Indira Concept Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Indira Concept Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Indira Concept Hakkında

Düğününüzden önce sevdiklerinizle eğlenceli bir kına gecesi düzenlemek istiyorsunuz ve bu gecenin her detayını planlamaya başladınız. Peki, gecenizi farklılaştıracak aksesuarlar için herhangi bir fikriniz var mı? Eğer yoksa, kalitesi, profesyonel hizmet anlayışı ve benzersiz ürünleri ile İndira Concept’i öneriyoruz. Hem kostüm hem de aksesuar kiralama hizmeti sunan İndira Concept ile harika bir geceye hazır mısınız?

Açıldığımız ilk günden itibaren İzmir’de farklılaşmak ve gelin adaylarının akıllarında kalıcı olmak istedik. Bunun için de hem hizmetlerimiz hem de aksesuarlarımızda en iyilerini tercih ettik, etmeye de devam ediyoruz. Bugünün telafisinin olmadığını biliyoruz, bu yüzden de her detayın üstünde özenle duruyor, hiçbir eksiklik yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Peki, bizi İzmir’de farklılaştıran ne? Hemen cevaplayalım. Sadece Hint kına gecesi konsepti üzerine uzmanlaştık! Bu geceyi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için bindallı ve kaftanlarımızı kına tahtı, kına sandığı, kına mumu, Hint kınası, kına tepsisi ve minderleri ile uyumlu halde temin ediyoruz. Pek çok farklı renk seçeneği sunuyor, İzmir kına gecesi aksesuarlarının en iyilerini bizde bulabilmenizi sağlıyoruz.

Özellikle düğünlerin yaklaştığı dönemlerde oldukça yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden eksiksiz bir hizmet almak için bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylelikle istek ve beklentilerinizi ayrıntılı bir şekilde konuşuyor, detaylı bir planlama yapıyoruz. İzmir’de kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyen gelin adaylarımız için tüm kostüm ve aksesuarlarımız ile hazırız!

Kına geceleriniz için en şık ürünlerimiz sizleri bekliyor! Siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bu özel geceyi ölümsüzleştirmek için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fuat Edip Bahsi Mahallesi Cüneyt Sivarioğulları Sokak No:22 Bayraklı/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.