Tan Davet
5,0
(4 Yorum)
Osmangazi
4 saatte cevap verir

Modern ve sadeGün ışığı alanYüksek tavanGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 650 Kişi
20.000 - 40.000 TL
İncele
Elegans Salonları
4,2
(13 Yorum)
2. yıl
Osmangazi
10 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıCam tavanKolonsuzMenü tadımıEtkili havalandırmaGeniş dans pistiCanlı müzikAlkol servisi yok

100 - 1100 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele
Mor Çilek
5,0
(9 Yorum)
5. yıl
Osmangazi

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzFotoğraf çekim alanıMenü tadımıCanlı müzik

150 - 600 Kişi
80.000 - 100.000 TL
İncele
Grand Sofia
5,0
(10 Yorum)
7. yıl
Osmangazi
3 saatte cevap verir

Modern ve ihtişamlıYüksek tavanKolonsuzMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

250 - 1200 Kişi
90.000
70.000 TL
İncele
Salon Karlıtepe Düğün & Organizasyon
4,9
(306 Yorum)
11. yıl
Nilüfer
2 saatte cevap verir

Kapsamlı paketYüksek tavanMenü tadımıCanlı müzikKarşılama kokteyliSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 850 Kişi
60.000 - 80.000 TL
İncele
Armoni Salonları
5,0
(26 Yorum)
7. yıl
Osmangazi
5 saatte cevap verir

Teras salonAçılır-kapanır tavanMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJJimmy-jibSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

150 - 750 Kişi
40.000 - 60.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gemlik Bütünler Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Gemlik Sakallı Düğün Salonları Gemlik

100 - 625 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Gemlik Pırıltı Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Gemlik Şelale Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Gemlik Avcı Salon Cafe

100 - 625 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Gemlik Manastır Düğün Salonu

100 - 625 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gemlik'teki Düğün Salonları

Gemlik, Bursa’nın doğal güzelliği ve kültürel zenginliği ile göz önüne çıkan bir ilçesi. Aynı zamanda Marmara Denizi kıyısında bulunan ilçe, Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden birisi. Osmanlı zamanından kalma birçok tarihi yapıları da bulunduran ilçe, ülkenin turist odağı oluyor. Düğün salonları açısından da Bursa’nın en sık tercih edilen ilçelerinden biri olarak dikkatimizi çekiyor.

Bursa Gemlik düğün salonları, ilçenin farklı noktalarında hizmet vererek sizin için daha fazla özellik ve manzara seçeneği sunuyor. Cumhuriyet Mahallesi, ilçedeki düğün salonlarının en fazla olduğu yer. Aynı zamanda bu mahallede bulunan düğün salonlarında, sahile yakınlıkları sayesinde en güzel deniz manzaralarını da bulabilirsiniz. Cumhuriyet semtindeki salonlarda 1000 kişiye kadar olan düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün salonları Gemlik’te Eşref Dinçer Mahallesi’nde de çok sayıda bulunuyor. Bu mahalledeki davet alanlarında da deniz manzaralarını davetlilerinize sunabilirsiniz. Ayrıca Çarşı merkezinden yürüme mesafesinde olan bu bölgeye ulaşım da çok kolay. Bu özellikleri gösteren Gemlik düğün yerlerini Orhaniye Mahallesi’nde de bulabilirsiniz. Aynı zamanda iki mahallede de davet alanlarının kapasitesi 750 kişiye kadar çıkabiliyor.

Sıcak havalarda sıkça tercih edilen Gemlik düğün salonu seçenekleri, açık hava alanları da sunarak ferah düğünler yapmanızı sağlıyor. Düğün salonları, bahçelerini açarak bunu gerçekleştirebiliyor. Bazı düğün salonlarındaysa açılır-kapanır tavanlar ile davet alanlarının üstü açılabiliyor. Açık hava alanları olan salonlar için Ata Mahallesi’ne yönelebilirsiniz. Buradaki mekanlarda kır manzaraları ve denizin mavisi bir araya geliyor.

Gemlik Düğün Mekanlarının Nasıl Hizmetleri Var?

