Düğün Pastası Sivas

Hakan Baklava

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hakan Baklava Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake

Hakan Baklava Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Fındıksız

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Hakan Baklava Hakkında

1955 yılından beri pastane olarak sektörde yer alıyoruz. O zamanlar Uğrak Pastanesi olan ismimizi 1991 yılında değiştirerek bugünkü adımızı yani Hakan Baklava’yı aldık. Artık ülke çapında bilinen bir markayız ve işimizi çok severek bu denli profesyonelce yaptıkça ünümüzü arttırıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıllar boyunca şu an yazısını okuduğunuz merkezimiz dâhil 5 ayrı şubemizi açtık ve biri Tokat’ta olmak üzere şimdilik 2 ilde varlık gösteriyoruz. Hakan Baklava Sivas’taki İstasyon, Atatürk, Primemall ve Atatürk Cep şubeleri olmak üzere şehrin çeşitli yerlerinde bizi bulabilir ve dükkanlarımızı ziyaret edebilirsiniz.

60 yıldan fazla süredir edindiğimiz tecrübeler ve bilgi birikimleri bizi bugün olduğumuz yere getirdi. Yıllar içerisinde hizmetlerimizi günden güne artırdık ve bugün birçok tatlı ve unlu mamûlü en iyi şekilde üretiyoruz. Baklava başta olmak üzere; pastalar, sütlü ve şerbetli tatlılar, dondurmalarımızın lezzetleri konusunda eminiz. Üstelik kafemizde ağırladığımız misafirlerimize et ürünleri, salatalar, sandviçler ve tostlar gibi yemekler de servis edebiliyoruz.

Faaliyetlerimiz arasında bir hizmet daha var ki onu da çok severek ve büyük bir özenle yapıyoruz. Hakan Baklava olarak düğün pastaları da üretiyoruz. Çiftlerimizin isteği doğrultusunda katlı veya dilim şeklinde pastalar yapabiliyoruz. Pastalarımızın içeriğini yani asıl baskın tadını veren özelliklerini sizin damak zevkinize göre belirleyebiliriz. Bademli, kestaneli, parfeli, çikolatalı, meyveli, frambuazlı veya şimdi aklımıza gelmeyen diğer çeşitlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca burada saymadığımız başka bir çeşitte de size özel pastalar üretebiliriz. Bütçeniz dâhilinde hem görsel hem de lezzet açısından harikulade bir pastaya sahip olabilirsiniz.

Eğer düğününüze az zaman kaldıysa daha fazla vakit kaybetmeden bize ulaşın. Yandaki formu doldurarak Sivas Hakan Baklava pasta çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gültepe Mah. Toptancılar Sitesi 2. Sok. No:4 MERKEZ / SİVAS

  • Haritadaki Konumu

    Hakan Baklava Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.