Bemol Balo Salonu

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Bemol Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Bemol Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bemol Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Bemol Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bemol Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Bemol Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Bemol Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Bemol Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bemol Balo Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bemol Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bemol Balo Salonu düğün dışında sünnet düğünü, parti, bayi toplantısı, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, nişan, baby shower, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Bemol Balo Salonu Hakkında

Ankara’dasınız ve düğününüz için bir salon arıyorsunuz. Hayatınızın en özel gününü gerçekleştireceğiniz bu salonda istediğiniz tüm kriterleri eksiksiz karşılayacak olan Bemol Balo Salonu Dikmen’de hizmetinizde!

Çiftlerimizin hayatlarındaki bu önemli ve anlamlı günlerinde her zaman fark yaratmayı kendimize ilke edindik. Bu yüzden de kendimizi sürekli geliştiriyor, en iyi ekipman ve aksesuarlarla hizmet veriyoruz. Ankara’daki düğün salonları arasında çiftlerimizin ilk tercihleri olabilmek için kalite standardımızı sürekli artırmamız gerektiğinin farkındayız. Bu bilinçle çalışıyor ve hayatınızın bu ânını ölümsüzleştirmek istiyoruz.

Salonumuzda konuklarımız için hazırladığımız masa ve sandalyeler, dans pistine daha fazla ayırabilmek için tek bir yerde düzenli bir şekilde yerleştiriliyor. Aralarında yeterli boşluğun olduğu masa ve sandalyelerimizin giydirilmesi ise konseptinize uygun olarak gerçekleştiriliyor. Masa üzerinde kullandığımız şamdan ve çiçek gibi aksesuarları da uyumlu renklerde tercih ediyoruz.

Konuklarımız için dans pistini büyük bir şekilde planlıyoruz. İlk dansınızı ettiğiniz o romantik ânları, ailenizle yaşadığınız duygusal ânları, sevdiklerinizle geçirdiğiniz eğlenceli zamanların hepsinde bu dans pisti üzerinde olacaksınız. Biz de Bemol Balo Salonu olarak konforunuzu düşünüyoruz.

Oldukça şık ve konforlu bir gelin odasına sahibiz. Bu odayı tasarlarken çiftimizin belki de saatlerce burada bekleyebileceği ihtimalini düşündük. Bu yüzden de rahatlıklarını amaçlayarak birbirinden kaliteli mobilyalar yerleştirdik. Kırmızı ve siyah renginin ağırlıklı olduğu duvar dekorasyonumuz da koltuklarla uyumlu! Odada ihtiyacınız olan her şey mevcut. Klima, ayna, masa, sehpa ve piriz. Konuklarınız salona gelirken siz de burada stres ve heyecanınızı biraz olsun bastırabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Özel günler kusursuzluğu hak eder, siz de ediyorsunuz. Biz de Bemol Davet Salonu olarak bunu gerçekleştirmek için yanınızda olmak istiyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İlker Mahallesi, 1.Cadde, 794. Sk. No: 2, 06450 Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.