Bursa düğün salonları, en özel gününüzün hem eğlenceli hem de sorunsuz geçmesi izin özel hizmet paketleri hazırlıyor. Gemlik’te düğün salonlarının oluşturduğu paketlere baktığımızda da bu titizliği görüyoruz. Gelişmiş ses ve ışık ekipmanları, en keyifli anlarınız için kuruluyor. Sistemlerin kontrolleri de yapılıp sahneler müzik orkestraları için hazır hale getiriliyor.

Bursa Gemlik düğün mekanları, gecenize renk katmak için bazı hizmetleri de paketlere ekliyor. Bunların arasında dans pistini şenlendirecek yer volkanı şovları bulunuyor. Aynı zamanda çeşitli dans ekiplerinin gösterileri de paketlere dahil edilebiliyor. Davet alanlarının hepsinde düğün pastası kesim seremonisi için hazır maketler bulunduruluyor. Bu seremoni de maytap şovları ile renklendiriliyor.

Düğününüzün önemli anları olan giriş ve ilk dans için dilerseniz başarılı piyanist veya kemancılar ile çalışabilirsiniz. Aynı zamanda en özel gününüz Gemlik’te, salonların anlaşmalı olduğu kameramanlar ile baştan sona kaydediliyor. İsterseniz önceden görüştüğünüz bir çekim ekibini de çoğu mekana getirebiliyorsunuz. Otopark ve vale hizmetleri, neredeyse her salonda paketlere dahil ediliyor.

Gemlik düğün salonlarının neredeyse hepsinde deneyimli düğün koçları bulunuyor. Profesyonel davet sorumluları, sizden de fikir alarak düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Salon düzenlenmesi ve süslenmesine kadar düğün koçları tarafından yürütülüyor. Böylece bu konular hakkında stres yapmanıza da gerek kalmıyor. Ayrıca çoğu davet alanında önceden görüştüğünüz bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz.

Gemlik Düğün Salonları Fiyatlarını Nasıl Belirliyor?

Gemlik düğün fiyatları, şehir ortalamasının altında rakamlardan başlayarak cebinizi rahatlatıyor. Düğün salonlarındaki fiyatlar, hizmet paketleri üstünden hesaplanıyor. Bu sebeple salonların sunduğu hizmetler arttıkça fiyatların da arttığını gözlemliyoruz. Örneğin; karşılama hosteslerinin sunduğu hizmetler, özel yazılı hoş geldin panoları ve fotoğraflar için fazladan pozlar fiyatları arttırabiliyor. Salonların kapasiteleri de fiyatlara etki edebiliyor.

Düğün salonlarının sunduğu rakamlar, bölgeden bölgeye farklılık gösterebiliyor. Örneğin; ortalamanın altında rakamlarla hizmet veren salonlar için Hürriyet Mahallesi’ne yönelebilirsiniz. Ayrıca buradaki salonların kapasiteleri 1000 kişiye kadar çıkıyor. Bu sayede ister butik ister görkemli düğünleri burada uygun bütçeler ile gerçekleştirebilirsiniz. Ata Mahallesi’nde de hesaplı rakamlar ile düğününüzü yapabilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi’ndeki davet alanları; bölge, düğün salonu sayısı açısından diğer yerlere göre daha avantajlı olduğu için geniş bir fiyat aralığı sunuyor. Burada yapacağınız düğünler için ortalamanın biraz üstü rakamlar karşınıza çıkabiliyor. Aynı zamanda mahallede bulunan salonların kapasiteleri arttıkça kenara ayırmanız gereken bütçe de artıyor. Bu salonlarda erken rezervasyon indirimleri ile tasarruf edebilirsiniz.

Eşref Dinçer Mahallesi’nde bulunan düğün salonları, lüks tasarımları ve ayrıntılı süslemeleri ile yüksek bütçelere hitap ediyor. Bu salonlar altın renginde şamdanlar, sarkıt avizeler ve gösterişli girişler ile davetlilerinizi karşılıyor. İlçede açık hava alanı da sunan salonlar ise yaza özel sezon indirimleri ile hesaplı düğünler yapmanıza yardımcı oluyor.

Gemlik Salonlarının Birbirinden Lezzetli Menüleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları