Barbizon Makyaj ve Saç Stüdyosu*

Barbizon Makyaj ve Saç Stüdyosu
Barbizon, 2012 yılında kurulan profesyonel makyaj ve saç tasarım stüdyosudur. Masalsı yapısı ve butik hizmet vermesi nedeniyle Türkiye'de bir örneği yoktur. Gelinlerin bu çok özel günlerinde hayallerinin de ötesinde mutlu olabilecekleri tek adres niteliğindedir.

Çeşitli gelinlerin "Gelin Evi" olarak adlandırdıkları neşeli ortamı kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Profesyonel kadrosu, dünya markalarının kullanıldığı ürünleri, nezih ve kendine özgü mutfağı ile sadece gelinlerin değil, bu özel günde gelin yakınlarına da huzurlu ve rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır.

Gelinlerin hayallerindeki saçlara kavuşmaları için uzman kadrolarımız sürekli araştırma geliştirme yapmaktadır. Zira, bir gelin saçı yoktur gelinin hayallerindeki saç vardır ve bunun gerçekleşmesi gerekmektedir.

Firmamız sanatçıları:

Serkan Göçmen; 1983 Üsküdar İstanbul doğumlu olup, 1992 yılında çok sevdiği kuaförlük sanatına adım attı. Uzun yıllar önemli bir marka bünyesinde çalıştı. 2000 yılında kendi iş yerini açarak özellikle moda ve katalog çekimleri saçlarına odaklandı. 2012 yılında Barbizon bünyesine baş sanatçı olarak katıldı. Katalog, moda ve reklam çekimleri kariyerinin önemli bir kısmını teşkil etti. Yurt içinde ve dışında sayısız eğitime katıldı. Özellikle Berlin'de önemli çalışmalara imza attı.

Ayrıca, Emin ve Ebru Kılıç, saç ve makyaj alanlarındaki başarıları ile kendi alanlarında dikkat çeken çalışmaları ile başarılara imza attılar. Özetle gelin, nişan, mezuniyet gibi özel gün saçları ve makyajları alanında kendinize uzman bir tasarımcı arıyorsanız doğru yer ve emin ellerde olacaksınız. Kuş sesleri arasında, adeta evinizde gibi hissettiğiniz bir ortamdan yüzünüzde ve gözlerinizde mutlu bir ışık ile ruhunuzda mutlu olmuş bir şekilde Barbizon'dan ayrılacaksınız...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
ME Meltem Düğün Tarihi: 30/08/2015

Düğün.com sitesi üzerinden yararlanarak bulduğum mekandan çok memnun kaldık. kesinlikle tercih edilmeli

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Barbizon Makyaj ve Saç Stüdyosu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Barbizon Makyaj ve Saç Stüdyosu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap