Niss Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Akdeniz, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

F&Ş Wedding
6

Akdeniz

F&Ş Wedding

abracadabra D&H company
15

Yenişehir

abracadabra D&H company

Open Organizasyon
15

Akdeniz

Open Organizasyon

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve siz de hazırlıklarınızı yapmaya başladınız mı? Sanıyoruz ki burada bir arayışa girdiğinize göre bazı meselelerle ilgili yardıma ihtiyaç duydunuz. Çok da haklısınız çünkü düğün süreci oldukça yorucu ve yoğun bir tempo gerektirebiliyor. Biz Niss Organizasyon ailesi olarak bu özel günü stressiz bir şekilde geçirmeniz ve her şeyin yolunda gitmesi için size destek olabiliriz. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor ve Mersin düğün organizasyonlarını planlıyoruz. Bu sebeple şimdiye dek sayısız çiftle çalışma şansına sahip olduk ve edindiğimiz her bir tecrübeden pek çok şey öğrendik. Sıradaki gelin ve damadımızın da siz olmanızı çok isteriz.

Düğünler birkaç saatlik kutlamalar olsa da teferruatı çok tur ve biz bu konuda tek elden bir hizmet vermeyi çok daha doğru buluyoruz. Yani şöyle ki; çiftlerimiz için ekstra bir uğraş veya masraf çıkarmadan tüm ihtiyaçları ile biz ilgileniyoruz. Mekanın süslemesini, konseptin çiftin zevklerine göre yaratılması, organizasyonun akışının planlanması, masa sandalye kurulumu, menü hazırlıkları, çiçekler, pastalar, hediyelikler ve daha aklınıza gelebilecek her detay. Bunu da gerek kendi imkanlarımız gerekse profesyonel çözüm ortaklarımız sayesinde eksiksiz yerine getirebiliyoruz.

Mersin ve çevresinde her yere hizmetlerimizi götürebiliyoruz. Çiftimizin mekan seçimi ne olursa olsun biz oranın doğasına uygun şekilde hazırlıkları yürütüyoruz. Oteller, kır bahçeleri, düğün salonları, restoranlar, sahiller, özel mülkler ve daha aklınıza gelebilecek her yer bizim için potansiyel bir davet alanı. Yeter ki çiftimizin istekleri gerçekleşsin ve hayal ettikleri düğün töreni eksiksiz olsun.

Düğünler haricinde diğer özel günler ve organizasyonlar için de destek veriyoruz. Doğum günü kutlamaları, nişan merasimleri, kurumsal etkinlikler, özel davetler ve daha nicesi. Eğer Niss Organizasyon olarak bizimle çalışmak ve Mersin düğün organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gonca Altıok

  • Adres: Mersin

Niss Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!