Düğün Pastası Hatay

Almira Patisserie

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Almira Patisserie Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi

Almira Patisserie Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Almira Patisserie Hakkında

Hatay’da düğününüzde herkesin tadına hayran kalacağı en güzel görünümlü pastalara ulaşmak için sizi Almira Patisserie’ye bekliyoruz!

Yıllardan beri pastanemizde özel günlere ait pastalar yapıyoruz. Bu pastalar mutlu müşterilerimiz tarafından büyük beğeni kazanıyor. Bu beğeni ve olumlu geri dönüşler sayesinde kendimizi yeni işler yapmak için daha da motive hissediyoruz. Pastalarımızı yaparken eğer kullanmamızı istemediğiniz bir ürün varsa bunu kullanmadan üretim yapabiliriz. Kişiye ve isteklere özel pasta çeşitlerimiz de bugüne kadar oldukça beğeniyle karşılandı. Almira Pastanesi Antakya’da bu beğeniye lâyık olabilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Dünya’da pasta trendlerini sürekli takip ederek en yenilikçi pasta çeşitlerini ve tatlarını sizinle buluşturuyoruz.

Değerli günlerinizde yapmamızı istediğiniz pastaların görünümü kadar lezzetlerine de özen gösteriyoruz. Pastanızın görselliği ne kadar önemli olursa olsun tadı güzel olmayan bir pastayı kimse sevmez. Bu sebeple en beğendiğiniz malzemeleri kullanarak leziz pastalar üretiyoruz. Sadece düğünler için değil aynı zamanda mezuniyet, söz, nişan, doğum günü ve pek çok farklı etkinlik için de üretim yapıyoruz. Pastalarımızı yaparken hijyene oldukça dikkat ediyoruz. En sağlıklı ortamlarda üretim yapmak bizim için oldukça önemli. Almira Pastanesi Hatay’da istediğiniz konsepte en uygun görselliğe sahip pastalar üretiyoruz. Örneğin; çocuğunuz doğum gününde favori çizgi dizi kahramanının olduğu bir pasta istiyorsa bu konuda üretim yapabildiğimiz gibi aynı zamanda favori takımına göre tasarımlar da yapabiliriz.

Hayatınızın en önemli günlerinde sevdikleriniz ile paylaşacağınız tatlı birer anı olarak kalacak pastanızı Almira Patisserie’de yaptırmak istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Antakya/Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Almira Patisserie Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.