Düğün Pastası Malatya

Gaziantep Pastanesi

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gaziantep Pastanesi Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
500
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Özellikler
Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi

Gaziantep Pastanesi Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Diyabet

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

Gerçek pasta

Gaziantep Pastanesi Hakkında

1965 yılından beri eşsiz tatları bir araya getirerek düğün pastalarınızı hazırlıyoruz. Dedelerimizden devraldığımız işi severek yapıyor, Malatya’da farklı şubelerde Gaziantep Pastanesi markasını ilk günkü lezzetiyle devam ettiriyoruz. En özel günlerinizde ağzınızı tatlandıracak lezzetleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Belirtmek isteriz ki tatlılarımızı hazırlarken aşçılarımızın özel tariflerini kullanıyoruz. Böylece Gaziantep Pastanesi Malatya’da sevginizi ve beğeninizi kazanarak sunduğu lezzetler, güler yüzlü hizmet anlayışı ile rakiplerinin arasında ilk sıralarda yerini alıyor! Çünkü kaliteden ödün vermeksizin birbirinden özel tatlar hazırlıyoruz ve yıllar geçse de aynı lezzeti bulma imkânı sağlıyoruz. Marka güvenilirliğimizden de haberdar olduğunuzu biliyoruz! Bu yüzden 3 farklı şubemizde de aynı özen ve titizlikle hizmet veriyoruz. Mutfağımızdaki temizlik ve hijyen koşullarınıza uygunluktan da bahsetmeden geçmeyelim… Sağlığınızı düşünen ve sizin için en iyiyi yapan “Temelli”, “Merkez” ve “Fahri Kayahan” şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Düğün pastaları ile ilgili bu sayfa üzerindeki bilgilerden de yararlanabilirsiniz. Çok katlı bir düğün pastası için içerisinde olmasını tercih ettiğiniz lezzetleri önceden belirtmelisiniz. Kutlamalarını için tamamen sizin damak zevkinize uygun tatlarla şık bir pasta hazırlamak istiyoruz! Kremasından kekine, şeker hamurundan süslemesine tam anlamıyla özel bir sunum yapıyoruz.

Üstelik yalnızca düğün pastası hazırlamakla da kalmıyoruz! Konuklarınıza sunacağınız kuru pasta ve ikramlar konusunda da hizmetinizdeyiz… Kız istemeye giderken de mutlaka şubelerimizden birine uğramalısınız! Tüllerle süslediğimiz nişan, söz çikolatasıyla özel gününüzde tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Gelin ve damat bohçası götürürken de sevdiklerinize baklava tepsisi götürmeyi ihmal etmeyin deriz!

Siz de Malatya Gaziantep Pastanesi iletişimini sağlayarak özel olarak hazırladığımız ürünlerimizden almak isterseniz, acele edin! Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Sıtmapınarı Zapçıoğlu Cad. No: 3 Merkez/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Gaziantep Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.