Diba Davet Organizasyon

E-posta Gönder

Diba Davet Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-75 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Diba Davet Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Diba Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Müşterimizin stilini analiz ederek kullanılacak mekanın fizbilitesinden sonra konsepte uygun tarzı seçip zenginleştiriyoruz.

Diba Davet Organizasyon Hakkında

Düğününüz için her ayrıntıyla en ince şekilde ilgilendiğinizi biliyoruz. Her şeyin kusursuz olacağı ve tam da içinize sinecek tarzda bir davet vermek içi profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Diba Davet Organizasyon olarak size yardımcı olmak için her an hazırız.

Mersin’de bulunan bir organizasyon firmasıyız. Pek çok davet için hazırlık yapıyor olsak da özellikle düğün organizasyonlarında ön plana çıkmayı başarmış durumdayız. Aklınıza gelebilecek ve bir düğünde mutlaka olmasını istediğiniz ne varsa hepsini size sağlıyoruz. Araç kiralama, balayı organizasyonu, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video çekim organizasyonu, havai fişek organizasyonu, nikah şekeri, pasta organizasyonu, servis ve hizmet elemanı temin etme, mekan giydirme ve süsleme hizmetlerinin tümünü yapıyoruz.

İster şehir içi isterseniz de şehir dışı hizmet vererek her an yardımınıza koşarak eğlencenizi güzelleştiriyoruz. Düğün organizasyonları dışında açılışlar, bayi toplantıları, doğum günü organizasyonları, kurumsal şirket toplantıları ile nişan törenlerine de hazırlık yapıyoruz. Etkinliğiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak dinliyor ve mekanı inceliyoruz. Size uygun konseptler hazırlıyoruz. Sahne, ses ve ışık hizmetleri konusunda kaliteli ekipmanlar kullanarak eğlenceniz öncesi mutlaka prova yapıyoruz. Hayatınızın en özel anlarında işinizi şansa bırakmayacağınızı, tecrübeli bir ekiple çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Organizasyon taleplerinizden yaklaşık olarak üç hafta öncesinden iletişime geçip görüşme sağlamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Siz de Mersin düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan Diba Davet’in hizmetinden yararlanan şanslı çiftlerden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Yeni Baraj Mh. Kasım Gülek Blv.Gülek Plaza Çıkışı, Aldatmaz Apt.

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.