Hakan Baklava

E-posta Gönder

Düğün Pastası

Kategori

Limit Yok

Maks. Dilim Sayısı

5 TL'den az

Min. Dilim Fiyatı

Merkez, Sivas

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Dilim Başı Fiyatı 5 TL'den az
  • Maksimum Dilim Sayısı Limit Yok
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Ücretsiz Tadım, Özel Tasarım, Cupcake

Sorular

  • Karşılanan özel talepler neler? Fındıksız
  • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi? Gerçek pasta

Hakkında

1955 yılından beri pastane olarak sektörde yer alıyoruz. O zamanlar Uğrak Pastanesi olan ismimizi 1991 yılında değiştirerek bugünkü adımızı yani Hakan Baklava’yı aldık. Artık ülke çapında bilinen bir markayız ve işimizi çok severek bu denli profesyonelce yaptıkça ünümüzü arttırıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıllar boyunca şu an yazısını okuduğunuz merkezimiz dâhil 5 ayrı şubemizi açtık ve biri Tokat’ta olmak üzere şimdilik 2 ilde varlık gösteriyoruz. Hakan Baklava Sivas’taki İstasyon, Atatürk, Primemall ve Atatürk Cep şubeleri olmak üzere şehrin çeşitli yerlerinde bizi bulabilir ve dükkanlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

60 yıldan fazla süredir edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimleri bizi bugün olduğumuz yere getirdi. Yıllar içerisinde hizmetlerimizi günden güne artırdık ve bugün birçok tatlı ve unlu mamûlü en iyi şekilde üretiyoruz. Baklava başta olmak üzere; pastalar, sütlü ve şerbetli tatlılar, dondurmalarımızın lezzetleri konusunda eminiz. Üstelik kafemizde ağırladığımız misafirlerimize et ürünleri, salatalar, sandviçler ve tostlar gibi yemekler de servis edebiliyoruz.

Faaliyetlerimiz arasında bir hizmet daha var ki onu da çok severek ve büyük bir özenle yapıyoruz. Hakan Baklava olarak düğün pastaları da üretiyoruz. Çiftlerimizin isteği doğrultusunda katlı veya dilim şeklinde pastalar yapabiliyoruz. Pastalarımızın içeriğini yani asıl baskın tadını veren özelliklerini sizin damak zevkinize göre belirleyebiliriz. Bademli, kestaneli, parfeli, çikolatalı, meyveli, frambuazlı veya şimdi aklımıza gelmeyen diğer çeşitlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca burada saymadığımız başka bir çeşitte de size özel pastalar üretebiliriz. Bütçeniz dâhilinde hem görsel hem de lezzet açısından harikulade bir pastaya sahip olabilirsiniz.

Eğer düğününüze az zaman kaldıysa daha fazla vakit kaybetmeden bize ulaşın. Yandaki formu doldurarak Sivas Hakan Baklava pasta çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Gültepe Mah. Toptancılar Sitesi 2. Sok. No:4 MERKEZ / SİVAS

Hakan Baklava Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!