Düğün Pastası Malatya

Tarihi Taş Fırın

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tarihi Taş Fırın Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi Makaron Kulesi

Tarihi Taş Fırın Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz

Tarihi Taş Fırın Hakkında

Malatya’da düğününüzde herkesin tadına hayran kalacağı en hoş görünümlü pastalara ulaşmak için sizi Tarihi Taş Fırın’a bekliyoruz!

Uzun zamandan beri Tarihi Taş Fırın’da özel günlerinize ait pastalar yapıyoruz. Pastalarımız davetinize katılan konuklarınız tarafından büyük beğeni kazanıyor. Aldığımız olumlu yorumlar ve güzel geri dönüşler bizi yeni davetlerde hizmet verme konusunda daha da istekli hale getiriyor. Üretim sürecimizde eğer kullanmamızı istemediğiniz bir ürün varsa bunu kullanmadan üretim yapabiliriz. Belli bir kişi için yaptığımız özel pasta çeşitlerimiz de bugüne kadar oldukça beğeniyle karşılandı. Tarihi Taş Fırın Malatya’da bu beğeniye lâyık olabilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Günümüz pasta trendlerini sürekli takip ederek en yenilikçi pasta çeşitlerini ve tatlarını konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Özel günlerinizde hazırlamamızı istediğiniz pastaların görünümü kadar tatlarına de önem veriyoruz. Düğün pastanızın görünüşü ne kadar önemli olursa olsun tadı güzel olmayan bir pastayı kimse beğenmez. Bu nedenle en beğendiğiniz malzemeleri kullanarak oldukça lezzetli pastalar ortaya çıkarıyoruz. Yalnızca düğünler için değil aynı zamanda mezuniyet, söz, nişan, doğum günü ve pek çok farklı etkinlik için de pasta hazırlıyoruz. Pastalarımızın üretim aşamasında hijyene oldukça dikkat ediyoruz. En sağlıklı ortamlarda pastalarımızı hazırlamak bizim için oldukça önemli. Tarihi Taş Fırın Yeşilyurt Malatya’da istediğiniz konsepte en uygun görselliğe sahip pastalar üretiyoruz. Örneğin; çocuğunuz doğum gününde favori çizgi dizi kahramanının olduğu bir pasta istiyorsa bu dileğine göre pasta yapabildiğimiz gibi aynı zamanda favori takımına göre tasarımlarda pastalar da üretebiliriz.

Hayatınızın en önemli günlerinde sevdikleriniz ile paylaşacağınız tatlı birer anı olarak kalacak pastanızı Tarihi Taş Fırın’da yaptırmak istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan Malatya Tarihi Taş Fırın iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Fahri Kayahan Güzergahtı Özalper Mah. Yeşilyurt Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Tarihi Taş Fırın Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.