Düğün Organizasyon Manisa

Zübeyde Som Organizasyon

0850 532 12 92
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  400-600 TL

Ekiple Tanışın

 • Zübeyde Som
  İşyeri Sahibi

Zübeyde Som Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Zübeyde Som Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Zübeyde Som Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Zübeyde Som Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zübeyde Som Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Zübeyde Som Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zübeyde Som Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Zübeyde Som Organizasyon hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Zübeyde Som Organizasyon havuz başı düğünü, tekne/yat düğünü, bahçe/kır düğünü, kulüp/davet alanı, düğün salonu mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Zübeyde Som Organizasyon hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Zübeyde Som Organizasyon modern, romantik, vintage/retro, sade, bohem, klasik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Zübeyde Som Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Zübeyde Som Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, parti, piknik, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Zübeyde Som Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Zübeyde Som Organizasyon catering, fotoğraf ve video, mekan giydirme, davetiye, dekor, lcv hizmeti, nikah şekeri, kına gecesi, balayı, süsleme, çiçek, masa / sandalye temini, araç kiralama, dj, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

Zübeyde Som Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Zübeyde Som Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Zübeyde Som Organizasyon Hakkında

Merhaba, ben Zübeyde Som. Organizasyon sektöründeki deneyimlerimi kendi markam altında sizlere sunmaya karar vererek 2021 yılında Zübeyde Som Organizasyon’u kurdum. Düğünlerin göz kamaştıran zarafetinden ilham alarak tamamen size özel konsept tasarımları yapıyorum. Bu sayede markam Manisa düğün organizasyon firmaları arasında genç, dinamik ve yeniliğe açık bir organizasyon anlayışıyla ön plana çıkıyor.

Deneyim

Zübeyde Som Organizasyon, özünde bireysel bir proje. Düğün konseptlerinizi sizinle birlikte oluştururken, ihtiyaçlarınıza karar verirken, istediğiniz her türlü aksesuarın teminini yaparken ve davet planınızı hazırlarken tek başıma çalışıyorum. Ancak organizasyonunuzun büyüklüğüne ve almak istediğiniz hizmetlere paralel bir biçimde ekip genişleyebiliyor. Böylelikle hem sizinle birebir iletişimde kalarak çalışabiliyor hem de her biri farklı uzmanlık alanlarına sahip ekip arkadaşlarım aracılığıyla size kapsamlı bir hizmet sunabiliyorum.

Hizmetler

Zübeyde Som Organizasyon bünyesinde çalışmaları davet alanınızı ziyaret ederek başlatıyorum. Mekanın ışık durumu, fiziksel koşulları, davet gününüze dair hava tahmini gibi pek çok bilgiyi bir araya getirerek organizasyon detaylarını sizinle birlikte kararlaştırıyorum. Birlikte çalıştığım çiftlerin karakterlerini analiz ederek onları daha iyi tanıyor, bu sayede tamamen kişiye özel biçimde şekillenen organizasyonlara imza atabiliyorum. Aksesuar temini gibi detaylar da bu doğrultuda çiftlerin isteklerine göre şekilleniyor. Dilerseniz organizasyon öncesi teklif verme aşamasında size alabileceğiniz hizmetlerin bir sunumunu yapıyorum.

Dekorasyon / Süsleme

Zübeyde Som Organizasyon, Manisa düğün organizasyon şirketleri arasında bohem ve vintage çizgilerde ilerleyen dekorasyon tarzıyla beğeni topluyor. Çiftlerin istekleri doğrultusunda genellikle saflığı yansıtan sade ve soft aksesuarlarla dekorasyon yapıyorum. Yeşil bitkilere, romantik mumlara ve deniz kabukları gibi zarif aksesuarlara süslemede bolca yer veriyorum. Yine de en önemli nokta her zaman sizin rahatlığınız. Bu yüzden her şey sizin istediğiniz yönde şekilleniyor.

Ek Hizmetler

Zübeyde Som Organizasyon hizmetleri, düğün organizasyon desteği ve mekan süslemesi gibi konularla sınırlanmıyor. Düğün ve davetleriniz için fotoğraf ve video çekimi gibi konularda da anlaşmalı çözüm ortaklarım aracılığıyla size profesyonel destek sağlayabiliyorum. Ayrıca LCV hizmeti de Zübeyde Som Organizasyon’la çalışan çiftlerin yararlanabileceği ayrıcalıklar arasında. Bunun yanında küçük çaplı davetler için kanepe ve benzeri ikramlarla catering desteği de sağlanabiliyor.

Zübeyde Som Organizasyon çiftleri, organizasyon konusunda deneyimli bir isimle birebir çalışarak tamamen kendilerine özgü bir düğün konsepti oluşturma fırsatına kavuşuyor. Bu bilgiler ışığında benimle birlikte çalışmak istediğine karar veren çiftler iletişim bilgilerimi sayfanın alt kısmında, Zübeyde Som Organizasyon fiyatlarını öğrenmek için kullanabilecekleri fiyat teklifi formunu da yanda bulabilir. Erken rezervasyonlara özel fırsatlar ve ödemelerde kolaylıklar sağlanıyor.

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 12 92

 • Adres::

  1.Anafartalar Mah. Konuk Caddesi No:34 Namık Düzsöz Pasajı Kapı : Z03

 • Haritadaki Konumu

  Zübeyde Som Organizasyon Yol Haritası

Zübeyde Som Organizasyon Yorumları (5)

Sema & Aykut

Düğün Tarihi: 09.12.2023

İnsanın kendini harikalar diyarında hissettiği ışıltıda,dürüst ve titiz çalışmalarıyla örnek bir organizasyon👍

Aysun & Ekim

Düğün Tarihi: 23.09.2023

Son derece başarılı ilgi ve alaka çokk iyi istediğiniz konsepti özenle hazırlıyorlar hayalinizin ötesinde bir organizasyon gerçekleşiyor

Özge & Sude

Düğün Tarihi: 04.12.2022

Kızımın doğum günü için anlaşma yaptık, bizim istediğiniz konsepti daha önce yapmadıklarına rağmen sordukları sorularla ne istediğimizi çok iyi anladılar ve beklentimizin çok üzerinde bir konsept hazırlandı, çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum

Öznur & Soner

Düğün Tarihi: 18.06.2022

Sihirli dokunuşlarınızla bu güzel mekanda muhteşem bir atmosfer yarattınız,size ve ekibiniz ne kadar teşekkür etsek az🌹hem kendi adımıza hem konuklarımız adına sonsuz teşekkürler Zübeyde hanım

Deniz & Mehmet

Düğün Tarihi: 12.06.2022

Yağışlı havanında verdiği streste seromoni ve akışı çok güzel yönettiniz, herşey için sonsuz teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.