Sinema Temalı Düğünler

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:54 dakika

29.06.2020

Mutlu sonla biten aşklar için sinema temalı düğünler dedik! "İyi dediniz, hoş dediniz de nasıl olacak?" diyorsanız; elbet verecek fikirlerimiz var bizim de... Düğün için farklı fikirler arayan, film aşığı çiftler bu yana gelsin bakalım!

Masa Düzeninde Yaratıcı Detaylar

Değişik düğün organizasyonları arayan, yaratıcı ve aynı zamanda da sinema aşığı çiftler için masa düzeninden başlayalım. Film negatiflerini peçetelik olarak kullanarak, vazo yerine kocaman bir patlamış mısır kutusunu kır çiçekleriyle doldurarak, isim kartlarını klaket şeklindeki notluklara tutturarak, masa dekorasyonunda film makarası görünümünde objeleri tercih ederek düğününüze nostaljik bir sinema atmosferi kazandırabilirsiniz. Düğün organizasyon firmalarından yardım almayı ve onlara tam olarak ne istediğinizi anlatmayı unutmayın!

sinema temalı düğünler

Bunların Yendiğine Emin misiniz?

Gelelim düğün pastanıza! Sinema temalı düğün yapılır da ilginç düğün pastaları çıkmaz mı ortaya. Düğün pastası firmanıza istediğiniz modellerin fotoğraflarını mutlaka götürün. Film makaraları, patlamış mısır kutusu ve bir klaketten oluşan dev pastanız herkesi şaşkınlığa uğratacak. Hele de üzerinde sinema imgesi taşıyan minik figürlerin olduğu cupcakeleri gördüklerinde değmeyin keyiflerine...

sinema temalı düğünler

Düğün Organizasyon İndirimleri

Petra Event
%20 İndirim
44 1 4
Petra Event

2023 Anlaşmalarında %20 İndirim Fırsatı!

Maratı Event
%50 İndirim
58 9 1
Maratı Event

Düğün.com Çiftlerine Özel %50 Bahar Kampanyası İndirimleri Sizleri Bekliyor !

Böyle Davet Edilmeye Alışmalılar

Zaman zaman değişik davetiye örnekleri görmeye alışsalar da, bir sinema biletiyle ya da negatif makarasının içerisinden çekerek çıkarttıkları bir not ile düğününüze davet edildiklerinde çok şaşıracak ve heyecanlanacaklar. Bütün ilginç düğün davetiyeleri gibi bu davetiye de onlara vadedilenlerin bir sinyali olacak. Sinema biletleri film negatifleri ve makaralar kullanılmaya başlandığı gibi klaket davetiye de uzun zamandır çokça tercih edilen seçenekler arasında. Seçtiğiniz düğün davetiyesi firmasına istediklerinizi görsellerle iletmeyi unutmayın!

sinema temalı düğünler

Nikah Şekeri Biraz Tuzlu Galiba

Bir sinema klasiği olan patlamış mısırın kokusu sizin de burnunuza geldi, hadi itiraf edin. Böyle bir düğüne de buram buram patlamış mısır kokusu yakışmaz mı zaten? Şöyle düşünün kocaman bir patlamış mısır arabası düğün mekanınızın bir köşesinde duruyor. Önceden hazırlanmış hediyelik popcorn kutularınıza sıcacık mısırlar doldurulup davetlilerinize ikram ediliyor. Birbirinden değişik nikah şekeri modelleri bulabileceğiniz nikah şekeri ve hediyelik firmalarımız bu basit isteğinizi kolayca yerine getirebilir!

sinema temalı düğünler

Alaska Frigocu Geldi!

Sinema salonlarının tanıdık sesi ve tadı Alaska Frigo! Film arası olur olmaz salona giren görevlinin boynunda asılı duran sepetin içinde neler olduğunu merakla beklemez miydik hepimiz? Düğününüzde bir catering firmasından yardım alarak davetlilerinize patlamış mısır, alaska frigo, sarı leblebi ve birbirinden güzel şekerlemeler gibi sinema salonlarının vazgeçilmez tatlarını ikram edebilirsiniz.

sinema temalı düğünler

İçinizde Yatan Yıldız

Değişik düğün hediyeleri fikri arıyorsanız bunu çok seveceksiniz. Düğününüzün afişini tasarlayın. Evet adeta bir film afişiymişçesine... Dilerseniz beğendiğiniz bir fotoğrafınızı kullanın bunun için, dilerseniz düğün için hazırlayacağınız masa düzeninin bir tablosu olsun üzerindeki... Davetlilerinize o günün unutulmaz bir hediyesi olarak verebileceğiniz bu hediye evinizin duvarlarını da süslemeyi hak edecek!

sinema temalı düğünler

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

EY

esin yener

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Tam eşime göre tüm bunlar. mutlaka görmeli! :)