Gemlik Düğün Salonları

Gemlik düğün salonu seçenekleri Düğün.com'da! Düşlediğin düğün için bir de mekan seçmek istiyorsan, seçenekleri incele ve fiyat teklifleri al!

Esnek sözleşme Sakallı Düğün Salonları Gemlik

Gemlik

Sakallı Düğün Salonları Gemlik

Bursa çapında hizmet veren köklü bir firma olarak 2007 yılında beri düğün ve davet sektöründe varlık gösteriyoruz. 10 yılı aşkın süredir Orhangazi’deki salonlarımız ile çok sayıda başarılı...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

21 3 3
İncele
Esnek sözleşme Bütünler Düğün Salonu

Gemlik

Bütünler Düğün Salonu

1977 yılından bu yana farklı hizmet kollarında faaliyet gösteren ailemizin öyküsündeki başarı Bütünler kalitesine bağlı! Özellikle de Bütünler Düğün Salonu’nu tercih eden çiftlerimize kaliteli...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

19 6 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Bursa'nın Gemlik ilçesi her yönüyle denizle iç içe. Düğün mekanları da şehrin ruhunu yansıtıyor. Gemlik düğün salonları fiyatları açısından da çiftlerin mekan arayışında işlerini kolaylaştıracak yelpazede fiyatlar sunmakta. Beş yüz ila bin davetliyi ağrılayabileceğiniz söz konusu mekanlar, şehrin sahil kısmı ve merkezi noktalarında yer almaktalar. Seçenekler fazla olduğu için hemen incelemeye başlamanız faydalı olacaktır. Firma profil sayfalarını istekleriniz ışığında inceleyip, beklentilerinizi karşılayacak düğün salonlarını keşfedin. Ayrıca bu sayfalarda merak ettiğiniz birçok ayrıntıyı bulabilirsiniz. Detaylı davet alanı fotoğrafları ve çift yorumları seçim yapmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Son olarak beğendiğiniz sayfalardan kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.