Miss Defne

E-posta Gönder

Miss Defne

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

wedding gelinlik

...

Diğer

Unsal Gelinlik

Ünsal gelinlik & Modaevi tecrübeli kadrosuyla 20 yılı aşkın zamandan bu yan...

İstanbul

Yuvam Gelinlik

...

Hakkında

Miss Defne ile kişiler diledikleri şekillerde ve diledikleri modellerde tasarım hizmetlerini elde edebilmektedirler. Sizlerde burada yer alan modeller içerisinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hayallerinizde yer alan gelinlik modellerini burada rahatlıkla elde edebilirsiniz. Kişilere özel olarak yapılan tasarımla ile kişiler diledikleri türlerde modelleri elde edebilmektedirler. Böylelikle kolayca tarzlarını yansıtabilmektedirler. Sizlerde iletişime geçerek yer alan modeller üzerinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Balo tipi gelinlik modelleri, straplez modeller, kayık yakı modeller, a kesim modeller, kabarık, balık, tüllü, dantelli işlemeli gibi çok çeşitli modeller yer almaktadır. Bu modeller içerisinden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada her türlü organizasyona göre değişen özelliklerde abiye dikimleri de gerçekleştirilmektedir. Kendi tarzlarınıza uygun modelleri buradan temin edebilirsiniz.

İletişim

Yasemin Iskeceli


1 yorum


De

Derya

Düğün Tarihi: 28.08.2015

Ben bir çok gelinlikçi gezdim Tekirdağda olsun Çorlu da olsun ama burası kadar memnun olduğum yer olmadı. İstediğimden de fazlasını diktiler gelinlik konusunda. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir yer.

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.