Düğün Pastası Hatay

Dior Pastanesi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dior Pastanesi Hakkında

Dior Pastanesi olarak Hataylı çiftlere lezzet şöleni yaşatıyoruz. Düğünün en tatlı anında farklı ve sıra dışı pastalarımızla giriş yapıyor, davetlileri de mest ediyoruz. Bulunduğumuz sektöre yön veren firmalar arasındayız. Kendimizi geliştirdik ve pastacılık konusunda eğitimler aldık. Kaliteli hizmet anlayışımızla bugüne kadar birçok lezzeti Dior Pastanesi Hatay’da sunduk.

İlk olarak pasta seçimine pasta kesme merasiminde kullanılacak pastaya karar vermekle başlıyoruz. Günümüzde çoğu çift bu merasim için maket pasta tercih ediyor. Maket pastalar genelde çok katlı oluyor, dilediğiniz şekilde de dizayn edebildiğimiz bu pastayı seçerseniz olabilecek aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. Böylece düğün pastanızın yere düşme ya da başka bir olumsuz durum yaşama gibi bir olasılığı kalmıyor.

Davetlilere sunulacak olan pastada ise şeker hamuru, kremalı ya da dondurmalı olarak farlılık gösterebiliyor. Günümüzde cupcake pasta modelleri bile var. Nasıl bir düğün pastası istediğinizi ilk olarak bize anlatmalı, içeriğine neler koymamız gerektiğine dair konuşmalıyız. Düğün pastasınız aynı zamanda sizi de yansıtmalı. Böylece güzel bir görüntü ortaya çıkarabilir. Düğün konsepti ve mekânıyla da bir bütünlük yaratması görsel açıdan eşsiz bir tören gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Biz de Dior Pastanesi olarak düğün pastalarınız için birçok farklı tat sunuyoruz.

Ürünlerimizi inceledikten sonra istediğiniz pastaya karar verdiyseniz bizimle önceden iletişime geçmelisiniz. Çünkü yaz dönemleri birçok düğüne pasta hazırlıyor ve tasarlıyoruz. Günlerimiz oldukça dolu olduğu için takvimimizde dilediğiniz gün için anlaşmak üzere bizimle uzun bir süre önce irtibat kurmanızı sağlıyoruz.

Eğer siz de lezzet şöleni yaşamak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan Dior Pastanesi İskenderun iletişim formunu doldurabilirsiniz. Üstelik Hatay düğün pastası fiyatlarının en avantajlılarını da “Ücretsiz teklif al” butonuyla ulaşabilirsiniz. Bir tık uzağınızda iletişim kurmanız için bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İskenderun

  • Haritadaki Konumu

    Dior Pastanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.