Arkası Düğmeli Gelinlik Modelleri

29.09.2020

Gelinliğinin sırt dekoltesini romantik bir dokunuşla hareketlendirmek istersen bu galeri senin ilham kaynağın olacak! Deneyimli gelinlik firmalarının en şık arkası düğmeli gelinlik modellerini senin için bir araya getirdik!

Yarım Balık Arkası Düğmeli Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1444225

Arkası düğmeli gelinlikler son yıllarda özellikle sırt dekoltelerine hareket katmak için sıklıkla tercih ediliyor. Çoğunlukla hayal tül üzerine işlenen tüllerin sırt bölgesinde kullanıldığı gelinliklerde düğmeler karşımıza çıkıyor. Weddies de bu tasarımların en şık örneklerini bulabileceğin firmalardan. Modaevinin yarım balık kesim illüzyon sırt ve kollu bu gelinliğini sonbahar gelinlerine öneriyoruz.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

A Kesim Arkası Düğmeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1562456

Danteller ve hayal tül üzerine işlenmiş desenler, gelinliğini vücudunun bir parçası gibi gösteriyor. “Dövme etkisi” veren bu tasarıma sahip gelinlikleri Mesemias'ın koleksiyonunda bulabilirsin. Modaevinin imzasını taşıyan, işlemeli sırt kısmının düğmelerle hareketlendirildiği bu A kesim gelinliği, geniş basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz.

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mesemias

Mesemias

Firmayı İncele

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Balon Kollu Sırtı Düğmeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1360631

Sırt dekoltesi tercih edecek bir gelinsen Glamour Haute Cauture'ün tasarımlarına mutlaka göz atmanı öneriyoruz. Özellikle romantik tasarımlar ilgini çekiyorsa firmanın, sırtı düğmeli, balon kollu bu zarif tasarımını tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Dar Kesim Sırtı Düğmeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1256836

Nermin Saraylı Couture da sırtı düğmeli gelinliklerin zarif seçeneklerini bulabileceğin moda evleri arasında yer alıyor. Firmanın, sırtı pencere dekolteli, üst kısmı dantelli ve düğmeli bu dar kesim gelinliğini fiziğine güvenen kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Arkası İnci Düğmeli Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1333249

Modern ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeken İstanbul gelinlik firmalarından Derya Çelebi'nin inci düğmeli bu tasarımı sence de çok şık değil mi? Kabarık olmayan, sade tasarımlı, inci düğmeli, tüy detaylı bu model, ilkbahar ve yaz düğünleri için uygun gelinlikler arasında.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balık Model Sırtı Düğmeli Gelinlik

Görsel Numarası: D1193130

Boyundan kalçaya kadar uzayan sıralı düğmelerle seksi bir görünüm yaratan balık kesim bu gelinlik, iddialı gelin adayları için ideal. Tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı mekanlarda yapılacak düğünler için de uygun olan bu tasarımın Emine Meral Modaevi imzası taşıdığını da belirtelim. Firmayla ilgili tüm detaylar için şu yazımıza da bakabilirsin: Nostaljik ve Bohem Gelinliğin Adresi: Emine Meral Moda

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?Vintage Tarzda Sırtı Düğmeli Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1072281

Nostaljik tasarımlar ilgini çekiyorsa özellikle eski tarz ya da inci görünümlü düğmelerin kullanıldığı gelinlikleri tercih edebilirsin. Örneğin; Sara Modaevi'nin vintage tarzdaki inci düğmeli, dantelli bu gelinlik senin için ideal bir seçenek! Düğmelerin gölgede kalmaması için bu gelinlikle saçlarını toplamanda da fayda var.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum