Şehrazat Pasta

E-posta Gönder

Şehrazat Pasta Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
5 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
500
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi

Şehrazat Pasta Sık Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz, Diyabet, Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız


Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Şehrazat Pasta Hakkında

Düğün pastanızın kusursuz olmasını istiyorsanız, hünerli eller tarafından üretilen pastaların bulunduğu Şehrazat Pastanesi’yle tanıştırmak istiyoruz sizleri. Sunduğumuz avantajlı teklifler ile konuklarımızın yanında oluyor, en mutlu anlarını daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz. Nasıl mı?

Öncelikle müşteri memnuniyetini düşündüğümüz Şehrazat Pastanesi Sivas’ta gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz pastanelerden biri. Neden mi? Çünkü taze ürünler tercih ediyor, hijyenik bir ortamda faaliyet gösteriyoruz. Bu sayede kalitemizi her üründe, her fırsatta konuklarımızla buluşturuyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermiş bir ekiple çalışmanın avantajını yaşayacaksınız. Kararsız misafirlerimize en iyi şekilde yardımcı olan ekibimiz aynı zamanda en yeni konseptleri takip ediyor, gününüze göre dilediğiniz pastayı gelecek kişi sayısına göre sunabiliyoruz.

Pasta ve kurabiye olmak üzere birçok farklı tadı Şehrazat Pastanesi farkıyla bulabiliyorsunuz. Bizi tercih eden her konuğumuzun damak tadına rahatlıkla hitap edebileceğimizi belirtelim.

Bizimle tanışmak ve ürünlerimizi bir de yakından görmek isterseniz Sivas’ın merkezinde bulunuyoruz. Merkezi konumumuz sayesinde konuklarımızın çevre ilçelerden kolay bir şekilde gelmelerini sağlıyoruz. Hem özel araçlarınız hem de toplu taşıma araçlarıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pastalarını özel araçları ile almak için gelen konuklarımızın ise park sıkıntısı yaşamayacağını da dipnot olarak belirtelim.

Düğün pastası olmak üzere birçok farklı organizasyon için pasta temin ettiğimizi biliyor musunuz? Doğum gününüzde, yıl dönümünüzde, evlilik tekliflerinde ve kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilir lezzetli pastalarımızı tadabilirsiniz.

Ürünlerimizi büyük organizasyonlar için tercih ediyorsanız, bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu sayede yeterli zamana sahip olacağımız için hazırlamamız gereken ürünleri planladığınız tarihte teslim ediyor, herhangi bir aksaklık yaşamamanızı sağlıyoruz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak olacak.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Huzur Mahallesi Türkistan Caddesi No: 9/A Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şehrazat Pasta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.