Butik Pastacım

E-posta Gönder

Butik Pastacım Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
5 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
500
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Pasta Büfesi

Butik Pastacım Sık Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz, Diyabet, Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız


Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Butik Pastacım Hakkında

Düğün pastanızda uzman ellerin imzası olsun istiyorsanız, doğru adrestesiniz! Bu özel gününüzde bir de pastayı düşünmek zorunda kalmayacak, istediğiniz büyüklükte, istediğiniz tarzda pastayı Butik Pastacım farkıyla yiyebileceksiniz. Butik Pastacım olarak Sivas’ta faaliyet gösteriyor ve tüm Sivaslıların lezzetli pastalarımızı mutlaka denemelerini öneriyoruz.

İşletmemizde bulunan tüm ürünlerin tazeliği konusunda emin olabilirsiniz. Çeşitli kurumlardan aldığımız belge ve sertifikalarla sağlık onaylı bir pastane olduğumuzu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Hijyenik ve güvenilir olmaya özen gösteriyor, kalitemizi her fırsatta her ürünümüz aracılığıyla belli ediyoruz.

Pastacılık sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren bir ekibin hünerli elleriyle hazırlanan pastalara sahip olacaksınız. Pastacılık konusunda eğitim alan, gerekli sertifikalara sahip olan bir ekiple çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Butik Pastacım farkını sadece lezzetlerimizde değil, teslimat zamanındaki güvenilirliğimizde, hijyenimizde ve uygun fiyatlarımızda bulacaksınız.

Düğün pastası yapabildiğimiz gibi nişan ve söz pastası, baby shower pastaları, nişan ve söz pastası ve doğum günü pastalarını da hazırlıyoruz. Butik pasta modelleri hakkında yaratıcı fikirlerinize açığız. Birden çok farklı düşünceyi, fotoğrafı ya da hikâyeyi pastalarımızda kullanabiliyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürürken keyif alıyor, mutluluğunuzla gülümsüyoruz.

Sadece pastalarda değil, kurabiye çeşitlerinde de isteklerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Tasarımlarınızı kurabiyeler üzerinde de gerçekleştiriyor, farklı farklı birçok tarzı beğeninize sunabiliyoruz. Hem pasta hem de kurabiyelerimizde damak tadına hitap etmek adına, hazırlarken kullanacağımız maddeleri sizinle paylaşıyor, istemediğiniz ya da tercih etmediğiniz malzemeleri çıkarabiliyoruz.

Pastalarımızı düğün, mezuniyet, doğum günü gibi büyük organizasyonlar için tercih edecekseniz, bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Böylece istediğiniz pastadaki tüm detayları doğru şekilde uygulamak ve dilediğiniz gibi olmasını sağlamak için yeterli zamana sahip olacağız.

Tüm ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak ve özel günlerinizde bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.