Naz As Kuaför

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Ekiple Tanışın

Naz As Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Naz As Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Naz As Kuaför Sık Sorulan Sorular

Naz As Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Naz As Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Naz As Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Naz As Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, cilt bakımı, ağda hizmetlerini vermektedir.


Naz As Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Naz As Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Naz As Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Naz As Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Naz As Kuaför Hakkında

Düğününüz, şüphesiz kendinizi özel hissedeceğiniz günlerin başında geliyor. Hayatınızda daima yer edecek bugünde kusursuz görünmek en doğal hakkınız. Biz de Naz As Kuaför olarak gereken önem ve hassasiyeti gösteriyor, hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmanız için titizlikle çalışıyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel ürün ve ekipmanlarımız ile sizi salonumuzdan kusursuz bir gelin olarak uğurluyoruz.

Sektöre 1985 yılında giriş yaptık. Bu tarihten beri kuaförlük ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, kendimizi her konuda sürekli geliştiriyoruz. Ankara’da en iyi gelin başı yapan kuaför olmak için tecrübeli olmanın yanı sıra değişen modanın devamlı içinde oluyor, en yeni trendleri ve saç – makyaj modellerini salonumuzda uyguluyoruz. Yıllar boyunca ağırladığımız sayısız gelin adayının isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek, bizi en çok mutlu eden konulardan biri. Bunun için de yenilikçi bir hizmet anlayışıyla çalışıyor, hem kullandığımız ürünleri hem de ekipmanlarımızı yeniliyoruz.

Toplamda 4 kişiden oluşan bir ekibimiz var. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren tasarımcı kadromuz ile düğün gününüzde 7 yakınınıza daha hizmet verebiliyoruz. Yani, sizi bu önemli anlarda yalnız bırakmayan sevdikleriniz de ayrıcalıklı imkanlarımızdan yararlanabiliyorlar.

Bizi Bahçelievler kuaförlerinden farklı kılan en önemli detay ise salonumuz! Oldukça geniş bir salonda ağırlıyoruz sizleri. Bu sayede telaşın ve stresin bol olduğu düğün gününüzde oldukça rahat ve konforlu olmanızı sağlıyoruz. Gelinliğinizi giyip hazırlanabileceğiniz odalarımız da bulunduğu için salonumuzdan direkt olarak düğün mekanınıza geçebiliyorsunuz.

Siz de bu imkanlarımızdan yararlanmak ve hakkımızda daha çok bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Güzelliğinize dokunacak, düğününüzde sevdiklerinizi büyülemenizi sağlayacağız!

İletişim

  • Adres:

    Bahçelievler Mah. 3. Cadde 37.Sok. 4/1 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.