Düğün Organizasyon Mersin

Diba Davet Organizasyon

  • Min. Fiyat
    800-1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Diba Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
800-1.000 TL

Diba Davet Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Diba Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Diba Davet Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Diba Davet Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Diba Davet Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Diba Davet Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Diba Davet Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Müşterimizin stilini analiz ederek kullanılacak mekanın fizbilitesinden sonra konsepte uygun tarzı seçip zenginleştiriyoruz."

Diba Davet Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Diba Davet Organizasyon düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Diba Davet Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Diba Davet Organizasyon süsleme, havai fişek, dj, balayı, fotoğraf ve video, barkovizyon, servis ve hizmet elemanı, nikah şekeri, mekan giydirme, dekor, pasta, işık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, sanatçı, çiçek, lcv hizmeti, davetiye, catering, masa / sandalye temini, kına gecesi, araç kiralama hizmetlerini vermektedir.

Diba Davet Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Diba Davet Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Diba Davet Organizasyon Hakkında

Düğününüz için her ayrıntıyla en ince şekilde ilgilendiğinizi biliyoruz. Her şeyin kusursuz olacağı ve tam da içinize sinecek tarzda bir davet vermek içi profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Diba Davet Organizasyon olarak size yardımcı olmak için her an hazırız.

Mersin’de bulunan bir organizasyon firmasıyız. Pek çok davet için hazırlık yapıyor olsak da özellikle düğün organizasyonlarında ön plana çıkmayı başarmış durumdayız. Aklınıza gelebilecek ve bir düğünde mutlaka olmasını istediğiniz ne varsa hepsini size sağlıyoruz. Araç kiralama, balayı organizasyonu, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video çekim organizasyonu, havai fişek organizasyonu, nikah şekeri, pasta organizasyonu, servis ve hizmet elemanı temin etme, mekan giydirme ve süsleme hizmetlerinin tümünü yapıyoruz.

İster şehir içi isterseniz de şehir dışı hizmet vererek her an yardımınıza koşarak eğlencenizi güzelleştiriyoruz. Düğün organizasyonları dışında açılışlar, bayi toplantıları, doğum günü organizasyonları, kurumsal şirket toplantıları ile nişan törenlerine de hazırlık yapıyoruz. Etkinliğiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak dinliyor ve mekanı inceliyoruz. Size uygun konseptler hazırlıyoruz. Sahne, ses ve ışık hizmetleri konusunda kaliteli ekipmanlar kullanarak eğlenceniz öncesi mutlaka prova yapıyoruz. Hayatınızın en özel anlarında işinizi şansa bırakmayacağınızı, tecrübeli bir ekiple çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz.

Organizasyon taleplerinizden yaklaşık olarak üç hafta öncesinden iletişime geçip görüşme sağlamanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Siz de Mersin düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan Diba Davet’in hizmetinden yararlanan şanslı çiftlerden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres::

    Yeni Baraj Mh. Kasım Gülek Blv.Gülek Plaza Çıkışı, Aldatmaz Apt.

  • Haritadaki Konumu

    Diba Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.