Karpuz Kollu Gelinlikler

Görünümüne ihtişam katmak isteyen gelin adaylarının tercihi olan karpuz kollu gelinlik modellerinin birbirinden şık örneklerini bir arada!

Tesettür Romantik Kare yaka
TND 7
Tuna Dikimevi By Zehra Tuna

Model: TND 7

5.000 TL - 7.000 TL

Vintage V yaka
Ella
Mediha Cambaz

Model: Ella

6.825 TL

Tesettür Hakim yaka
PIB  128
Pınar Bent

Model: PIB 128

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Klasik Uzun gösteren Tarlatansız Kışlık Hakim yaka
2019 Monique Lhuillier Karpuz Kollu Gelinlik
 

1 Teklif

Model: 2019 Monique Lhuillier Karpuz Kollu Gelinlik

5.000 TL - 7.000 TL

Görkemli Vintage Bisiklet yaka
ARW 11
Arus Weding

Model: ARW 11

5.000 TL - 7.000 TL

Tesettür Hakim yaka
SNN 26
Setr-i Nur Nevşehir

Model: SNN 26

5.000 TL - 7.000 TL

Bohem Romantik Kışlık Hakim yaka
Jaqar Fatma Karakullukçu Star Gelinlik
Fatma Karakullukçu

Model: Jaqar Fatma Karakullukçu Star Gelinlik

1.000 TL - 3.000 TL

Modern Vintage V yaka
Alberta
Miry May Bridal

Model: Alberta

7.000 TL - 10.000 TL

Tesettür Hakim yaka
Güler Cer Gelinlik 8
Güler Cer Gelinlik

Model: Güler Cer Gelinlik 8

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Vintage Eteği çıkabilen Zayıf gösteren Uzun gösteren Straplez
Margo
Miry May Bridal

Model: Margo

3.500 TL - 5.000 TL

Sade Vintage Tek omuz
VPG 11
Vipgelinlik

Model: VPG 11

 
Tesettür Hakim yaka
Melina
Mahidevran Nazan Güner

Model: Melina

4.250 TL - 6.250 TL

Modern Cesur Bisiklet yaka
Allie
Miry May Bridal

Model: Allie

3.500 TL - 5.000 TL

Vintage Bohem Romantik Tarlatansız Hakim yaka
Jaqar Fatma Karakullukçu Vintage Ekru Gelinlik
Fatma Karakullukçu

Model: Jaqar Fatma Karakullukçu Vintage Ekru Gelinlik

1.000 TL - 3.000 TL

Tesettür Hakim yaka
Afitap
Peri Kızı Gelinlik Ve Moda Evi

Model: Afitap

3.800 TL - 4.500 TL

Modern Tarlatansız Hakim yaka
2021 Inbal Dror Hakim Yaka Gelinlik
 

1 Teklif

Model: 2021 Inbal Dror Hakim Yaka Gelinlik

5.000 TL - 7.000 TL

Fiyonk Detaylı Karpuz Kollu Gelinlik
 

Model: Fiyonk Detaylı Karpuz Kollu Gelinlik

 
Romantik Tarlatansız Düşük omuz
2022 Costarellos Düşük Omuz Gelinlik
 

Model: 2022 Costarellos Düşük Omuz Gelinlik

 
Vintage Bohem Kışlık Tarlatansız İllüzyon yaka
2020 Temperley London Sırt Dekolteli Balık Kesim Gelinlik
 

Model: 2020 Temperley London Sırt Dekolteli Balık Kesim Gelinlik

3.000 TL - 5.000 TL

Görkemli Vintage Romantik Tarlatansız V yaka
2022 Elie Saab Uzun Kollu Gelinlik
 

Model: 2022 Elie Saab Uzun Kollu Gelinlik

 
V yaka
Derin V Yaka Karpuz Kollu Gelinlik
 

Model: Derin V Yaka Karpuz Kollu Gelinlik

 
Vintage Görkemli Tarlatansız U yaka
2022 Reem Acra Uzun Kollu Gelinlik
 

Model: 2022 Reem Acra Uzun Kollu Gelinlik

 

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Karpuz Kol Gelinlik Nasıl Olur?

Omuz kısmından kola doğru kabarık bir biçimde inen kol tipine sahip tasarımlar karpuz kollu gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Karpuz formda kısa kollu gelinlikleri de birçok markanın koleksiyonu arasında bulabilmeniz mümkün.

Karpuz Kollu Gelinlikler Kimler İçin Uygundur?

