Gelinlikte Farklı Bir Boyut: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

21.10.2019

Son dönemlerde çok popüler! Peki 3 boyutlu gelinlik ne demek? 3 boyutlu gelinlik nasıl olur? Birbirinden şık örneklerini senin için derledik!

Üç Boyutlu Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1235524

Gelin adayları tarafından son dönemlerin en çok tercih edilen gelinlik modelleri 3 boyutlu çiçekli gelinlikler oluyor. Peki 3 boyutlu gelinlik nedir? Üç boyutlu gelinlik, bir gelinliğin, üstündeki detayların üç boyutlu olarak işlenmesiyle, motiflerin çok daha canlı ve gerçeğe yakın bir görüntü oluşturduğu gelinlik modellerine deniyor. 3D gelinlik olarak da bilinen 3 boyutlu gelinlik modelleri genel olarak A, düz, balık kesim gelinliklerin etek kısmında tercih ediliyor. Ancak birçok marka kol ve yaka detayı olarak da 3 boyutlu güpürleri kullanıyor. Özellikle Oscar de la Renta, Marchesa, Lela Rose, Carolina Herrera, Berta, Mira Zwillinger gibi markaların koleksiyonlarında yer verdiği üç boyutlu gelinlik modellerinin popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Sen de şehrindeki gelinlik firmalarının 3 boyutlu gelinlik fiyatları ve modellerini araştırıyorsan firmalarla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yırtmaçlı Üç Boyutlu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D946684

En yeni gelinlik trendleri arasında yer alan üç boyutlu aplikelerle hareketlendirilen tasarımlar, Gülşen Pehlivan Modaevi'nin koleksiyonları arasında da yer alıyor. Modaevinin, derin V yakalı, yırtmaçlı bu tasarımı da üç boyutlu gelinliklerin şık bir örneği diyebiliriz. İddialı gelin adaylarına önerdiğimiz bu modeli havuz başı ya da kır düğünü gibi açık hava düğünleri için tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Gülşen Pehlivan Modaevi

İstanbul

0216 706 6214

%20 Erken Rezervasyonlarda Özel Dikim Gelinliklerde %20 İndirim!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakim Yakalı Üç Boyutlu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1050369

Fatih gelinlik modaevleri arasında yer alan Tuay Karaca da son dönemin popüler tasarımları arasında öne çıkan 3 boyutlu gelinliklerin birbirinden şık örneklerine imza atıyor. Üst kısmında sıklıkla işlenmiş üç boyutlu çiçek aplikeleri ile hareket kazanan, az kabarık bu gelinliği özellikle sonbahar ve kış aylarında evlenecek gelin adaylarına önerdiğimizi de söyleyelim.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İllüzyon Yakalı Üç Boyutlu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D871626

Sade ve romantik tasarımlara hareket katan üç boyutlu aplikelerin kullanıldığı tasarımlar, birbirinden şık örnekleriyle gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Eftun Modaevi de bu modellerin en şık örneklerini yaratan gelinlik mağazaları arasında yer alıyor. Göğüs ve bel kısmındaki üç boyutlu aplikelerle hareketlendirilen bu model de özellikle küçük göğüslü, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal diyebiliriz.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Eftun Moda & Gelinlik

İstanbul

0216 706 1954


Düz Kesim 3D Çiçekli Gelinlik

Düz - İllüzyon - Üç Boyutlu Çiçek İşlemeli

Görsel Numarası: D1045222

Üç boyutlu çiçekli gelinlik modelleri arasında sade tasarımıyla dikkat çeken, düz kesim, illüzyon yaka gelinlikler, abartıdan uzak tasarımları tercih eden gelin adayları için ideal. Yaka ve göğüs kısmındaki detayları kapatmaması için saçlarını zarif ense topuzu yaptırabilirsin.

Sade gelinlik modelleriyle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Son Yılların Parlayan Yıldızı: Tüm Detaylarıyla Sade Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1045236

Yakasından etek ucuna kadar üç boyutlu gelinlik dantellerinin kullanıldığı bu tasarım, vücut hatlarına güvenen gelin adayları için ideal. 2019 gelinlik trendleri arasında da yer alan üç boyutlu desenlerin kullanıldığı bu model ile zarif bir ense topuzu yaptırabilirsin.

Sen de en yeni gelinlik trendlerini incelemek istersen şu yazımıza göz atabilirsin: 13 Maddede 2019 Gelinlik Modası

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

A Kesim Üç Boyutlu Tül Gelinlik

Tül - A - Üç Boyutlu Çiçek İşlemeli

Görsel Numarası: D1045233

Viktor & Rolf'un 2019 gelinlik koleksiyonu arasında 3D gelinlik modelleri dikkat çekiyor. İri üç boyutlu çiçek aplikelerinin kullanıldığı, etek kısmı katlı tüllerden oluşan bu A kesim gelinlik, özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal.

Sen de bu vücut tipine sahipsen şu yazımız gelinlik seçiminde sana yardımcı olabilir: Armut Vücut Tipi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Yaka Üç Boyutlu Gelinlik

Görsel Numarası: D1045234

3 boyutlu yaprak desenli eteğiyle dikkat çeken bu gelinlik, Oscar de la Renta 2019 ilkbahar/yaz gelinlik koleksiyonu arasında yer alıyor. Straplez yakası ve transparan etekli tasarımıyla koleksiyonun iddialı parçalarından biri olan bu tasarım ile, 3D desenleri gölgede bırakmamak için aksesuar kullanmaya ihtiyaç duymayacaksın.

Transparan tasarımlar ilgini çekiyorsa şu galerimizdeki modellere de göz atabilirsin: En Şık Transparan Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

A Kesim Üç Boyutlu İşlemeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1045235

Romantik tasarımlarıyla dikkat çeken, dünyaca ünlü gelinlik markası Lela Rose'un 2019 gelinlik koleksiyonunda yer alıyor. A kesim, 3 boyutlu çiçekli gelinlik ile hareketli tasarımı nedeniyle aksesuar kullanmaya gerek kalmıyor. Bu tasarım ile enseden atkuyruğu modellerinin yanı sıra sade topuz modellerini tercih edebilirsin. Bu modelde olduğu gibi atkuyruğuna beyaz kurdeleler takabilirsin.

İşlemeli gelinlikler ilgini çekiyorsa gelinlik alışverişinden önce şu yazımıza da göz atmanda fayda var: İşlemeli Gelinlik Kumaşı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Omuz 3 Boyutlu Çiçek Desenli Gelinlik

Görsel Numarası: D1045232

Hem romantik hem iddialı bu tasarım da üç boyutlu çiçek aplikeler, gelinliğin yaka detayını oluşturuyor. Sade gelin saçı ve makyajı ile birlikte doğal bir görünüm yakalayabileceğin bu gelinlik ile aksesuar olarak küçük inci küpeleri tercih edebilirsin.

Düşük omuzlu gelinliklerle ilgileniyorsan şu galerimizdeki modelleri de inceleyebilirsin: Hem Romantik Hem Zarif: Düşük Omuz Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kollu Sade Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1045231

Çiçekli gelinlik modelleri arasında, omuz ve kol kısmında kullanılan 3 boyutlu aplikeler ile öne çıkan sade gelinlik, Viktor & Rolf 2019 gelinlik koleksiyona ait. Sen de zarif detaylarla hareketlendirilen sade ve şık gelinlik modelleriyle ilgileniyorsan bu model tam senlik! Üstelik bu gelinlik ile aksesuar kullanmaya ihtiyaç duymayacaksın!

Viktor & Rolf 2019 gelinlik koleksiyonunu incelemek istersen şuradan ulaşabilirsin: Viktor & Rolf Gelinlik Modelleri 2019

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Tül Gelinlik

Tül - A - Beyaz - Üç Boyutlu Çiçek İşlemeli

Görsel Numarası: D1045230

Üç boyutlu gelinlik nasıl olur diye merak ediyorsan işte şık bir örneği! Gelinliğin üst bölgesinde yoğun olarak bulunan üç boyutlu işlemeler, A kesimli etek kısmında, etek uçlarına doğru azalarak dağılıyor. Bu desenler gelinliğe daha büyülü bir hava katıyor. Düşük omuzlarıyla da romantik bir hava kazanan bu gelinlik ile balerin topuzu gelin saçı yaptırabilirsin. Görünümünü doğal makyaj ile tamamlayabilirsin.

