Poseidon Wedding Palace

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Poseidon Wedding Palace
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Poseidon Wedding Palace Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Poseidon Wedding Palace Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poseidon Wedding Palace Sık Sorulan Sorular

Poseidon Wedding Palace düğün fiyatları ne kadar?

Poseidon Wedding Palace düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Poseidon Wedding Palace düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Poseidon Wedding Palace kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Poseidon Wedding Palace 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Poseidon Wedding Palace düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Poseidon Wedding Palace düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, baby shower, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Poseidon Wedding Palace Hakkında

Poseidon Wedding Place Samandağ düğün salonları arasında sizi bekliyor!

Profesyonel ve kusursuz hizmet, deneyimli ekip üyeleri olmak üzere bir düğün salonundan beklentiniz ne ise; tam da onu karşılıyoruz. Düğün, nişan, kına, söz ve daha birçok özel etkinlikte de yer alıyor, unutulmayacak bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Gelin, Poseidon Düğün Salonu Samandağı size anlatalım.

Altın sarısı renklerin hakimiyetinde saraydaymışsın hissi veren salonumuzun kapılarını açıyor, davetlilerinizi ağırlamak için karşılama personellerimizle birlikte girişte bekliyoruz. Kapıda kişiye özel karşılama panosuyla da karşılaşan misafirleriniz daha birçok özel detayla karşılayacaklar.

Gelin yolu mekânımızın dışında yer alıyor. Kırmızı halı ve etrafında konumlanan çiçek vazoları geçtikten sonra ihtişamlı beyaz bir kapıdan içeri giriyorsunuz. Mekâna giriş yaptıktan sonra gözünüze çarpan tavana konumlanan ışıklandırma sistemleri oluyor. Sanki bir rüyanın içindeymiş gibi hissediyorsunuz.

Özel konsepte uygun olarak davetli masalarına özel şamdanlar yerleştiriyoruz. Açık kahve masa örtülerinin üzerine konumlanan beyaz runnerlar sayesinde özel bir masa tasarımı oluşturuyoruz. Kahve ve beyaz renklere sahip sandalyeler görkemli bir mekândaymış hissi sunuyor. Her masaya özel olarak temin edebildiğimiz kırmızı kalpli balonlar ise içinizi ısıtıyor.

Davetli masaları özel lezzetlerle bezenirken keyifli bir müzik sahnemizde başlıyor. Sahnemizde profesyonel müzisyenlerimiz yer alıyor. En güzel aşk şarkılarını seslendirerek başlanan gecenin heyecanı artıyor, oyun havalarına geçiş yapılıyor. Geniş pistimiz hızla dolarken tüm misafirlerinizi pistte görüyoruz. Fotoğraf ve video ekibimiz bu anları ölümsüzleştirmek için hazır! Beraber güldüğünüz, eğlendiğiniz anları sizin için kayıt altına alıyorlar. Yıllar sonra bile modern bir düğün salonunda evlendiğiniz hissiyatını bu video ve fotoğraflara bakarken hissedeceksiniz. Bizim için “İyi ki sizi seçmişim.” diyeceksiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Deniz-Çevik Yolu Üzeri Mağaracık 31800 Samandagı, Hatay, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Poseidon Wedding Palace Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.