Niss Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Niss Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-300 TL

Niss Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Niss Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Niss Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Niss Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-300 TL aralığından başlamaktadır.


Niss Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Niss Organizasyon işık ve ses ekipmanları, fotoğraf ve video, kına gecesi, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, süsleme, dj, dekor, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.


Niss Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Niss Organizasyon düğün organizasyonu dışında parti, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Niss Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Niss Organizasyon klasik, romantik, görkemli, modern tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.


Niss Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Niss Organizasyon düğün salonu, balo salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.


Niss Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Niss Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Niss Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Niss Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Niss Organizasyon Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de hazırlıklarınızı yapmaya başladınız mı? Sanıyoruz ki burada bir arayışa girdiğinize göre bazı meselelerle ilgili yardıma ihtiyaç duydunuz. Çok da haklısınız çünkü düğün süreci oldukça yorucu ve yoğun bir tempo gerektirebiliyor. Biz Niss Organizasyon ailesi olarak bu özel günü stressiz bir şekilde geçirmeniz ve her şeyin yolunda gitmesi için size destek olabiliriz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor ve Mersin düğün organizasyonlarını planlıyoruz. Bu sebeple şimdiye dek sayısız çiftle çalışma şansına sahip olduk ve edindiğimiz her bir tecrübeden pek çok şey öğrendik. Sıradaki gelin ve damadımızın da siz olmanızı çok isteriz.

Düğünler birkaç saatlik kutlamalar olsa da teferruatı çok tur ve biz bu konuda tek elden bir hizmet vermeyi çok daha doğru buluyoruz. Yani şöyle ki; çiftlerimiz için ekstra bir uğraş veya masraf çıkarmadan tüm ihtiyaçları ile biz ilgileniyoruz. Mekanın süslemesini, konseptin çiftin zevklerine göre yaratılması, organizasyonun akışının planlanması, masa sandalye kurulumu, menü hazırlıkları, çiçekler, pastalar, hediyelikler ve daha aklınıza gelebilecek her detay. Bunu da gerek kendi imkanlarımız gerekse profesyonel çözüm ortaklarımız sayesinde eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Mersin ve çevresinde her yere hizmetlerimizi götürebiliyoruz. Çiftimizin mekan seçimi ne olursa olsun biz oranın doğasına uygun şekilde hazırlıkları yürütüyoruz. Oteller, kır bahçeleri, düğün salonları, restoranlar, sahiller, özel mülkler ve daha aklınıza gelebilecek her yer bizim için potansiyel bir davet alanı. Yeter ki çiftimizin istekleri gerçekleşsin ve hayal ettikleri düğün töreni eksiksiz olsun.

Düğünler haricinde diğer özel günler ve organizasyonlar için de destek veriyoruz. Doğum günü kutlamaları, nişan merasimleri, kurumsal etkinlikler, özel davetler ve daha nicesi. Eğer Niss Organizasyon olarak bizimle çalışmak ve Mersin düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.