Doğal makyajın da aralarında bulunduğu en yeni gelin makyajı trendlerini şuradan inceleyebilirsin: 2019 Gelin Makyajı Trendleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Omuz Detaylı Üç Boyutlu Güpür Gelinlik

Görsel Numarası: D1045229

Zarif detayları olan bir gelinlik ile iddialı bir silüet istiyorsan bu model gibi A etek kesimine sahip kabarık gelinlik modellerini düşünebilirsin. Yaprak şeklindeki güpürlerin yoğun olarak bulunduğu, gelinliğin gövde kısmı omuz detaylarıyla tamamlanmış. Etek kısmında ise ince yaprak şeklinde güpürler ile katlı tüller kullanılmış ve daha güçlü bir görünüm yaratılmış.

Güpürlü tasarımlar ilgini çekiyorsa şu yazımıza da göz atmanda fayda var: En Şık Güpür Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Düşük Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1045227

Düşük kollu, balık kesim bu gelinlik modelinde olduğu gibi 3 boyutlu aplikeler, gelinliğin yalnızca etek ya da göğüs kısmında değil, kollarında da kullanılıyor. Balık kesimli gelinlikler arasında aplikeleriyle dikkat çeken bu gelinlik, vücut hatlarına güvenen, omuzlarını vurgulamak isteyen gelin adayları için ideal.

Balık kesim gelinliklerle ilgili daha fazla detaya şu yazımızdan ulaşabilirsin: Balık Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Üç Boyutlu Aplikeli Kısa Gelinlik

Görsel Numarası: D1045226

Nikah elbisesi olarak da tercih edilen kısa ve sade gelinlik modelleri 3 boyutlu çiçek aplikeleri ile hareket kazanıyor. Hakim yakalı, kısa kollu, sade tasarımlı bu gelinliğin yaka kısmında kullanılan iri çiçek aplikesi gelinliğe daha iddialı bir görünüm kazandırmış. Bu modeli özellikle göğüsleri çok iri olmayan gelin adaylarına öneriyoruz. Çünkü geliniğin büyük yaka detayı, vücudunun üst kısmını daha geniş gösterecek ve büyük göğüslü gelin adaylarında hoş bir görünüm yaratmayacaktır. Bu gelinlik ile güvendiğin bacaklarını ön plana çıkarabilirsin.

Kısa gelinliklerle ilgileniyorsan şu galerimizdeki modeller de ilgini çekebilir: Kısa Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Üç Boyutlu İşlemeli Straplez Yaka Gelinlik

Görsel Numarası: D1045224

Üç boyutlu dantel gelinlikler arasında bej rengi ile dikkat çeken straplez gelinlik, romantik tasarımlar seven gelin adayları için ideal. Sen de düğününde beyaza alternatif, renkli bir gelinlik giymek istersen bu gelinliği tercih edebilirsin.

Renkli gelinlik modellerine göz atmak istersen şu galerimizdeki modelleri inceleyebilirsin: Renkli Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yakalı A Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1045223

Üç boyutlu aplikelerin, gelinliğin tamamında kullanıldığı A kesim gelinlik, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal. Özellikle gelinliğin askı ve göğüs kısmında kullanılan aplikeler, göğüs kısmını daha geniş göstereceği için küçük göğüslü gelin adayları bu gelinliği tercih edebilir.

A kesim gelinliklerle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu yazımızı inceleyebilirsin: A Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Kelebekli Gelinlik

Görsel Numarası: D1045264

İki parçalı, 3 boyutlu gelinlik kelebekli modelleri ile oldukça modern ve romantik görünüyor. Özellikle dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarının, bel bölgesini kıvrımlı göstermek için tercih edebileceği 2 parça gelinlikler son dönemlerin en çok tercih edilen gelinlikleri arasında da bulunuyor.

Sen de dikdörtgen vücut tipine sahipsen şu yazımız sana gelinlik seçiminde yardımcı olabilir: Dikdörtgen Vücut Tipi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum