek oluyor ve özel günleri için birbirinden güzel modellerimizle yardımcı oluyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. İşinde uzman kadromuzla isteklerinizi iyi analiz ediyor, pratik çözümlerimizle kolayca düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kaftanlar Osmanlı’da günlük hayatta sultanların kullandığı kostümler olmasına rağmen günümüzde gündelik yaşamımızda böyle bir elbiseyi giymemiz çok mümkün gözükmüyor. Ancak kaftanların ihtişamlı görünümünü kına gecelerine taşımak isteyenler için harika seçeneklerimize siz de göz attığınızda doğru yerde olduğunu anlayacaksınız. Tüller, parıltılı işlemeler ve farklı renk çeşitlerimizle yardımcı oluyoruz. Kına kaftanı içerisindeki görüntünüzü tamamlayacak eldiven, örtü ve halay mendili gibi ürünleri de size temin ederek görsel anlamda bir bütünlük sağlıyoruz.

Sevdiklerinizle bir arada olacağınız kına eğlencenizde içerisinde kendinizi rahat hissedeceğiniz bir elbiseyle olmak size büyük kolaylık sağlayacaktır. Vücut ölçülerinizi alarak bedeninize uygun modelleri seçmeniz için karşınıza çıkarıyoruz. Hem sizin hem de kına merasiminize katılan herkesin hayranlık duyacağı kaftanlarımız arasından tercihinizi bize iletebilirsiniz. Bizden hizmet almak için aynı şehirde bulunmamız şart değil. Nasıl mı? Bizimle iletişime geçtiğinizde beğendiğiniz modelleri size göstererek kargo size ait olacak şekilde beğendiğiniz modelin gönderimini sağlıyoruz. Bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda size doğru yönlendirmeler yapacağımıza emin olabilirsiniz. Birbirinden güzel modellere sahip kaftanlarımızı ister satın alabilir isterseniz de kiralayabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat alternatiflerimizle bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    913 Sk.No:103 Çankaya-İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.