Düğün Pastası Hatay

Umut Pastaneleri

  • Min. Dilim Fiyatı
    25 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün pastası istediğini söyle, ücretsiz asistanımız isteklerine uygun 5 pastacıdan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Umut Pastaneleri Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
25 TL'den az
Maksimum Dilim Sayısı
Limit Yok
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi Şeker Büfesi Makaron Kulesi

Umut Pastaneleri Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Glutensiz

Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Umut Pastaneleri Hakkında

Düğün konseptinize uygun muhteşem pasta tasarımlarımızı beğeninize sunuyor hem görünüşü hem de lezzetiyle fark yaratıyoruz. Umut Pastaneleri Antakya olarak kaliteli ürünler kullanılarak, sanki evde yapılmış lezzeti veren pasta seçeneklerimizle mutlu günlerinizi renklendiriyoruz. İsteklerinize kulak veren ve mutlu günlerinizde en iyisini sizinle buluşturan profesyonel bir ekibiz. Özel günlerinizin tekrarının olmadığını biliyor bu nedenle hem görsel anlamda hem de lezzetiyle akıllarda yer edecek pastaları sizinle buluşturuyoruz.

Siz sadece hayal edin biz tasarlayalım. Birbirinden farklı renk ve desende, kalpli, çiçekli, yuvarlak kare özel tasarımlı pastalar yapıyoruz. Eğer ki düğün pastasını seçme aşamasında kararsız kalıyorsanız düğün konseptinizi ve organizasyon gerçekleştireceğiniz mekâna uygun tarzda tasarımlar yapıyor, her şeyin uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz. Rustik bir tema tercih etiyseniz soft, süt kahve ve beyazın renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı bir model tercih edebilirsiniz. Ya da renkli ve kır konseptinde bir organizasyon gerçekleştirecekseniz, üzerinde şekerlerden yapılmış çiçek detaylarının olduğu bir seçenekleriniz arasında olabilir.

Pasta yapımında kullandığımız ürünlerin kalitesine önem veriyor bu nedenle güvenilir iş ortaklarımızda birinci kalite ürünler temin ediyoruz. Pastanın kekinde, şeker hamurunda ve kremasında kaliteli ürünler kullandığımız için lezzetti misafirlerimizle buluşturuyoruz. Bunu dışında tatlı severlerin vazgeçemediği makaron, cup cake, kurabiye seçeneklerimiz de bulunuyor.

Söz ve nişan organizasyonları, bekârlığa veda partileri, baby shower, doğum günü ve konsept kutlamalara özel pasta tasarımları yapabiliyoruz.

Hayatınızın özel gününe renk ve lezzet katmaktan neşe duyacağız. Antakya Umut Pastanesi iletişim bilgisine sayfa üzerinden ulaşabilir, pasta modellerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olarak sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Odabaşı Beldesi Kavaslı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Dağ Apartmanı No:60/9 Antakya

  • Haritadaki Konumu

    Umut Pastaneleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.