Karpuz kol gelinlik modelleri arasından seçim yaparken vücut tipiniz, düğün mekanınız gibi kriterleri göz önünde bulundurmalısınız. Farklı etek kesimine sahip karpuz kol gelinlikler ve bu modellerin kimler için uygun olduğuna dair detaylardan da bahsedelim:

Balık Kesim Karpuz Kollu Gelinlik Modelleri

Vücudu saran balık kesim gelinlik modelleri, düğün günü iddialı vücut hatlarını ortaya koymak isteyen gelinler için ideal. Hareketli tasarımlardan hoşlanan zayıf gelin adayları tamamı işlemeli karpuz kol balık gelinlikleri tercih edebilir. İşlemesiz, sade kumaştan balık formlu bir gelinlikle de oldukça havalı görünmek mümkün. Bu gelinlikleri kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

A Kesim Karpuz Kol Gelinlik Modelleri

Fazla hacimli tasarımlardan hoşlanmıyorsanız tercihinizi kolları ve etekleri az kabarık A kesim karpuz kollu gelinlik modelleri arasından yapabilirsiniz. A kesim karpuz kol gelinlikler birçok düğün mekanına da uyum sağlıyor. Kır, otel, havuz başı gibi alanlarda yapılacak düğünlerde bu gelinlik modelleriyle çok hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Karpuz Kollu Prenses Gelinlik Modelleri

Masallardaki prenseslerin romantik görünümüne karpuz kollu, kabarık gelinliklerle ulaşabilirsiniz. Bu ihtişamlı tasarımları tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için tercih edebilirsiniz. Gelinlik hacimli olduğu için, kollarda tül veya şifon gibi kumaşlar kullanılarak tenin biraz görünmesi, fresh bir görünüm için düşünebileceğiniz önerilerimizden.

Düz Kesim Karpuz Kollu Gelinlik Modelleri

Seçiminizi sade ve zarif karpuz kol gelinlik modelleri arasından yapmak istiyorsanız düz kesim tasarımları düşünebilirsiniz. Uçuş uçuş şifon ya da tül kumaştan salaş tasarımı ve karpuz kolları ile bohem bir havaya sahip seçeneklerini çok beğendiğimiz bu modelleri kır düğünlerine yakıştırdığımızı da eklemeden geçmeyelim. Dikdörtgen vücut tipine sahip gelinler, düz bel bölgelerini kamufle etmek için bu etek kesimine sahip modeller arasından seçim yapabilir.

Tarza Göre Karpuz Kol Gelinlikler

Karpuz kollu gelinlik modellerinin farklı tarzlara hitap eden seçeneklerini markaların koleksiyonları arasında bulabilmeniz mümkün. Peki hangi gelinlik hangi tarza uygun? İşte yanıtları:

Romantik tarzda tasarımları beğenen gelinlerin tercihi dantelli modeller oluyor. Vücut yapınıza göre farklı bölgelerinde dantellerin kullanıldığı modelleri değerlendirmeniz gerekebilir. Örneğin; üst vücudunuz kalınsa üstü sade eteği dantelli tasarımlar sizin için uygun olabilir. Kollarınızdaki fazlalıkları kamufle etmek isterseniz gövdesi dantelli kolları bol ve işlemesiz kumaşlardan tasarımlara yönelmelisiniz. Basenleri geniş gelin adayları ise etek kısmı sade, üst kısmı dantelli karpuz kol gelinlikleri tercih edebilir.

Masallardaki prenseslerin romantik görünümüne karpuz kollu, kabarık gelinliklerle ulaşabilirsiniz. Pembe, pudra gibi tonlardaki karpuz kol gelinliklerin tarihi mekan ve otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünler için uygun olduğunu söyleyelim.

İddialı tarza sahip kum saati vücut tipindeki gelin adayları için balık kesim gelinlikler en uygun modeller arasında. Tarihi mekan ve otel düğünlerinde karpuz kol balık gelinlikleri tercih edebilirsiniz. İhtişamlı bir silüet isteyen gelin adayları karpuz kollu prenses gelinlikleri tercih edebilir.

Karpuz Kollu Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Karpuz kollu gelinlik fiyatları gelinliği alım şeklinizden malzemesine, işlemelerinden markasına kadar farklı etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlara etki eden kriterlerin başında dikim şekli geliyor. Özel dikim ekstra zaman ve işçilik gerektirdiği için hazır model karpuz kol gelinlikler daha uygun fiyatlı oluyor.

Karpuz kol tasarımlarda kullanılan kumaş ve işlemeler de fiyatlarda değişikliğe neden oluyor. İpek oranı yüksek kumaşların kullanıldığı tasarımlar, sentetik oranı yüksek kumaşlardan tasarlanan gelinliklere göre daha pahalı. İşlemelerin maliyeti oranında gelinliğin fiyatı da değişiyor.

Karpuz kol gelinliğinizi satın almanız ile kiralamanız arasında da fiyat farklılıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu noktada kiralık modellerin, satılık tasarımlara kıyasla yüzde 20-30 oranında daha düşük fiyatlı olduğunu bilmelisiniz.

Karpuz kol gelinlik modellerine ilişkin detaylara yer verdik. Size uygun tasarımı bulmak için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık gelinlikleri inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın.