Düğün Pastası Malatya

Mehmetzade Pasta

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mehmetzade Pasta Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
1.000
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi

Mehmetzade Pasta Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Fındıksız

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Mehmetzade Pasta Hakkında

Düğün pastası için pastahane önerisi isteyenleri, Malatya’da Mehmetzade Baklava ve Pasta Salonu olarak uzun yıllardır hizmet veren ekibimizle tanıştırmak isteriz…

Kaliteli hizmet anlayışıyla çıktığımız yolda, lezzet kalitemizi her zaman üst seviyede tuttuk. Çünkü bizi tercih edenleri, müşteri değil misafir olarak gördük. Bu cana yakın tutumuzun geri dönüşü olarak beğeninizi ve sevginizi kazandık! Şimdi ise sıra sizin için özel tatlar hazırlamakta:

Düğün öncesinde Mehmetzade Pasta Salonu’na gelerek kaç kişilik pasta tercih ettiğinizi belirtiyorsunuz. Ardından istediğiniz pastanın kremalı mı yoksa şeker hamurundan mı olduğunu ve içeriğinde kullanılmasını istediğiniz malzemeleri, meyveleri kararlaştırıyoruz. Kullandığımız kaliteli şeker hamuru ve krema malzemeleri ile damağınızda hoş tatlar bırakacağımıza inanıyoruz! Şeker hamurundan rengârenk tatlar hem midenize hem de gözünüze hitap edecek… Pastahanemizde 3 kattan 12 kata kadar düğün pastası yapabiliyoruz. Böylelikle düğününüzde maket pasta yerine gerçek pasta kullanmanızı sağlıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda sade bir pasta ile zarif bir kutlama pastası veya gösterişli bir düğün pastası için de hazırlıklar yapabiliyoruz… Önceliğimiz her zaman sizin hayalinizdekini tasarlamak! Pasta ustalarımız alanında uzman açılar. Bu yüzden size kendi özel tarifleriyle birbirinde farklı tatları konuklarınıza sunma şansı sağlıyoruz.

Pastanemizde sadece düğün pastası yapmakla kalmıyoruz! Taze lezzetlerle kız isteme tatlılarınızı, gelin damat bohçası tatlı tepsilerinizi de temin ediyoruz. Davetlilerinize ikram edeceğiniz tadı önemsediğinizi biliyoruz. Sevdiklerinize sunduğumuz tatlılarda; ihtişamlı ama bir o kadar da lezzetli sunumlar tercih ettiğinizin de farklındayız!

Siz de düğün pastası ve tatlılarınızın bizim gibi titizlikle çalışan bir ekip tarafından yapılmasını tercih ederseniz, Mehmetzade Baklava ve Pasta Salonu olarak size hizmet etmekten mutluluk duyacağız. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için ise sayfanın üstünde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Saray Mah. Atatürk Cad. Kışla No: 12/ D-B Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Mehmetzade Pasta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.