Zübeyde Som Organizasyon

Mesaj Gönder

0850 532 12 92

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Zübeyde Som
  İşyeri Sahibi

Zübeyde Som Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Zübeyde Som Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Zübeyde Som Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Zübeyde Som Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Havuz Başı Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu


 • Organizasyon Tarzı

  Romantik, Klasik, Modern, Sade, Vintage/Retro, Bohem

Zübeyde Som Organizasyon Hakkında

Merhaba, ben Zübeyde Som. Organizasyon sektöründeki deneyimlerimi kendi markam altında sizlere sunmaya karar vererek 2021 yılında Zübeyde Som Organizasyon’u kurdum. Düğünlerin göz kamaştıran zarafetinden ilham alarak tamamen size özel konsept tasarımları yapıyorum. Bu sayede markam Manisa düğün organizasyon firmaları arasında genç, dinamik ve yeniliğe açık bir organizasyon anlayışıyla ön plana çıkıyor.

Deneyim

Zübeyde Som Organizasyon, özünde bireysel bir proje. Düğün konseptlerinizi sizinle birlikte oluştururken, ihtiyaçlarınıza karar verirken, istediğiniz her türlü aksesuarın teminini yaparken ve davet planınızı hazırlarken tek başıma çalışıyorum. Ancak organizasyonunuzun büyüklüğüne ve almak istediğiniz hizmetlere paralel bir biçimde ekip genişleyebiliyor. Böylelikle hem sizinle birebir iletişimde kalarak çalışabiliyor hem de her biri farklı uzmanlık alanlarına sahip ekip arkadaşlarım aracılığıyla size kapsamlı bir hizmet sunabiliyorum.

Hizmetler

Zübeyde Som Organizasyon bünyesinde çalışmaları davet alanınızı ziyaret ederek başlatıyorum. Mekanın ışık durumu, fiziksel koşulları, davet gününüze dair hava tahmini gibi pek çok bilgiyi bir araya getirerek organizasyon detaylarını sizinle birlikte kararlaştırıyorum. Birlikte çalıştığım çiftlerin karakterlerini analiz ederek onları daha iyi tanıyor, bu sayede tamamen kişiye özel biçimde şekillenen organizasyonlara imza atabiliyorum. Aksesuar temini gibi detaylar da bu doğrultuda çiftlerin isteklerine göre şekilleniyor. Dilerseniz organizasyon öncesi teklif verme aşamasında size alabileceğiniz hizmetlerin bir sunumunu yapıyorum.

Dekorasyon / Süsleme

Zübeyde Som Organizasyon, Manisa düğün organizasyon şirketleri arasında bohem ve vintage çizgilerde ilerleyen dekorasyon tarzıyla beğeni topluyor. Çiftlerin istekleri doğrultusunda genellikle saflığı yansıtan sade ve soft aksesuarlarla dekorasyon yapıyorum. Yeşil bitkilere, romantik mumlara ve deniz kabukları gibi zarif aksesuarlara süslemede bolca yer veriyorum. Yine de en önemli nokta her zaman sizin rahatlığınız. Bu yüzden her şey sizin istediğiniz yönde şekilleniyor.

Ek Hizmetler

Zübeyde Som Organizasyon hizmetleri, düğün organizasyon desteği ve mekan süslemesi gibi konularla sınırlanmıyor. Düğün ve davetleriniz için fotoğraf ve video çekimi gibi konularda da anlaşmalı çözüm ortaklarım aracılığıyla size profesyonel destek sağlayabiliyorum. Ayrıca LCV hizmeti de Zübeyde Som Organizasyon’la çalışan çiftlerin yararlanabileceği ayrıcalıklar arasında. Bunun yanında küçük çaplı davetler için kanepe ve benzeri ikramlarla catering desteği de sağlanabiliyor.

Zübeyde Som Organizasyon çiftleri, organizasyon konusunda deneyimli bir isimle birebir çalışarak tamamen kendilerine özgü bir düğün konsepti oluşturma fırsatına kavuşuyor. Bu bilgiler ışığında benimle birlikte çalışmak istediğine karar veren çiftler iletişim bilgilerimi sayfanın alt kısmında, Zübeyde Som Organizasyon fiyatlarını öğrenmek için kullanabilecekleri fiyat teklifi formunu da yanda bulabilir. Erken rezervasyonlara özel fırsatlar ve ödemelerde kolaylıklar sağlanıyor.

İletişim

 • Telefon: 0850 532 12 92
 • Adres:

  1.Anafartalar Mah. Konuk Caddesi No:34 Namık Düzsöz Pasajı Kapı : Z03

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zübeyde Som Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.